To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Skrodimo išvados...

Skrodimo išvados:
- Kaip parodė skrodimas, žmogus numirė nuo skrodimo...

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tiek juodieji, tiek raudonieji ikrai turi labai daug cholesterolio - 100 g valgomosios dalies yra 588 mg cholesterolio.

Tracrium

1. KAS YRA TRACRIUM IR KAM JIS VARTOJAMAS

Tracrium priklauso skeleto raumenis atpalaiduojančių preparatų grupei. Jis vartojamas raumenims atpalaiduoti įvairių operacijų ir intensyviosios terapijos metu. Taip pat jį galima vartoti įstatant į trachėją vamzdelį dirbtiniam kvėpavimui daryti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT TRACRIUM

Tracrium vartoti negalima: - jeigu yra alergija (odos išbėrimas, niežulys, dusulys) ar kitokia sunki reakcija į atrakurį, į bet kurią pagalbinę Tracrium medžiagą arba į kitus raumenis atpalaiduojančius preparatus, pvz., suksametonį; - jeigu buvo pasireiškusi nepageidaujama reakcija į anestetikus (pvz., netikėtai pailgėjo jų veikimo trukmė) arba tokia reakcija yra buvusi kraujo giminaičiams. Tokiu atveju pacientas arba jo kraujo giminaičiai gali turėti gydytojo duotą kortelę apie minėtos reakcijos pasireiškimą; - jeigu moteris yra nėščia arba krūtimi maitina kūdikį; - yra nenormalus cholinesterazės (t. y. natūrali organizmo medžiaga) aktyvumas organizme arba toks pokytis yra kraujo giminaičiams. Šis vaistas tinka daugumai žmonių, tačiau ne visiems. Jeigu yra kuri nors iš aukščiau nurodytų būklių, reikia apie tai pasakyti gydytojui prieš vartojant Tracrium.

Specialių atsargumo priemonių reikia: Tracrium tirpalą gali leisti tik patirtį turintis gydytojas ir tik atidžios kontrolės sąlygomis (dažnai skubios pagalbos atveju). Esant kai kurioms būklėms, vaisto galima leisti tik laikantis specialių atsargumo priemonių. Jeigu yra arba anksčiau yra buvusi kuri nors iš toliau nurodytų būklių, gydytojui reikia, jei įmanoma, apie tai pasakyti prieš vaisto injekciją: - raumenų silpnumas, nuovargis, pasunkėjusi judesių koordinacija (sunkioji miastenija); - bronchinė astma; - šienligė arba alergija, pasireiškusi išbėrimu, niežuliu ar dusuliu; - per pastaruosius 2–3 mėnesius įvykęs stiprus nudegimas, kuriam gydyti buvo reikalinga mediko pagalba; - raumenis sekinanti liga, paralyžius, motorinių neuronų liga arba cerebrinis paralyžius; - elektrolitų pusiausvyros sutrikimas (t. y. per didelis arba per mažas kraujo tūrio arba jonų kiekis).

Kitų vaistų vartojimas Gali būti Tracrium tirpalo ir kitų vaistų sąveika. Prieš vaisto injekciją gydytojui būtina pasakyti, jeigu vartojama: - antibiotikų; - vaistų nuo širdies ritmo sutrikimo; - preparatų nuo padidėjusio kraujospūdžio; - vaistų, didinančių šlapimo išskyrimą (diuretikų); - kitų raumenis atpalaiduojančių preparatų, pvz., pankuronio, suksametonio; - vaistų nuo artrito arba sunkiosios miastenijos; - steroidų; - chlorpromazino; - ličio ir preparatų, kuriuose yra ličio druskų; - magnio preparatų (pvz., vartojamų nuo nevirškinimo ar rėmens graužimo); - inhaliuojamųjų anestetikų; - fenitoino (vaisto nuo epilepsijos).

3. KAIP VARTOTI TRACRIUM

Leidžiant šį vaistą, būtina atidi kontrolė. Injekuoti arba injekciją turi prižiūrėti patyręs gydytojas, žinantis, kaip raumenis atpalaiduojantys preparatai leidžiami ir kaip jie veikia.

Kokią dozę ir kiek vaisto leisti, sprendžia gydytojas, atsižvelgdamas į atliekamą operaciją. Dozė priklauso nuo kūno svorio, reikiamo raumenų atpalaidavimo stiprumo ir trukmės, organizmo reakcijos į vaistą ir jo vartojimo būdo, t. y. nuo to, ar preparatas švirkščiamas, ar lašinamas į veną. Raumenų atpalaidavimo laikotarpiu gydytojas stebi nervų ir raumenų funkciją, kad galėtų nustatyti, ar dozė tinkama.

Jaunesniems nei vieno mėnesio kūdikiams Tracrium tirpalo leisti nepatariama.

Pavartojus per didelę Tracrium dozę Tracrium poveikį visą operaciją atidžiai stebi gydytojas. Netyčia suleidus per didelę dozę, ligonis tuoj pat gydomas atitinkamomis priemonėmis.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Tracrium, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Operacijos metu ir po jos gali pasireikšti toliau nurodytas poveikis. - Odos paraudimas, nedidelis kraujospūdžio sumažėjimas, kvėpavimo pasunkėjimas. Jeigu minėtų simptomų atsiranda, jie būna neilgalaikiai ir gydytojas operacijos metu gali juos koreguoti. - Tracrium vartojant kartu su vienu arba keliais anestetikais, laibai retai gali pasireikšti anafilaksija, t. y. sunki alerginė reakcija. Intensyviai gydomiems pacientams, kuriems yra būklė, dėl kurios atsiranda polinkis į traukulius, pvz., galvos sužeidimas, smegenų liga, retai gali prasidėti traukuliai.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui.

5. KAIP LAIKYTI TRACRIUM

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Negalima užšaldyti. Laikyti šaldytuve (2 (C – 8 (C). Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Leidžiama laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje, bet tik transportuojant ar trumpai. Tracrium ampulės, laikomos 30°C temperatūroje vieną mėnesį, netenka 8% aktyvumo.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Tracrium vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Tracrium sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra atrakurio besilatas. Viename mililitre tirpalo jo yra 10 mg. Tirpalas yra sterilus. - Pagalbinės medžiagos yra benzensulfonrūgštis ir injekcinis vanduo.

Tracrium išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tracrium tirpalas tiekamas ampulėmis. Tiekiamos tokios pakuotės: dėžutė, kurioje yra penkios 2,5 ml ampulės; dėžutė, kurioje yra penkios 5 ml ampulės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas The Wellcome Foundation Ltd., Glaxo Wellcome House, Berkeley Avenue, Greenford, Middlesex UB6 0NN, Jungtinė Karalystė

Gamintojas GlaxoSmithKline Manufacturing S.p.A. Strada Provinciale Asolana, 90 43056 San Polo di Torrile Parma, Italija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "GlaxoSmithKline Lietuva" A. Goštauto g. 40A LT-01112 Vilnius Tel. +370 5 2649 000 el. paštas info.lt@gsk.com

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-01-22


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai