To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Aha, - tarė jis - Jums vėžys...

- Aha, - tarė jis - Jums vėžys...
Pacientas:
- Bet daktare, kodėl aną kartą sakėte, kad akmenys man?
- Tai, taip! O po tais akmenimis - vėžys!

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 97,5 proc. Didžiosios Britanijos moterų nežino, jog gimdos kaklelio vėžį sukelia lytiškai plintantis žmogaus papilomos virusas (ŽPV).

Ringer-Lactat B.Braun

1. KAS YRA RINGER-LACTAT B.BRAUN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Infuzinis Ringerio laktato tirpalas vartojamas elektrolitų ir skysčių pusiausvyrai Jūsų organizme atstatyti. Tirpale esantis kalio ir kalcio druskų derinys panašus į žmogaus kraujo plazmos sudėtį.

Ringer-Lactat B.Braun infuzinis tirpalas skysčių ir elektrolitų kiekiui organizme papildyti vartojamas: - kai reikia palaikyti skysčių ir elektrolitų pusiausvyrą, tirpalas tiesiogiai lašinamas į Jūsų kraujotaką; - kai Jūsų organizme yra vandens ir elektrolitų trūkumas; - Jūs netekote daug kraujo ir reikia šį trūkumą greitai atstatyti.

Tirpalas taip pat gali būti vartojamas, jeigu Jūsų gydytojas nusprendė Jums skirti elektrolitų koncentratų ar kai kurių vaistų.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT RINGER-LACTAT B.BRAUN

Ringer-Lactat B.Braun vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai veikliajai arba pagalbinei Ringer-Lactat B.Braun medžiagai; - jeigu Jūsų organizme yra skysčių perteklius.

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs kartu su skysčiais netekote daug druskų; - kai kraujyje yra padidėjęs kalio, natrio ir chloridų kiekis; - jeigu inkstų funkcija susilpnėjusi, dėl tos priežasties gali sumažėti kalio kiekis kraujo plazmoje; - visos būklės, kai natrio įsisavinimas yra susilpnėjęs, susilpnėjusi širdies funkcija, patinimai, kai plaučiuose kaupiasi skysčiai, yra padidėjęs kraujo spaudimas, nėštumo toksikozė (žr.skyrių "Nėštumas ir žindymo laikotarpis").

Kai Jums lašinamas tirpalas, skysčių ir elektrolitų pusiausvyra Jūsų kraujyje turi būti nuolat kontroliuojama.

Polietileno buteliukuose paprastai yra šiek tiek oro. Kad išvengti embolijos, prieš pradedant slėginę infuziją, visas oras iš infuzinės sistemos turi būti pašalintas.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ne visus vaistinius preparatus galima maišyti su Ringer-Lactat B.Braun infuziniu tirpalu, t.y. negalima maišyti preparatų savo sudėtyje turinčių oksalatų, fosfatų ar karbonatų / vandenilio karbonatų. Jūsų gydytojas kartu vartoti skirs tik tuos vaistinius preparatus, kuriuos kartu vartoti su Ringer-Lactat B.Braun infuziniu tirpalu yra saugu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Jeigu Jūs esate nėščia ar žindote krūtimi, informuokite apie tai savo gydytoją. Jūsų gydytojas laikysis visų reikalingų atsargumo priemonių, jeigu Jums šis vaistinis preparatas reikalingas. Ypatingų atsargumo priemonių reikia nėštumo toksikozės atveju (trečiojo nėštumo trimestro būklė, kai pacientei pakyla kraujospūdis, atsiranda patinimai ir šlapime yra baltymų).

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šio vaistinio preparato vartojimas neturi įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

3. KAIP VARTOTI RINGER-LACTAT B.BRAUN

Ringer-Lactat B.Braun visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jūsų gydytojas paskirs Jums tinkamą preparato dozę, atsižvelgdamas į Jūsų amžių, kūno svorį bei būklę. Įprasta dozė suaugusiam žmogui yra 1 litras (iki 3 litrų) per parą, vartojant į veną. 1 litras tirpalo lašinamas ne trumpiau nei 3 valandas 20 minučių.

Vaikams dozė parenkama individualiai pagal paciento amžių, svorį ir esamą būklę.

Pavartojus per didelę Ringer-Lactat B.Braun dozę

Suleidus per didelį tirpalo kiekį, gali pasireikšti hiperhidracija (skysčių perteklius organizme), odos tempimas, kraujo sąstovis venose, edema, įskaitant plaučių ir kepenų edemą, sutrikti skysčių, elektrolitų bei rūgščių – šarmų pusiausvyra, per daug padidėti kraujo serumo osmoliariškumas.

Jeigu pavartojote per didelę preparato dozę, Jūsų gydytojas skirs Jums reikalingą gydymą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Ringer-Lactat B.Braun, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Suleidus per didelį tirpalo kiekį, gali ženkliai padidėti chloridų kiekis Jūsų kraujyje.

Yra aprašytas nepageidaujamas poveikis: - hiperhidracija ir širdies nepakankamumas širdies ir plaučių edemą turintiems pacientams; - elektrolitų pusiausvyros sutrikimas.

Dėl netinkamos infuzijos atlikimo technikos gali pasireikšti tokios nepageidaujamos reakcijos: karščiavimas, infekcija injekcijos vietoje, skausmas injekcijos vietoje, venos sudirginimas, venų trombozė ar flebitas, išsiplėtęs nuo injekcijos vietos ir ekstravazacija. Nepageidaujamos reakcijos gali pasireikšti dėl vaistinių preparatų, kuriais papildytas tirpalas, poveikio. Nepageidaujamų reakcijų pobūdis priklauso nuo vaistinių preparatų kilmės.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI RINGER-LACTAT B.BRAUN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės ir buteliuko etiketės po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Ringer-Lactat B.Braun vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus, kad tirpalas yra neskaidrus arba buteliukas yra pažeistas, Ringer-Lactat B.Braun vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Ringer-Lactat B.Braun sudėtis

- Veikliosios medžiagos

1000 ml tirpalo yra: Natrio chlorido 6,00 g Kalio chlorido 0,40 g Kalcio chlorido dihidrato 0,27 g Natrio laktato 3,12 g (natrio laktato tirpalo pavidalu)

- Pagalbinė medžiaga yra injekcinis vanduo.

Ringer-Lactat B.Braun išvaizda ir kiekis pakuotėje

Ringer-Lactat B.Braun yra skaidrus, bespalvis tirpalas, vartojamas į veną.

Ringer-Lactat B.Braun infuzinis tirpalas tiekiamas polietileno buteliukuose po 500 ml arba 1000 ml, kartono dėžutėje yra 10 buteliukų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas

B.Braun Melsungen AG Carl-Braun-Strasse 1, 34212 Melsungen Vokietija Tel.: +49-5661-71-0 Faksas: +49-5661-71 4567

Gamintojai

B.Braun Melsungen AG Carl-Braun-Strasse 1, 34212 Melsungen Vokietija

B.Braun Medical SA Carretera de Terrassa, 121 08191 Rubi, Barselona Ispanija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "B.Braun Medical" Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius Tel. +370 5 2374 333 office@bbraun.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-07-21


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai