To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Stomatologas sako...

Stomatologas:
- Štai ir viskas, paciente, va Jūsų dantis!
Pacientas:
- Ačiū, gydytojau, o va Jūsų kėdės rankena...

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vaikščiojimas daugiau nei 2 valandas per savaitę vyresnio amžiaus moterims mažina insulto riziką nuo 25 iki 30 proc., rašoma žurnale The Journal of the American Heart Association. Tyrime ...

Lietuvos vaistiniai augalai

Tai visuomenei skirtas žinyno pobūdžio leidinys. Šioje knygoje aprašyti miškuose, pievose, pelkėse, laukuose, vandens telkinių pakrantėse ar kitokiose buveinėse įsikuriantys, visoje arba beveik visoje Lietuvoje paplitę, dažniausiai liaudies ir šiuolaikinėje medicinoje naudojami 72 rūšių vaistiniai augalai.

Skaitytojai ne tik galės sužinoti, kokie negalavimai ir ligos gydomi šiais augalais, bet ras daug kitokių įdomių žinių apie kiekvienos rūšies augalus, - tai augalo kilmės legendos, įdomios istorijos. Knygos privalumas - gyvas, dinamiškas, ne monografinis stilius.

Knyga iliustruota spalvotomis žalių ir džiovintų augalų nuotraukomis. Knygos pabaigoje - lietuviškų augalų vardų rodyklė.

Knygos autoriai - žinomas mokslininkas dr. Zigmantas Gudžinskas ir provizorė Jadvyga Balvočiūtė, Lietuvoje plačiai žinoma kaip ekologiškų vaistažolių „Jadvygos žolės" gamintoja ir platintoja.

Aprašymas

Dr. Zigmantas Gudžinskas, Botanikos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas.
Parašęs daugiau kaip 60 mokslinių ir kelias dešimtis mokslo populiariųjų straipsnių. Kelių monografijų autorius ir bendraautoris. Tyrinėja svetimžemius augalus ir jų poveikį aplinkai, retų ir nykstančių augalų populiacijas, domisi lietuviška botanikos terminija.
Europos floros kartografavimo komiteto (Helsinkis) narys, Tarptautinės augalų taksonomijos asociacijos narys, Botanikos instituto tarybos pirmininko pavaduotojas, žurnalo Botanica Lithuanica atsakingasis redaktorius.

Labai mėgsta fotografuoti. Šioje knygoje rasime daug autoriaus nuotraukų.

Provizorė Jadvyga Balvočiūtė. Parašė per 25 mokslo tiriamuosius straipsnius, apie 30 mokslo populiariųjų straipsnių.

Lietuvos žmonėms autorė žinoma kaip ekologiškų vaistažolių arbatų „Jadvygos žolės" gamintoja ir platintoja. Viekšnių vaistinėje pirmoji Lietuvoje įkūrė ekologiškų vaistažolių vaistinę „Jadvygos žolės". Šiuo metu visose Lietuvos sveiko maisto parduotuvėse galima įsigyti Jadvygos Balvočiūtės ūkyje paruoštų organizmą stiprinančių ir gydomųjų (daugiau kaip 50 pavadinimų) arbatų


Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai