To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sunku pasakyti, kokia liga jus sergate...

- Sunku pasakyti, kokia liga jus sergate. Tikriausiai čia kaltas alkoholis.
- Gerai, daktare, aš ateisiu, kai jūs būsite blaivus.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Duris atvėrė pirmoji Lietuvoje privati psichiatrijos klinika

Vilniuje pradėjo veikti pirmoji Lietuvoje privati psichiatrijos klinika - tai Ąžuolyno gatvėje įsikūrusi „Ąžuolyno klinika". Tiek stacionaro, tiek ir ambulatorines paslaugas teikiančioje klinikoje gydomi įvairūs psichikos sutrikimai. Čia taip pat teikiamos ilgalaikio palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.

„Iki šiol Lietuvoje nebuvo aiškiai specializuotos privačios psichiatrijos klinikos, be to, šalyje nepakankamai išvystytas dvasios ligų gydymo tęstinumas - iš stacionaro žmonės dažnai išleidžiami į nežinią, jais toliau nebesirūpinama. Šiomis aplinkybėmis ir gimė mintis įkurti privačią dvasios ligų gydymo įstaigą, kur visos paslaugos būtų po vienu stogu - ir stacionaras, ir psichologinė bei psichoterapinė pagalba". - teigia „Ąžuolyno klinikos" vadovas, psichiatras Dainius Stasiūnas, - „Mūsų tikslas - tinkamai gydyti ligą, o ne trumpam panaikinti simptomą".

Visą parą be poilsio dienų veikiančioje klinikoje gydomi psichikos sutrikimai. „Nuotaikos, nerimo, adaptacijos, šizofreninio spektro, valgymo, asmenybės ir elgesio bei psichologinės raidos ir emocijų sutrikimai - tai vis į mūsų kliniką besikreipiančių žmonių problemos, kaip ir priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ar medikamentų", - pasakoja D. Stasiūnas.

Pasak jo, „Ąžuolyno klinikoje" gydomi ir suaugę pacientai, ir vaikai. Žmonės taip pat gali kreiptis ištikus ūmioms krizinėms būsenoms. Klinikoje įrengtos tik vienvietės arba dvivietės jaukios palatos.

„10 vietų esame numatę ir ilgalaikiam palaikomajam gydymui bei slaugai. Senyvo amžiaus žmonėms teiksime užimtumo terapiją, psichologinę pagalbą, profesionalią slaugą. Visą parą jų saugumui čia budės gydytojas, o prireikus kitų specialistų konsultacijos ar stacionarinio gydymo, senelius aptarnaus „Medicinos diagnostikos centras" arba „Baltijos ir Amerikos klinika", su kuriomis esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis", - apie ramioje vietoje ir gražioje aplinkoje teikiamas slaugos paslaugas pasakoja „Ąžuolyno klinikos" vadovas.

Anot D. Stasiūno, ateityje klinika tikisi padidinti savo paslaugų prieinamumą žmonėms, sudarydama sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis. Taip pat, bus siekiama sudaryti palankias sąlygas, kad „Ąžuolyno klinikoje" būtų patogu gydytis ne tik vilniečiams, bet ir gyventojams iš kitų Lietuvos vietų bei svečiams iš užsienio.

„Ąžuolyno klinikoje" dirba patyrę gydytojai psichiatrai, kaip Dainius Stasiūnas, Ramunė Ruseckienė, Jolita Žurauskienė ir kt. Klinikos personalą taip pat sudaro socialiniai darbuotojai bei slaugytojai

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai