To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas gydytoją psichiatrą ateina nepaprastai susijaudinusi moteris...

Pas gydytoją psichiatrą ateina nepaprastai susijaudinusi moteris.
- Daktare! — sušunka jinai.- Jūs privalote padėti mano vyrui!
- Kas jam atsitiko?- klausia psichiatras.
- Jam rodosi, kad jis - tai aš.
- Tai labai įdomu. Prašau jį atvesti pas mane.
- O kam?- nustemba moteris.- Aš juk ir esu mano vyras.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet gimsta 130 mln. vaikų. PSO duomenimis, apie 8 mln. miršta vaikystėje. Apie 8 tūkstančius miršta kasdien dėl nepakankamos mitybos ar nekokybiško maisto.

Vėžio politika ir mokslas III

Tiesa yra ta, kad vėžio mokslas nėra toks sudėtingas kaip vėžio politika, nes politikoje viskas tampa bjauru. Istorija prasideda nuo nacistinės Vokietijos. Priešnacinė Vokietija buvo viena iš didžiausių cheminės ir farmacinės industrijos kartelių pradininkė. Atvykę į JAV jie sudarė daug sutarčių su pagrindinėmis farmacinėmis ir kitomis kompanijomis. Šie karteliai tapo labai galingi ir įtakingi medicinos srities ekonomikoje.

Dažniausiai, kai žmonės išgirsta apie vėžio mokslą, jie klausia, kodėl jų gydytojas to nežino ir nenaudoja šio metodo. Arba dar blogiau: kodėl gydytojai pataria vengti tokio gydymosi, manydami, kad tokiu būdu apsaugos pacientus? Kodėl taip vyksta?

Savo knygoje „Pasaulis be vėžio" daktaras Griffinas dokumentaliai aprašo tiesioginį ir labai glaudų ryšį tarp Rokfelerio finansinės institucijos ir Vokietijos I.G. Farben kartelio. Rokfeleriai tapo labai įtakingi farmacijos industrijoje, bet nusprendė likti užkulisiuose. Jiems užteko, kad jų vardas buvo labai minimas naftos industrijoje. Jiems būtų buvę nenaudinga, jei juos sietų su visomis pramonės šakomis. Norėdami nuslėpti savo identitetą, nurodydavo svetimas pavardes ir Švedijos banko sąskaitas.

Kaip jie užvaldo įtakingus Amerikos medikų sluoksnius? Jie naudoja neįkainojamą mechanizmą - atleidimą nuo mokesčių sistemą, kurią patys sukūrė, kad pasiekti pelno. Tai Rokfeleriai, Karnegiai. Yra dvi priežastys, kodėl jie pasinaudojo atleidimo nuo mokesčių sistema. Pirmas buvo - pagerinti viešą įvaizdį. Visuomenė neigiamai vertino tuos, kurie turėjo per daug pinigų, nes pavydėjo. Jie pasikvietė savo atstovus ryšiams su visuomene ir surengė labdaringą akciją, aukojo pinigus ligoninėms, bibliotekoms ir pan., ir pasistengdavo, kad visuomenė apie tai sužinotų per žiniasklaidą. Jie išvystė tam tikrą stilių, kurį išvystė Fredas Geicas, dirbantis Karnegiui. Prieš tai jis dirbo Pilsboriui ir jis išvystė taip vadinamą Pilsburio formulę. Pilsburis turėjo blogą reputaciją visuomenėje ir Geicas jam pasiūlė ją pagerinti, paskelbiant, kad už kiekvieną gyventojų paaukotą dolerį labdaringoje akcijoje, tarkim ligoninės statyboje, jis paaukos irgi vieną - „viens prie vieno". Tokiu būdu įtraukiama daug žmonių, kurie visi mano, kad veikia tavo komandoje. Jie patys surenka pinigus ir visur reklamuoja tavo vardą. Jie jaučia tau simpatiją, manydami, kad dirba su tavimi. Visi tie žmonės dirba tau už dyką, to nė nesuprasdami. Ir tu įneši tik pusė iš tų pinigų, nei būtų reikėję. Bet tavo vardas vis tiek yra pirmas, kabantis ant ligoninės durų. Tokia yra Pilsburio formulė. Rokfeleriai įvertino F. Geico strateginius sugebėjimus ir pasamdė jį.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai