To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Rentgeno kabinete...

Rentgeno kabinete:
- Ligoni, nekvėpuokit! Tuoj išskris paukščiuko skeletas!

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Cheminės medžiagos, esančios kai kuriuose plastikinėse maisto ir gėrimų pakuotėse, įskaitant ir kūdikių buteliukus, gali sukelti ankstyvą brendimą bei prostatos ar krūties vėžį, ...

Carbo activatus ICN Polfa

Carbo activatus ICN Polfa 300 mg tabletės Aktyvintoji anglis

Veiklioji medžiaga yra aktyvintoji anglis. Vienoje tabletėje jos yra 300 mg. - Pagalbinės medžiagos: sacharozė (283,5 mg), povidonas, magnio stearatas.

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas ICN Polfa Rzeszów S.A. 35-959 Rzeszów, ul. Przemysłowa 2, Lenkija

1. KAS YRA Carbo activatus ICN Polfa IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Apvalios, abipusiai plokščios tabletės lygiais, nenutrupėjusiais kraštais. Carbo activatus ICN Polfa tabletės tiekiamos supakuotos į lizdines plokšteles. Vienoje lizdinėje plokštelėje yra 10 Carbo activatus ICN Polfa 300 mg tablečių, vienoje kartoninėje dėžutėje - 2 lizdinės plokštelės. Carbo activatus ICN Polfa preparato veiklioji medžiaga yra miltelių pavidalo aktyvintoji anglis. Patekusi į virškinamąjį traktą, ji jungiasi su įvairiomis jame esančiomis medžiagomis: viduriavimą sukeliančiomis, žarnų peristaltiką ir vandens perėjimą į žarnų spindį aktyvinančiomis medžiagomis, bakterijų toksinais, bakterijomis, vaistais, puvimo produktais, žarnyno dujomis, toksinėmis medžiagomis bei kitomis, ir neleidžia šioms medžiagoms iš virškinamojo trakto patekti į kraują. Ji taip pat slopina į žarnyną išskirtų junginių (pavyzdžiui, su tulžimi) rezorbciją. Carbo activatus ICN Polfa vartojamas ūmiam viduriavimui gydyti, taip pat, gydytojas gali ją skirti apsinuodijus vaistais ir kitomis cheminėmis medžiagomis.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Carbo activatus ICN Polfa

Carbo activatus ICN Polfa vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Carbo activatus ICN Polfa medžiagai; - pacientams, praradusiems sąmonę, kurių kvėpavimo takai neapsaugoti nuo aspiracijos. Specialių atsargumo priemonių reikia Aktyvintosios anglies negalima skirti vienu metu su kitais vaistais, kadangi ji gali juos absorbuoti ir sumažinti jų veiklumą. Aktyvintoji anglis nelabai veiksminga apsinuodijus boro rūgštimi, geležies sulfatu bei kitais metalų junginiais, DDT, cianidais, ličiu, etanoliu, metanoliu, etilenglikoliu, naftos valymo produktais bei neorganinėmis rūgštimis ir šarmais. Jei nepaisant Carbo activatus ICN Polfa vartojimo viduriavimas - ilgiau nei 2 dienas, būtina kreiptis į gydytoją. Tą patį turėtumėte daryti ir tada, kai viduriuojant pakyla temperatūra ar išmatose atsiranda kraujo, kadangi tokiais atvejais gydymas vien aktyvintąja anglimi gali būti nepakankamas.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Carbo activatus ICN Polfa medžiagas

Kadangi Carbo activatus ICN Polfa sudėtyje yra sacharozės, skiriant daugiau nei 17 tablečių per dieną (t.y., kai sacharozės kiekis, gaunamas su tabletėmis, viršija 5 g per dieną), ji gali sukelti nepageidaujamą poveikį pacientams, sergantiems diabetu, gliukozės-galaktozės malabsorbcijos sindromu, netoleruojantiems fruktozės ar turintiems sacharozės-izomaltazės deficitą. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis Vaisto galima vartoti tik gydytojui paskyrus, nes reikiamų duomenų apie aktyvintosios anglies vartojimą nėštumo metu nėra. Žindymo laikotarpis: patikimų duomenų apie žindyvių vartojamos aktyvintosios anglies poveikį naujagimiams nėra.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vaistas neveikia gebėjimo vairuoti automobilį ir valdyti mechanizmus.

Kitų vaistų vartojimas Išgerta aktyvintoji anglis skirtingu laipsniu slopina įvairių kartu vartojamų vaistų, pvz., salicilatų, barbitūratų, gliutetimido, rezorbciją. Kitus vaistus reikėtų gerti mažiausiai 2 valandos prieš arba po aktyvintosios anglies vartojimo.

3. KAIP VARTOTI Carbo activatus ICN Polfa

Ūmaus viduriavimo gydymas: Suaugusieji ir paaugliai nuo 12 metų: Iš karto reikia gerti maždaug 4,0 g (10 - 13 tablečių). Geriausiai gerti košelę, paruoštą iš sutrintų vandenyje tablečių. Prireikus kas kelias valandas dozę galima kartoti.

Apsinuodijimas vaistais ir cheminėmis medžiagomis: Suaugusieji ir paaugliai nuo 12 metų: 50 g vienkartinė dozė skiriama kaip galima greičiau nurijus arba jei įtariama nurijus galimai nuodingos medžiagos. Tokią dozę galima skirti ir po vėmimo ar išplovus skrandį per intragastrinį zondą. Prireikus skiriama kartotinė preparato dozė.

Jaunesni kaip 12 metų vaikai: Paprastai 25 g vienkartinė dozė skiriama kaip galima greičiau nurijus arba jei įtariama nurijus galimai nuodingos medžiagos. Tokią dozę galima skirti ir po vėmimo ar išplovus skrandį per intragastrinį zondą. Nurijus didelį kiekį toksinės medžiagos ir kai yra pavojus gyvybei, preparato dozę galima didinti iki 50 g.

Apsinuodijus fenobarbitaliu, karbamazepinu, teofilinu, chininu, dapsonu ar salicilatais, galima kartoti dozę kas 4 val., tačiau tai daryti galima tik ligoninėje.

Pacientai, sergantys inkstų ar kepenų nepakankamumu, bei pagyvenę žmonės: Dozės koreguoti nereikia. Apsinuodijimui vaistais bei cheminėmis medžiagomis gydyti, pavyzdžiui, skrandžiui plauti, dažniausiai vartojama preparato vandens suspensija. Ji ruošiama maišant sutrintas tabletes su 400 ml distiliuoto vandens. Suspensija turėtų būti tirštos grietinės konsistencijos. Per zondą skiriama rekomenduojama dozė, kuri vėliau pašalinama siurbiant arba sukėlus vėmimą.

Pavartojus per didelę Carbo activatus ICN Polfa dozę Išgėrus per didelį vaisto kiekį, gali užkietėti viduriai. Ligonis, perdozavęs vaisto, turi kreiptis į gydytoją, kuris, jei reikia, skirs adekvatų gydymą.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Aktyvintoji anglis gali sutrikdyti žarnyno veiklą: pacientai, ypač vaikai, gali vemti, gali užkietėti viduriai. Anglies gali patekti į plaučius, ypač tuo atveju, jei jos išgėrus sukeliamas vėmimas. Pavartojus anglies, išmatos pajuosta.

5. Carbo activatus ICN Polfa LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje Laikyti gamintojo pakuotėje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Pasibaigus ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui, vaistą vartoti draudžiama.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

Valeant Pharmaceuticals Switzerland GmbH Atstovas Baltijos šalyse Tel./faksas: +370 37 330509 el. paštas: info.bb@valeant.com

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-04-17


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai