To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo...

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo naujagimį, kažką švelniai murma. Paskui kumšteli draugui į pašonę ir džiugiai šūkteli:
- Žiūrėk – šypsosi, šypsosi!
- Bet gi jis į tave nė nežiūri!
- Aš kalbu apie seselę!

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pasyvus rūkymas - tai reiškinys, kuomet rūkančio žmogaus įkvėptus ir iškvėptus rūkalų dūmus įkvepia kitas žmogus.

Theraflu FC

Theraflu FC 650mg/ 40mg/ 4mg milteliai geriamajam tirpalui Paracetamolis/ pseudoefedrino hidrochloridas/ chlorfeniramino maleatas

- Veikliosios medžiagos yra pseudoefedrino hidrochloridas, chlorfeniramino maleatas ir paracetamolis. Viename paketėlyje yra 60 mg pseudoefedrino hidrochlorido, 4 mg chlorfeniramino maleato, 650 mg paracetamolio. - Pagalbinės medžiagos yra aspartamas, acesulfamo kalio druska, D(C Yellow 10, maltodekstrinas, koloidinis silicio dioksidas, natūrali citrinų kvapioji medžiaga WONF Durarome, natūrali citrinų kvapioji medžiaga Durarome, natūrali specialios sudėties kvapioji medžiaga Durarome, bevandenė citrinų rūgštis, kalcio fosfatas, natrio citrato dihidratas, sacharozė.

Viename paketėlyje yra 19 mg natrio.

Registravimo liudijimo turėtojas Novartis Finland Oy, Metsänneidonkuja 10, 02130 Espoo, Suomija

Gamintojas Novartis Consumer Health GmbH, Zielstattsrasse 40, DE-81379 München, Vokietija

1. KAS YRA Theraflu FC ir nuo ko jIs vartojamAs

Mėlynoje kartoninėje dėžutėje yra 6 paketėliai.

Theraflu FC sudėtyje yra gleivinės paburkimą mažinančio pseudoefedrino hidrochlorido, antihistamininio poveikio chlorfeniramino maleato ir skausmą bei karščiavimą malšinančio paracetamolio. Preparatas laikinai slopina toliau išvardytus peršalimo sukeltus simptomus. ( Gerklės skausmą. ( Padidėjusią nosies sekreciją ir čiaudulį. ( Nosies ir prienosinių ančių gleivinės paburkimą. ( Nosies ir ryklės niežulį. ( Akių niežulį ir ašarojimą. ( Karščiavimą.

KOKS YRA Theraflu FC POVEIKIS Šis preparatas laikinai slopina peršalimo sukeltus simptomus: gėlimą, gerklės ir kitokį skausmą, karščiavimą, nosies ir prienosinių ančių gleivinės paburkimą, nosies sekreciją, čiaudulį.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Theraflu FC

Medikamento vartoti draudžiama: ( jei vartojama kitokių vaistinių preparatų, kuriuose yra paracetamolio; ( pacientas yra alergiškas bet kuriai iš aukščiau išvardytų sudedamųjų medžiagų; ( jei per paskutines dvi savaites buvo vartota monoaminooksidazės inhibitorių (t.y. vaistų nuo depresijos, psichinės arba emocinės būklės sutrikimo arba Parkinsono ligos). Jei abejojama, ar minėtų vaistų yra vartojamo medikamento sudėtyje, reikia klausti sveikatos priežiūros specialisto. ( sergama kepenų arba inkstų liga; ( yra išeminė širdies liga; ( badaujama.

Jei pasireiškė toliau išvardytos būklės, prieš vaisto vartojimą reikia pasitarti su gydytoju. ( Sergama širdies, skydliaukės liga, diabetu, glaukoma (padidėjusio akispūdžio liga) arba yra didelis kraujospūdis. ( Sergama inkstų liga. ( Sergama kepenų liga. ( Kosulys yra lėtinis (tęsiasi daugiau kaip savaitę), ligonis serga astma arba lėtiniu bronchitu. ( Kosulio metu gausiai išsiskiria gleivių ar skrepliuojama.

Vartojant Theraflu FC, reikia atkreipti dėmesį į toliau išvardytus įspėjimus. ( Medikamento vartoti didesnę dozę, negu nurodyta, negalima. ( Gali pasireikšti didelis mieguistumas. ( Jei vartojama raminamųjų ar slopinamųjų vaistų, mieguistumas gali stiprėti. ( Vartojant vaisto, gali atsirasti sujaudinimas. Tokiu atveju medikamento vartojimą reikia nutraukti. ( Kadangi medikamento sudėtyje yra antihistamininio poveikio medžiaga, kai kuriems žmonėmis jis gali slopinti budrumą, todėl vaikams šio preparato reikia vartoti labai atsargiai. ( Jei Theraflu FC vartojama didesnėmis, nei nurodyta, dozėmis arba ilgai, sudedamoji medžiaga paracetamolis gali sukelti toksinį poveikį kepenims.

Informacija fenilketonurija sergantiems žmonėms Vienoje vaisto dozėje, skirtoje suaugusiam žmogui, yra 11 mg fenilalanino.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis Nėščia ar kūdikį krūtimi maitinanti pacientė, prieš vartodama bet kokių medikamentų, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Kitokių vaistų vartojimas ( Jei vartojama arba neseniai vartota kitokių preparatų, įskaitant įsigytus be recepto, reikia pasakyti gydytojui arba vaistininkui. ( Jei vartojama migdomųjų ar raminamųjų vaistų, pvz., diazepamo, prieš pradedant gerti Theraflu FC, būtina informuoti gydytoją arba vaistininką.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant medikamento, vairuoti ir valdyti mechanizmus draudžiama.

Alkoholio vartojimas Vartojant Theraflu FC, alkoholinių gėrimų gerti draudžiama, nes paracetamolio ir alkoholio junginys gali pažeisti kepenis.

3. KAIP VARTOTI Theraflu FC

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams reikia gerti po 1 paketėlį kas 4 - 6 valandas arba taip, kaip nurodė gydytojas. Paketėlio turinį reikia ištirpinti karštame vandenyje. Per parą vartoti daugiau kaip 4 paketėlius arba šiais vaistais gydytis ilgiau kaip 5 dienas draudžiama. Būtina kreiptis į gydytoją, jei: ( ligos simptomai per 5 dienas nesumažėja; ( karščiuojama ilgiau kaip 3 dienas; ( kosėjama ilgiau kaip 5 dienas, kosulys pasikartoja arba kartu atsiranda karščiavimas, išbėrimas, nuolatinis galvos skausmas; ( pradeda skaudėti gerklę ir skausmas tęsiasi ilgiau kaip 3 dienas arba kartu pasireiškia karščiavimas, galvos skausmas, išbėrimas, pykinimas, vėmimas. Minėtas poveikis gali būti sunkios ligos simptomai.

Pamiršus pavartoti vieną dozę Šio vaistinio preparato reikia gerti kas 6 valandas tol, kol yra simptomų. Jei pamirštama išgerti vieną dozę, prisiminus ją reikia kuo greičiau išgerti ir po to medikamento vartoti įprasta tvarka, t.y. kas 4 - 6 val.

Pavartojus per didelę dozę Išgėrus per didelę dozę, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, vaistininką arba apsinuodijimų centrą.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Theraflu FC gali sukelti tokį šalutinį poveikį: ( galvos svaigimą, nervingumą, padidėjusį jautrumą arba nemigą; ( mieguistumą, burnos sausmę; ( galvos skausmą; ( alerginę odos reakciją.

Jei pasireiškia bet koks šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, būtina pasakyti gydytojui ar vaistininkui.

5. Theraflu FC LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje.

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registravimo liudijimo turėtojo atstovą:

Novartis Consumer Health Services SA atstovybė Goštauto 40B, LT0112 Vilnius Tel. 8 5 260 41 50

Informacinis lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2008-04-03


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai