To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą...

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą, klausia gydytojo:
- Bet kodėl jūs man išrašėte tokią didelę sąskaitą?
- Matot, jūsų atvejis toks įdomus. Jei jūs sužinotumėte, kokių valios pastangų man prireikė, kad aš jūsų neišskrosčiau, tai jūs dabar užmokėtumėte daug daugiau.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Empatija vaikams vystosi natūraliai. Skausmą matantys vaikai suvokia, kad skausmas persiduoda jiems patiems.

Otinum

1. KAS YRA OTINUM IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Veiklioji preparato medžiaga – cholino salicilatas – priklauso salicilatų grupei. Pasižymi uždegimą slopinančiu ir skausmą malšinančiu poveikiu. Preparato sudėtyje esantis glicerolis minkština ausų sierą ir palengvina ją pašalinti. Vartojamas vietiškai vaistas nesukelia sisteminio poveikio.

Otinum gali būti vartojamas: • Ūmaus išorinės, vidurinės ausies ar būgnelio uždegimo sukelto skausmui malšinti. • Sukietėjusiems sieros kamščiams suminkštinti, prieš šalinant juos iš išorinės ausies landos.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OTINUM

Otinum vartoti draudžiama: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) salicilatams arba bet kuriai pagalbinei Otinum medžiagai. - jeigu prakiuręs ausies būgnelis. - jaunesni kaip 1 metų vaikai.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Nėra įrodymų, kad preparatas turėtų įtakos kitų vaistų poveikiui arba kad kiti vaistai keistų jo poveikį.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Tyrimų su gyvūnais atlikta nepakankamai, kad būtų galima nustatyti poveikį nėštumo eigai ir (arba) embriono ar vaisiaus vystymuisi ir (arba) gimdymui ir (arba) postnataliniam vystymuisi. Galimas pavojus žmogui nežinomas. Nėščioms moterims skiriama atsargiai. Nėra žinoma, ar cholino salicilatas, lašinamas į motinos ausį, neigiamai veikia kūdikį. Todėl žindyvėms vartoti preparatą nerekomenduojama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Preparatas neveikia gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus.

3. KAIP VARTOTI OTINUM

Otinum visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms: Sergant ūminiu išorinės, vidurinės ausies ar būgnelio uždegimu: 3-4 preparato lašus lašinti į išorinę ausies landą 3-4 kartus per dieną. Prieš sieros kamščio šalinimo procedūrą: 3-4 preparato lašus lašinti į išorinę ausies landą 2 kartus per dieną 4 dienas. Vaistai lašinami ant šono gulinčiam pacientui. Įlašinus preparato, žmogus privalo kelias minutes ramiai pagulėti. Vaikams nuo 1 metų ir senyviems pacientams: dozės koreguoti nereikia. Pacientams, sergantiems inkstų ar kepenų ligomis: dozės koreguoti nereikia.

Pavartojus per didelę Otinum dozę Lašinamo į ausį preparato perdozuoti neįmanoma. Viename preparato buteliuke yra 2 g cholino salicilato. Netyčia preparatą išgėrus, šis kiekis būtų pavojingas tik naujagimiams. Perdozavimo simptomai, galimi išgėrus preparato: sumišimas, galvos svaigimas, padidėjęs prakaitavimas, vėmimas, ūžimas ausyse ir hiperventiliacija. Išgėrus labai didelį preparato kiekį, gali atsirasti CNS slopinimo požymių. Perdozavus būtina kreiptis į gydytoją, kuris paskirs tinkamą gydymą (sukels vėmimą, plaus skrandį, skirs aktyvintųjų anglių).

4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

Otinum, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.

Otinum – gerai toleruojamas preparatas. Kartais gali parausti ir niežėti ausies oda (alerginė reakcija). Pacientams, kurių prakiuręs ausies būgnelis, vaisto vartojimo laikotarpiu gali sutrikti klausa.

Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI OTINUM

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje.

Ant buteliuko etiketės ir dėžutės po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Otinum vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Otinum sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra cholino salicilatas. 1 g tirpalo yra 200 mg cholino salicilato. - Pagalbinės medžiagos yra glicerolis, etanolis (96 (), chlorbutanolio hemihidratas, išgrynintas vanduo.

Otinum išvaizda ir kiekis pakuotėje

Otinum 200 mg/g ausų lašai yra skaidrus, gelsvas, būdingo kvapo skystis. Preparatas išpilstytas į polietileninius buteliukus (po 10 g) su dozatoriumi ir užsukamu dangteliu. Kartoninėje dėžutėje yra vienas buteliukas su etikete ir pakuotės lapelis.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

ICN Polfa Rzeszów S.A. ul. Przemysłowa 2 35-959 Rzeszów, Lenkija

Daugiau informacijos apie šį vaistą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

Meda Pharma SIA Veiverių g. 134 LT-46352 Kaunas Telefaksas: +370 37 330 509

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-03-19


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai