To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų širdis plaka nereguliariai...

- Jūsų širdis plaka nereguliariai. Jūs išgeriate?
- Išgeriu, daktare, bet reguliariai.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus somatinėse (kūno) ląstelėse yra 46 chromosomos (katės - 38, o bulvės - 48 chromosomos), šis skaičius vadinamas diploidiniu (2n) chromosomų rinkiniu.

D. Britanijoje stringa hibridinių embrionų tyrimų finansavimas

Britų dienraštis „The Independent" skelbia, kad veikiausiai dėl etinio pobūdžio sumetimų sustabdytas kai kurių šalyje vykdomų kamieninių ląstelių tyrimų finansavimas.

Pasak dienraščio, tik trys mokslininkai visoje šalyje yra gavę vyriausybės licencijas vykdyti hibridinių žmogaus ir gyvūnų embrionų tyrimus. Tai priešakinė kamieninių ląstelių tyrimų sritis, kelianti itin prieštaringą visuomenės reakciją.

Vykdant eksperimentus su hibridiniais embrionais kuriami mišrūs klonai: žmogaus ląstelės branduolys įsodinamas į gyvūno kiaušialąstę. Šis tyrimų metodas D. Britanijoje buvo įteisintas mažiau nei prieš metus, tokiam parlamento sprendimui pritarė žymūs britų mokslininkai ir politikai.

Tačiau dabar, pasak dienraščio, tyrimų rėmimo lėšas skirstančios organizacijos atsisako finansuoti hibridinių embrionų tyrimų programas, todėl jau po kelių savaičių jų vykdymas gali būti visiškai sustabdytas. Mokslininkų manymu, tyrimams lėšas skirstantys komitetai atsisako patenkinti grantų paraiškas dėl to, kad, jų nuomone, neetiška jungti žmogaus ląsteles su karvių, kiaulių ar triušių kiaušialąstėmis.

Mokslininkai tikisi, kad hibridinių embrionų tyrimai suteiks galimybę iš žmogaus odos ląstelių išsiauginti embrioninių kamieninių ląstelių, kurios taptų „asmeniniais" vaistais nuo širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto, Parkinsono ligos ir kitų susirgimų.

Tačiau 2 iš 3 britų mokslininkų, turinčių teisę vykdyti tokius tyrimus, negavo grantų. Jiems buvo pranešta, kad pateiktieji projektai neatlaikė konkurencijos su kitais. Trečiasis hibridinių embrionų tyrimus vykdantis specialistas paraiškos paramai dar nepateikė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai