To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi...

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, negaliu daugiau, taip pilvą skauda. Daktaras ir klausia:
- Gal suvalgei ką negero ar ...?
- Kai buvau miške, uogą kažkokią surijau.
- Palauk, palauk. O kas buvo ten per uoga?
- Tai, kad neįžiūrėjau, daktare...
- O, tai tu turėjai eiti ne pas mane, o pas akių gydytoją.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Jaunystės paslapties receptai

Kada žmogus pradeda senti? Nuo 30 metų? Nuo 50, nuo 70? O gal dar vėliau? Mokslininkai sako, jog bendro recepto nėra. Vis dėlto mūsų gyvenimo būdas nemažai lemia, ar ilgai gebėsime išlikti jauni ir džiaugtis gyvenimu.

Remdamasi naujausiais duomenimis, Marianne Koch knygoje apie žmogaus fizinę ir dvasinę sveikatą atskleidžia daugybę galimybių, kaip išsaugoti jaunystę, aštrų protą, ir pateikia gausybę praktinių patarimų. Vaizdinga, gyva kalba autorė geriau nei kas nors kitas atsleidžia, ką reiškia "išmintingai" senti, pataria, kaip protingai elgtis su savo kūnu ir dvasia, kad iki gilios senatvės gyventume intensyvų ir visavertį gyvenimą.

Miela skaitytoja, mielas skaitytojau,

sveikiname pradėjusį skaityti knygą, kuri norėtų būti jūsų vadovėliu tuo gyvenimo laikotarpiu, kai šiaip jau būsite gana vieniši. Jumis neypatingai rūpinsis mūsų sveikatos sistema, primirš žiniasklaida ir mūsų visuomenės galingieji. Tai laikotarpis, kai būsite nebe jauni, bet dar ir neseni. Tokie, kaip aš. Čia atskleidžiamos puikios galimybės, kaip ir po 50 gimtadienio intensyviai, turiningai ir įdomiai gyventi, kad mus pripažintų, kad išliktume jauni, kad išlaikytume jaunatvišką kūną ir guvų protą.

Knygoje rašoma apie naujausius žmogaus amžiaus tyrimus, vertinamos įvairios mums peršamos priemonės nuo senatvės, aptariamos visaverčio visuomenės nario teisės. Kuo anksčiau šias žinias pradėsite taikyti kasdieniame gyvenime, tuo geriau.
Tiesą sakant, keista, kad aš ir šiandien prisimenu savo pirmąjį susidūrimą su fenomenu, kaip išlikti jaunam.

Prieš daug metų, per vieno mano filmo premjeros šventę, susipažinau su dailia ponia, kuriai būčiau davusi maždaug 50 metų ir kuri mane sužavėjo. Ji pasakojo, jog dirba advokate, buvo perskaičiusi visas knygas, kurias tik paminėdavome, visa tiesiog spinduliavo ir mokėjo džiaugtis gyvenimu. Galiausiai aš neištvėriau ir paklausiau, kiek jai metų. Jai buvo 73-eji! Mano veido išraiška tikriausiai aiškiai bylojo, jog buvau priblokšta, nes ponia ilgai juokėsi. Tuomet, būdama 25 metų, pamaniau: jei jau lemta senti, tai reikia senti būtent taip.

Tą vakarą nepaklausiau, ką ta ponia darė, kad išliktų žvali ir jaunatviška, bet šiandien aš tai žinau ir apie tai kalbama šioje knygoje. Senstame visi, bet labai svarbu, ar sendami išmintingai elgiamės.

 


Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai