To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, nemiga mane visai išsekino...

Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Drebėjimas kai šalta yra apsauginė reakcija –  drebant susitraukinėja raumenys ir taip pagaminama šiluma.

Vibrocil

Vibrocil 2,5 mg/0,25 mg/ml nosies lašai, tirpalas Vibrocil 2,5 mg/0,25 mg/ml nosies purškalas, tirpalas Fenilefrinas ir dimetindeno maleatas

- Veikliosios medžiagos yra fenilefrinas ir dimetindeno maleatas. 1 ml tirpalo yra 2,5 mg fenilefrino ir 0,25 mg dimentindeno maleato. - Pagalbinės medžiagos yra benzalkonio chloridas, dinatrio fosfatas, citrinų rūgšties monohidratas, sorbitolis, deterpenuota levandų esencija ir išgrynintas vanduo

Registravimo liudijimo turėtojas

Novartis Finland Oy, Metsänneidonkuja 10, 02130 Espoo, Suomija

Gamintojas

Novartis Consumer Health GmbH, Zielstattstrasse 40, DE-81379 München, Vokietija

1. KAS YRA VIBROCIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Vibrocil yra skaidrus, bespalvis ar vos gelsvos spalvos , silpno levandų kvapo skystis Pakuotė: Vibrocil nosies lašai: gintaro spalvos stiklo butelis su pipete, kuriame yra 15 ml tirpalo. Vibrocil nosies purškalas: mažo tankio polietileno suspaudžiamas butelis, kuriame yra 10 ml tirpalo.

Vibrocil sudėtyje yra veikliosios medžiagos dekongestantas fenilefrinas ir antihistamininis vaistas dimetindeno maleatas. Vibrocil vartojamas nosies gleivinės paburkimui mažinti ir slogai gydyti.

Vibrocil sudėtyje yra nosies dekongestantas ir antihistamininis vaistas. Jis greitai ir ilgam sumažina nosies gleivinės paburkimą bei slogą, sergant įvairiomis infekcinėmis arba alerginėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jis padeda išsivalyti nosiai, atpalaiduodamas nosies gleivinės paburkimą ir palengvindamas nosies sekreto ištekėjimą. Vibrocil nekeičia nosies plaukelių aktyvumo.

Vibrocil vartojamas: - nosies gleivinės paburkimui mažinti peršalus ir susirgus rinitu (nosies gleivinės uždegimu); - nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sezoniniu (sukeltu žiedadulkių) ir nesezoniniu alerginiu rinitu.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VIBROCIL

Perskaitykite šią informaciją, prieš pradedant vartoti Vibrocil.

Vibrocil vartoti draudžiama • Jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Vibrocil medžiagai. • Jeigu sergate atrofiniu rinitu (lėtinis nosies gleivinės uždegimas, kurio metu ją padengia šašas). • Jeigu Jūs vartojate arba per paskutines dvi savaites vartojote receptinių vaistų, kurių sudėtyje yra monoamino oksidazės inhibitorių (MAO inhibitorių, kurie vartojami nuo depresijos arba psichikos ligų). Jeigu nežinote, ar Jūsų vartojamų vaistų sudėtyje yra MAO inhibitorių, paklauskite gydytojo arba vaistininko, prieš pradėdamas vartoti Vibrocil.

Specialios atsargumo priemonės, vartojant Vibrocil Vienoje Vibrocil purškalo dozėje yra iki 5 mikrogramų sorbitolio, iš kurio susidaro 1,25 mikrogramai fruktozės. Keturiuose Vibrocil lašuose yra iki 5 mikrogramų sorbitolio. Pacientams, sergantiems retu įgimtu fruktozės netoleravimu, šį preparatą vartoti draudžiama. Vibrocil sudėtyje yra benzalkonio chlorido. Jis dirgina, gali sukelti odos ir gleivinės reakcijų.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nerekomenduojama Vibrocil vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kitos medicininės problemos Pasakykite gydytojui, jeigu sergate širdies liga, Jums yra padidėjęs kraujospūdis, sergate skydliaukės liga arba glaukoma. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vartojate antidepresantus arba vaistus nuo aukšto kraujospūdžio (pvz., beta adrenoblokatorius).

Vartojant Vibrocil reikia prisiminti Negalima vartoti Vibrocil be pertraukos ilgiau kaip 1 savaitę. Jeigu simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite didesnės dozės už rekomenduojamą, ypač vaikams ir senyviems pacientams.

3. KAIP VARTOTI VIBROCIL

Dozavimas vaikams Nosies lašai 1-6 metų vaikams: 1-2 lašai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą. Suaugusiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: 3-4 lašai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą. Purškalas Suaugusiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: 1-2 papurškimai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą.

Vibrocil nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 1 metų vaikams, nes nėra pakankamai duomenų apie jo vartojimo saugumą ir veiksmingumą.

Vartojimo ir laikymo instrukcija Vibrocil nosies lašai Išsišnypškite nosį. Jei stovite, atloškite galvą. Jeigu gulite lovoje, pasukite galvą į šoną. Į kiekvieną nosies landą įlašinkite tirpalo ir kelias minutes pabūkite atsilošęs, kol preparatas pasklis nosyje. Kūdikiams, kuriems yra užgulta nosis, rekomenduojama lašinti nosies lašus prieš maitinimą, kad būtų lengviau žindyti.

Vibrocil purškalas Kad geriau purškalas purkštų, jį laikykite statmeną, purkštuką nukreipę į viršų. Išsišnypškite nosį. Stovint į nosies landą įkiškite purkštuvo antgalį, trumpai ir greitai paspauskite purkštuvą ir ištraukite jį iš nosies landos. Purškiant negiliai įkvėpkite per nosį, kad vaistas geriau pasiskirstytų.

Pavartojus per didelę Vibrocil dozę Atsitiktinai nurijus vaisto, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu manote, kad Vibrocil veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

Vaistai gali sukelti ne tik tiesioginį, bet ir šalutinį poveikį. Vibrocil paprastai toleruojamas gerai. Vis dėlto, kartais gali pasireikšti laikinas švelnus vietinis deginimo arba sausumo pojūtis nosyje, čiaudulys, nemalonus skonis burnoje, kraujavimas iš nosies.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, kurį Jūsų nuomone sukėlė Vibrocil, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. VIBROCIL laikymo SĄLYGOS

Vibrocil laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 (C temperatūroje. Butelį laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant etiketės nurodytam Vibrocil tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. Kita informacija

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

Novartis Consumer Health Services SA atstovybė Goštauto 40B, LT0112 Vilnius Tel. +5 260 41 50

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-13


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai