To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas...

- Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas, apžiūrėjęs pacientą.
- Daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo to pakiltų kraujospūdis. Greičiau atvirkščiai.
- Jeigu nežvejojate uždraustose vietose...

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Cheminės medžiagos, esančios kai kuriuose plastikinėse maisto ir gėrimų pakuotėse, įskaitant ir kūdikių buteliukus, gali sukelti ankstyvą brendimą bei prostatos ar krūties vėžį, ...

Jaučiatės prislėgti? Tai gali būti ketvirčio amžiaus krizė

Nors ir būdami pačiame žydėjime, dauguma 20-mečių ir 30-mečių išgyvena „ketvirčio amžiaus krizę", kuri pasireiškia įvairiomis baimėmis ir abejonėmis.

Susidūrę su per didelėmis pasirinkimo galimybėmis, jauni žmonės daug anksčiau patiria vidutinio amžiaus krizei būdingus simptomus, teigia tyrėjai.

Šių dienų jaunimui dažnai tenka susidurti su daugybe pasirinkimų, o dėl to jie jaučiasi ne

ramūs, prislėgti, įstrigę ar „įkalinti" santuokose ar darbe, kuris jiems netinkamas, praneša britų „Daily Mail".

Ir šis reiškinys pastebimas vis dažniau, teigia Greenwicho universiteto mokslininkas Oliveris Robinsonas.

O. Robinsonas, apklausęs pusšimtį 25-35 metų žmonių, teigia: „Dabar suaugusiojo gyvenimo pradžioje daug lengviau daryti pakeitimus nei anksčiau. Darbo pasaulyje dabar daugiau nestabilumo, daugiau nestabilumo santuokoje ar jos alternatyvose. Šis nestabilumas reiškia, kad dideli gyvenimo pokyčiai yra labiau priimtini. Praeityje, jei tokie dideli gyvenimo pokyčiai įvykdavo, jie įvykdavo sulaukus vidutinio amžiaus."

Anot mokslininko, prie jaunų žmonių patiriamų krizių gali prisidėti ir spaudimas patenkinti tėvų lūkesčius.

„Tai susiję su žmonių jaučiamu karštligišku poreikiu susirasti darbą, uždirbti pinigų ir greitai susilaukti sėkmės. Tai susisieja su 20-mečiams ir 30-mečiams būdingu reiklumu. Jų netenkina vidutiniškas, triūso reikalaujantis, tradicinis gyvenimas", - kalbėjo O. Robinsonas.

Nors naujas rimtas gyvenimo pasirinkimų įvertinimas gali išmušti iš vėžių, atrodo, kad galiausiai tai vis dėlto verta daryti. Anot O. Robinsono, „atsukus laikrodį atgal ir pradėjus iš naujo", patiriamas laisvės jausmas.

O tie, kurie patyrė ar vis dar kenčia nuo „ketvirčio amžiaus krizės", apsidžiaugs sužinoję, kad tai sumažina tikimybę, kad juos vėliau ištiks rimta vidutinio amžiaus krizė.

„Daug mažiau tikėtina, kad patirsite kitą krizę, nes gyvenimo būdas, kurį pasirinkote po krizės, bus iš esmės sveikesnis nei ankstesnis", - aiškino jis.

Psichologijos ir sveikatos profesorius Cary Cooperis ir Lancasterio universiteto pastebėjo, kad šiuolaikiniai jaunuoliai susiduria su kitokiais iššūkiais nei jų tėvai.

„Šiandien ketvirtą dešimtmetį pradedantys žmonės jau gali būti dirbę 5 skirtinguose darbuose. Jie patenka į kitokį pasaulį, ir nors jis suteikia jiems daugiau pasirinkimų, jis taip pat teikia mažiau saugumo ir struktūros", - kalbėjo jis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai