To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas klausia...

Gydytojas klausia pacientą:
- Alkoholį vartojate?
- Tik per didžiuosius įvykius.
- O kokie tai įvykiai?
- Kai turiu ką išgerti!

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Lietuvoje moterų vidutinė gyvenimo trukmė yra 75 metai, o vyrų - 62 metai. (2008 m. statistika)

Mikogal

1. Kas yra Mikogal ir kAM jis vartojamas

Mikogal ovulės vartojamos grybelio sukeltam makšties uždegimui (kandidozei) gydyti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Mikogal

Mikogal ovulių vartoti draudžiama:

- jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, arba kitiems imidazolo dariniams.

Specialių atsargumo priemonių reikia

Prieš pradedant vartoti Mikogal ovulių, reikia pasitarti su gydytoju, jei: - esate nėščia arba žindote; - sergate alerginėmis ligomis; - sergate sunkiu inkstų ar kepenų nepakankamumu; - vartojate kitų vaistų. Šis vaistas gali sukelti alerginę reakciją. Jei gydymo metu atsiranda padidinto jautrumo (alerginė) reakcija, gydymą reikia nutraukti. Ovulę reikia įkišti giliai į makštį vakare prieš miegą. Makšties grybelio atveju ypatingą dėmesį reikia skirti drabužių, rankšluosčių ir lovos skalbinių dezinfekcijai. Gydymo metu reikia kasdien keisti apatinius drabužius, rankšluosčius bei patalynę ir juos dezinfekuoti. Sergant grybelio sukeltu makšties uždegimu, būtina gydytis ir lytiniam partneriui. Jis turi vartoti kremo nuo grybelių. Vartojant Mikogal ovulių, nerekomenduojama kartu naudoti prezervatyvų arba makšties pesarų.

Nėštumas

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Vartoti Mikogal ovulių, ypač per pirmuosius tris nėštumo mėnesius, galima tik gydytojo, atidžiai įvertinusio vaisto naudą ir riziką, nurodymu.

Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Vartoti Mikogal ovulių žindyvei galima tik gydytojo, atidžiai įvertinusio vaisto naudą ir riziką, nurodymu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Mikogal ovulių įtaka gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepasireiškia.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Nerekomenduojama naudoti muilo ar kitų asmeninės higienos priemonių, kurių reakcija yra rūgšti. Prausiantis patartina naudoti neutralų arba silpnai šarminį muilą.

3. KAIP VARTOTI Mikogal

Mikogal ovulių visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 150 mg ovulės Vieną ovulę reikia įstumti giliai į makštį vakare prieš miegą 6 paras iš eilės. 300 mg ovulės Vieną ovulę reikia įstumti giliai į makštį vakare prieš miegą 3 paras iš eilės. 900 mg ovulės Vieną ovulę reikia įstumti giliai į makštį vakare prieš miegą.

Šio vaisto dozę ir vartojimo trukmę nurodys gydytojas.

Tiksliai laikykitės nurodytos vaisto vartojimo trukmės, kuri priklauso nuo ligos sunkumo ir paskirtos dozės. Nepradėkite vaisto vartoti mėnesinių metu. Vaisto rekomenduojama pradėti vartoti iškart po mėnesinių. Mikogal nerekomenduojama vartoti jaunesnėms kaip 16 metų pacientėms, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

Pavartojus per didelę Mikogal ovulių dozę

Perdozavimo sukelto neigiamo poveikio žmogaus sveikatai iki šiol nepastebėta.

Pamiršus pavartoti Mikogal ovulių

Nesuvartojus vienos Mikogal ovulės, vėliau vietoj jos vartoti dažniau ar daugiau ovulių negalima. Preparato reikia vartoti toliau taip, kaip paskirta.

Pokyčiai nutraukus Mikogal ovulių vartojimą

Savo nuožiūra pertraukti ar baigti per anksti ovulių vartojimą negalima, nes gali vėl pasireikšti liga. Prieš nutraukiant vaisto vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Mikogal ovulės, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Gydymo metu gali pasireikšti nežymus makšties deginimas arba niežulys. Tačiau šie simptomai dažniausiai yra laikini ir dėl jų nereikia nutraukti vaisto vartojimo. Jei minėti simptomai pasunkėja, pasitarkite su gydytoju. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI Mikogal

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Ant dėžutės po "Tinka iki" ir dvisluoksnės juostelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Mikogal vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Mikogal sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra omokonazolo nitratas. Kiekvienoje ovulėje jo yra 150 mg, 300 mg arba 900 mg. - Pagalbinė medžiaga yra kietieji riebalai.

Mikogal išvaizda ir kiekis pakuotėje

Mikogal yra vaškinės, baltos ar balkšvos, cilindro formos homogeninės ovulės. Mikogal 150 mg ovulės tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 6 ovulės, Mikogal 300 mg – 3 ovulės, Mikogal 900 mg – 1 ovulė.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company Pallagi str.13 H-4042 Debrecen Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "Sicor Biotech" Kęstučio g. 59/ Lenktoji g. 27 LT-08124 Vilnius Tel. +370 5 211 35 00

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-05-13


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai