To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichologas – žmogus, kuris dailiai...

Psichologas – žmogus, kuris dailiai merginai įėjus į kambarį, stebi visa kita.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet daugiau nei 40 000 moterų miršta nuo krūties vėžio, iš jų daugiau nei 500 Lietuvoje.

Kaip išgyventi iki 114 metų?

Sveikas gyvenimo būdas žmogaus gyvenimą gali prailginti iki 114 metų - bet jau teoriškai, atskleidė naujausi tyrimai. Harvardo universiteto (JAV) mokslininkai nustatė, kiek vidutiniškai gyvenimą prailgina palankūs įpročiai.

Laimingi žmonės, kurie yra lytiškai aktyvūs ir niekad nesiskolina pinigų, gyvena ilgiau už pesimistus, blaivininkus ir nepasiturinčius. Ilgiau taip pat gyvena šokolado mėgėjai, vegetarai ir reguliariai besilankantys bažnyčioje, remdamasis JAV mokslininkų išvadomis rašo britų dienraštis „The Independent".

Harvardo universiteto mokslininkai 60 metų stebėjo 600 atrinktų žmonių grupę ir galiausiai nustatė kelis svarbius žmonių elgesio faktorius, kurie lemia ilgesnę gyvenimo trukmę. Pasirodo, jei kiekvieną dieną mankštintumėmės, suvalgytume 5 porcijas vaisų ir daržovių, nerūkytume ir alkoholį vartotume tik mažomis dozėmis, vien tik dėl to savo gyvenimą prailgintume 14 metų. Tyrėjai taip pat išsiaiškino, kokia svarbi yra santuoka - bent jau vyrams. Laimingas šeimyninis gyvenimas jų amžių gali prailginti visu dešimtmečiu. Tuo tarpu moterų atveju situacija kiek sudėtingesnė: kai kurie tyrimai liudija, kad stresai ir sunkumai, patiriami gyvenant su vyru, moterų gyvenimą gali net sutrumpinti.

Taigi, kas ir kiek, pasak mokslininkų, gali prailginti gyvenimą?

1,8 metų

Būkite nugalėtojas

Nustatyta, kad Nobelio premijos laureatai gyvena vidutiniškai 2 metus ilgiau, nei šiam apdovanojimui nominuoti mokslininkai. Jei gausite „Oscarą", tai padovanos jums kelerius papildomus metus, o jei šis apdovanojimas bus įteiktas du kartus, gausite net 6 papildomus metus.

2 metai

Valgykite šokoladą

Įrodyta, kad juodasis šokoladas dėl jame esančių antioksidantų mažina širdies ligų pavojų.

2,5 metų

Mylėkitės dažniau

Bristolio universitete (D. Britanija) atlikti tyrimai liudija, kad vyrai, patiriantys orgazmą du kartus per savaitę arba dažniau, ankstyvos mirties tikimybę sumažina 2 kartus lyginant su tais, kurie mylisi mažiau nei kartą per mėnesį.

3 metai

Būkite religingas ir turėkite daug draugų

Pitsburgo universiteto (JAV) tyrėjai aptiko, kad reguliarus lankymasis bažnyčioje prilygsta sveikatą stiprinančiam grupinės terapijos efektui, nes mažina stresą. Harvardo mokslininkai teigia, kad panašiu teigiamu efektu pasižymi ir draugystės ryšiai bei tarpusavio bendravimas.

3,6 metų

Valgykit mažiau mėsos

Vegetariška dieta arba bent jau sumažintas mėsos vartojimas gali prailginti gyvenimą dėl to, kad organizme nesikaupia riebalų ar nedidėja antioksidantų kiekis, nes valgoma daugiau vaisių ir daržovių.

3,7 metų

Daugiau judėkite

Erazmo universiteto (Nyderlandai) specialistai tvirtina, kad fizinis aktyvumas palankiai atsiliepia širdies veiklai, be to, tai turi netiesioginį poveikį bandant išvengti nutukimo.

4 metai

Gerkite vyną

Nuolatinis vyno vartojimas nedidelėmis dozėmis naudingas sveikatai: olandų mokslininkai nustatė, kad žmonių, kasdien išgeriančių iki pusės taurės vyno, priešlaikinės mirties tikimybė yra 38 proc. mažesnė.

4,1 metų

Mažinkite kraujospūdį ir cholesterolio lygį

Jeilio universiteto (JAV) specialistai tvirtina, kad žemas cholesterolio lygis ir kraujospūdis susijęs su gyvenimo prailginimu 4 metais.

5 metai

Būkite išsilavinęs ir žaiskite golfą

Harvardo universiteto mokslininkai nustatė, kad aukštąjį išsilavinimą turinčios moterys vidutiniškai gyvena 5 metais ilgiau, nei jo neturinčios. Danijoje atlikti tyrimai atskleidė, kad turintys daktaro laipsnį gyvena ilgiau, nei paprasti universitetų absolventai. O Švedijos Karolinska universiteto mokslininkai konstatavo faktą, kad golfo žaidėjai paprastai gyvena 5 metus ilgiau už kitus.

6,6 metų

Gerai maitinkitės

Erazmo universiteto specialistų siūloma dieta, į kurią įeina juodasis šokoladas, migdolai, vaisiai, daržovės, česnakas, vynas ir žuvis, jūsų gyvenimą gali prailginti 6,6 metais, nes 76 proc. sumažina širdies ir kraujagyslių ligų pavojų.

7 metai

Venkite nutukimo

Oksfordo universiteto tyrėjų grupė nustatė, kad nutukę 40-mečiai vidutiniškai gyvena 7 metus trumpiau.

7,5 metų

Būkite optimistas

Jeilio universiteto mokslininkai įrodė, kad optimistai 55 proc. sumažina priešlaikinės mirties tikimybę. Be to, pesimistai yra labiau linkę į žalingus įpročius - rūkymą ir persivalgymą, o tai savo ruožtu kelia nutukimo ir hipertenzijos pavojų.

Nuo 8 iki 10 metų

Nerūkykite

Helsinkio universiteto (Suomija) mokslininkų grupė priėjo išvadą, kad tie, kurie niekada nerūkė, vidutiniškai gyvena 10 metų ilgiau, nei atkaklūs rūkaliai. O amerikiečių specialistų tyrimas atskleidė, kad jei 35 metų sulaukęs vyras mestų rūkyti, jis savo gyvenimą vidutiniškai prailgintų 5,1 m.

10 metų (vyrams)

Veskite

Čikagos universiteto paskelbtame pranešime teigiama, kad vedę vyrai gyvena vidutiniškai 10 metų ilgiau, nei viengungiai. Tuo tarpu ištekėjusių moterų pranašumas kiek mažesnis - jos gyvena beveik 4 metus ilgiau už netekėjusias.

Daugiau nei 10 metų

Būkite laimingas

Kentukio universitete (JAV) atlikti tyrimai atskleidė, kad laimingi žmonės gyvena vidutiniškai 10 metų ilgiau už kitus ir rečiau serga Alzheimerio liga.

14 metų

Pakeiskite savo gyvenimo būdą

Kembridžo universiteto tyrėjai išsiaiškino, kad tie, kurie reguliariai mankštinasi, valgo vaisius ir daržoves, nerūko ir alkoholį vartoja tik mažomis dozėmis, gyvena vidutiniškai 14 metų ilgiau už kitus.

20 metų

Būkite turtingas ir gyvenkite pasiturinčiųjų rajone

Baltimorėje (JAV) atlikto tyrimo išvadose sakoma, kad tuose miesto rajonuose, kur gyvena turtingi žmonės, vidutinė gyvenimo trukmė yra 83 metai, tuo tarpu nepasiturinčiųjų rajonuose ji tesiekia tik 63 metus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai