To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras.- Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Aplinkos apsaugos guru: kiekviena šeima turėtų auginti ne daugiau nei du vaikus

Aplinkos apsaugos guru nuomone, šeimos, auginančios daugiau nei du vaikus, elgiasi gamtos atžvilgiu neatsakingai, rašo „Sunday Times".

Vyriausybinės darniosios plėtros komisijos vadovo Jonathon Porritt giliu įsitikinimu, žmonių populiacijos augimo kontrolė, naudojantis kontraceptinėmis priemonėmis bei abortais, turėtų būti kovos su globaliniu atšilimu politikos pagrindu.

Jo manymu, politiniai lyderiai bei žalieji neturėtų vengti kalbėti apie sparčiai augančios žmonių populiacijos daromą žalą.

Šį mėnesį pasirodysiančiame pranešime teigiama, kad vyriausybė, taikydama efektyvesnius šeimos planavimo metodus, privalo pristabdyti gyventojų skaičiaus augimą.

„Aš manau, kad žmonės privalo prisiimti atsakomybę už gamtoje paliktus pėdsakus. Aš net neabejoju, kad netolimoje ateityje mes prieisime prie tokios pozicijos, kai daugiau nei dviejų vaikų turėjimas bus laikomas neatsakingu elgesiu", - kalbėjo Porritt.

Organizacijos „Optimum Population Trust" duomenimis, kiekvieno brito per gyvenimą sudeginamas anglies dvideginio kiekis prilygsta 0.8 hektaro dydžio giraitei.

Didžiosios Britanijos statistikos departamento duomenimis, šalies populiacija siekia šešiasdešimt vieną milijoną. Iki 2028 metų populiacija išaugs iki 70 milijonų.

Moterų, gimusių ne Britanijoje, gimstamumo rodiklis (vidutinis vaikų skaičius, kuriuos moteris pagimdytų per visą savo reproduktyvų laikotarpį) - netgi 2,5, tuo tarpu moterų gimusių Britanijoje, tas pats rodiklis tesiekia 1,7.

Dabar pasaulyje gyvena 6,7 milijardai žmonių. Iki 2050 metų šis skaičius turėtų išaugti iki 9,2 milijardų.

„Žmonių populiacijos augimo kontrolė turi tapti už aplinkos apsaugą kovojančių grupių kampanijų varikliu. Tačiau daugybė organizacijų mano, kad joms nepriklauso kalbėti apie tai. „Friends of the Earth ir „Greenpeace" organizacijoms aš jau anksčiau esu pasakęs, kad jos, nesiimdamo nevaldomos žmonių populiacijos augimo problemos, išduoda bendrus interesus. Apie tai nekalbama dėl to, kad tai labai prieštaringas klausimas", - pasakojo Porritt.

„Pagal nėščių paauglių rodiklį Britanija šalis pirmaujanti Europoje. Valdžia privalo tobulinti šeimos planavimo politiką, net jeigu tai reikštų finansinių resursų perskirstymą. Pavyzdžiui, lėšų skyrimą ne ligų gydymui, o kontraceptinių priemonių ir abortų skaičiaus didinimui", - pareiškė Porritt.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai