To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Norėčiau užsirašyti pas daktarą...

- Norėčiau užsirašyti pas daktarą.
- Galite ateiti po dviejų savaičių.
- Bet per tiek laiko aš ir numirti galiu!
- Nieko tokio - jeigu tik jūsų žmona mums praneš, mes atšauksim paskyrimą.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Fetalinis alkoholio sindromas (arba alkoholinė embriopatia) suprantamas kaip vaikų sutrikimas, sukeltas dėl pernelyg didelio ar ilgalaikio alkoholio vartojimo nėštumo metu.

Laboratorijoje pirmą kartą sukurta gyvybė

Mokslininkai įkėlė sintetinį genomą į gyvą ląstelę, kuri daugindamasi tapo pirmąja istorijoje kompiuteriu sukurta biologine rūšimi.

Tuo metu kritikai pastebi, kad sintetiniai organizmai gali kelti ir tam tikrų pavojų ir mokslininkų pasiekimą vadina „žaidimu Dievu".

Mokslininkai, vadovaujami multimilijonieriaus genetikos bandymų pradi

ninko dr. Craigo Venterio, tiki, kad jų sukurtas organizmas - pramintas Synthia - vėliau leis kurti ir sudėtingesnes būtybes. Iš jų būtų galima gaminti medikamentus ar kurą, kuris sugertų šiltnamio efektą sukeliančias dujas ir taip mažintų užterštumą.

Tačiau kūrinys - sintetinė gyvybės forma, kurios DNR pagaminta mėgintuvėlyje - jau kelia ir abejonių. Be kitų argumentų, minimas tas, kad naujoji technologija gali sukelti biologinį pavojų ir būti panaudota ginklams gaminti. Pats C. Venteris sako, kad visuomenė iš pasiekimo turės daugiau naudos nei žalos, ir mini, kad kita vakcina nuo gripo gali būti sukurta panaudojant būtent šią technologiją.

Kaip skelbia „The Daily Telegraph", mokslininkų pasiekimas įžiebė diskusijas, ar „žaisti Dievą" yra etiška.

„Mes įžengiame į laikotarpį, kuriame tik mūsų vaizduotė galės riboti mokslo pasiekimus", - pripažįsta ir pats C. Venteris, kurį cituoja žurnalas „Science".

Sukurti „pirmąją daugintis gebančią sintetinę lastelę" C. Venterio instituto mokslininkai siekė daugiau nei penkiolika metų. Tyrimai kainavo per 120 mln. litų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai