To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kaip manote, gydytojau, ar aš pasveiksiu...

- Kaip manote, gydytojau, ar aš pasveiksiu?
- Būkite ramus: jūsų liga – mano amatas.
- Vieną tokį ligonį jau gydau 10 metų.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 3,1 mln. JAV 12-25 metų amžiaus asmenų vartoja vaistus nuo peršalimo ir kosulio svaiginimosi tikslais. Šis skaičius yra panašus kaip ir vartojančių LSD bei žymiai didesnis nei ...

Kaip daryti minetą?

Gilus minetas – tai vienas oralinio sekso variantų, kai penis erekcijos metu įvedamas į burną (gerklę) visu ilgiu, tačiau nesukeliant pykinimo ir noro vemti. Ar gilaus mineto metu malonumą patiria abu partneriai, į šį ir kitus klausimus sexplius paprašė atsakyti seksologo Liudviko Petravičiaus.

Ar sunku daryti gilų minetą?

Nelengva, bet įmanoma, su išimtimi, kad pasitaiko kai kurie apribojimai. Pavyzdžiui, jei mažos savo apimtimi gerklės savininkei mėginama įvesti net vidutinio ilgio penį, partnerė gali užspringti ar net uždusti. Jau nekalbant apie didesnį nei vidutinio ilgio, nors tokių – retenybė. Tačiau nereikėtų pamiršti vieno, bene svarbiausio dalyko: gilaus mineto metu vyro penis turi būti itin standus ir tvirtas. Antraip, jo nepavyks padaryti.

Ar galima kontroliuoti gerklės raumenų refleksą?

Dar kartą sakau: taip. Kaip galima išmokti įsidėti kontaktinius lęšius į akis nemirksint, taip galite išmokti, kad jūsų nepykintų, kai penis įvedamas giliai į gerklę.
Tai priklauso nuo kiekvienos moters. Kai pamatysite, kad jūsų mylimas partneris dejuoja iš malonumo, (o apie tai svajoja dauguma vyrų) kai su juo peniu išdarinėjate visokius dalykus gerklėje, vadinasi, jūs puikiai kontroliuojate gerklės refleksą. Ypač juos jaudina tai, ko nelaukia ir nesitiki. Kai jūs pirmą kartą įsikišite į gerklę visą jo penį, neabejoju, vyro akys suapvalės iš malonumo. Ir jei padarysite viską, kas nuo jūsų priklauso, patikėkite, po to jis bėgios paskui jus tarsi šunytis paskui mamą, inkšdamas ir vizgindamas uodėgėle…

Ką tada jaučia vyras?

Dauguma vyrų sako, kad kai visiškai įvedamas penis į gerklę, tai jaučia labai malonų tempimą kiek žemiau galvutės (tai – patijautriausia zona) ir pasitenkinimo pojūtį, kuris koncentruojasi apatinėje penio dalyje. Jei jūs viską teisingai padarysite, vyriškis pajus itin stiprų orgazmą.

Ar yra skirtumas tarp įprasto ir gilaus mineto?

Taip. Jei jūs nemėgstate spermos skonio, bet jūsų partneris nori baigti burnoje, tada, kai penio galvutės neįmanoma glamonėti liežuviu, leiskite jam nuleisti gerklėje gilumoje. Nors tai visiškai ir nepanaikina spermos skonio, tačiau ji - vos juntama. Tiesa, kartais gali ir supykinti, kai partneris nuleidžia gerklėje. Todėl tam ir skirta treniruotė, kuri gali padėti įveikti pykinimo refleksą. Galima pradėti nuo nedidelio spermos kiekio burnoje, kol nepriprasite prie skonio ir skysčio glitumo.

Kas maloniau vyrui – baigti burnoje ar gerklėje?

Kaip kam. Sėklos išsiveržimo burnoje metu jūs galite sustiprinti partnerio orgazmą plakdamos liežuviu aplink penio galvutę. O kai baigia giliai gerklėje, jūs galite tuo metu glamonėti jo kiaušinėlius, kas taip pat malonu, tiesa, nors jau kitoks pojūtis. Šis, kątik papasakotas procesas – laikomas pažangia sekso technika, tačiau nerekomenduojama pradėti jo, kol nebūsite užtikrintos, galinčios be šalutinio poveikio įvesti penį giliai gerklėje.

O ar yra dar kokių nors pažangių technologijų sekse?

Taip. Tai ir nauji taip vadinami „rijamieji“ judesiai, kai įvestas į burną penis iš pradžių būna ant liežuvio, o paskui jo pagalba „nuryjamas“ giliai į gerklę. Tai iš tikrųjų „pažangu“, bet šios technikos taip paprastai neatliksi, jos reikia mokytis. Tačiau, kol jūs pirmiausiai neįsisavinsite partnerio glamonėjimo liežuviu subtilybių, neskubėkite jo kišti gilyn į gerklę.
Раpasakokite plačiau apie „rijamuosius“ judesius
„Rijamųjų“ judesių pagalba jūs suteikiate partneriui visai kitą pojūtį, nes tada gerklės raumenimis jūs tarsi masažuojate visą penį. Meistriškai įsisavinusios šią techniką, moterys gali greitai privesti partnerį iki stipraus ir gilaus orgazmo.

Таi nuo ko pradėti?

Pirmiausiai reikėtų labai gerai atsipalaiduoti. Todėl prieš tai galite kartu su partneriu ar pakaitomis pagulėti gana karštoje vonioje. Paskui išgerkite taurę vyno. Įjunkite romantišką muziką. gerai būtų, kad prieš tai jums partneris padarytų erotinį masažą su aromatingais lubrikantais. Tai ne tik jus, bet ir jį seksualiai įaudrins ir tuo pačiu padės atsipalaiduoti. Žodžiu, darykite ką norite, kad tik jaustumėtės komfortiškai. Svarbu, kad neperlenktumėte lazdos. Turiu omeny, kad pernelyg daug įsiaudrinęs partneris nebaigtų anksčiau laiko, nes nebeturėtų progos išlieti sėklos gilaus mineto metu.
Pirmą kartą jūs tikrai nepadarysite, kad penis įeitų giliai į gerklę. Jau sakiau, dėl to, kad paprasčiausiai pradėsite viaukčioti. Iš tikrųjų, jūs galėsite įvesti visą penį į gerklę, kad nesupykintų tik po kokių dviejų savaičių treniruotės. Nes pirmiausiai reikia pripratinti gerklę prie šios procedūros. Vadinasi, tai reikia daryti pamažėle, žingsnis po žingsnio. (Tie, kurie nešioja kontaktinius lęšius turėtų mane suprasti)

Ar gilus minetas turi savo pozą?

Teisinga padėtis - tai viena svarbiausių gilaus mineto būdų. Pradžioje geriausiai būtų poza „čiulpiantis viršuje“. Taip jūs galėsite kontroliuoti, kiek giliai penis įeina į burną ir gerklę. Vėliau jūs galėsite pamėginti pozą „partneris ant viršaus“. Be tada reikėtų atsigulti ant nugaros prie lovos krašto, kad galva beveik kabotų. Ta poza leis jūsų partneriui įvesti penį į gerklę taip giliai, kiek tik įmanoma. Tuo pačiu jūs tai jausite ir taip pat galėsite kontroliuoti penio įvedimą. Tai laikoma taip pat pažangia sekso technika ir rekomenduojama atlikti tik tada, kai meistriškai mokėsite daryti paprastą minetą.
Jūs turėtumėte pasukti galvą taip, kad gerklė būtų tarsi linijos tiesiojoje. Kitaip sakant, nei atlošta, nei palenkta galva. Tai pajusite, kai kaklas bus neįtemptas, o laisvai atsipalaidavęs. Tiesa, prieš pradėdami šią procedūrą gerai sudrėkinkite penį lubrikantais, antraip, jis gali įstrigti pakeliui. Drėgnas penis – svarbiausias gero gilaus mineto savybė, nes tada jis gali lengvai „čiuožinėti“ ant liežuvio, o paskui nerti gilyn į gerklę.

Kaip panaikinti pykinimo refleksą

Kai penis bus sudrėkintas, kartoju, pasukite galvą taip, kad iš burnos į gerklę pasidarytų tiesus kelias. Tada plačiai išsižiokite ir smarkiai iškiškite liežuvį, kad net siektų pasmakrę. Tada padarykite jo galiuką plokščiu (kaip paprašo ausies—gerklės-nosies gydytojas apžiūros metu). Paskui pradėkite stipriai kaišioti (iškiškite ir įkiškite) liežuvį. Šis pratimas padės panaikinti pykinimo refleksą.
Kai partnerio nebūna greta, galite į pagalbą pasitelkti faloimitatorių ar bananą (geriau ne visai prinokusį, kad būtų pakankamai standus ir kietas) ir parepetuokite su jais. Pamėginkite kiek galima giliau įkišti jį į gerklę. Kitaip tariant, tiek, kiek galima tai padaryti be pykinimo. Palaikykite taip 10 sekundžių, tada ištraukite. Jei pajusite pykinimą, vėl plačiai išsižiokite, tarsi norėtumėte labai žiovauti. Paskui pakartokite tą procedūrą dar kelis kartus, kol nebepykins. Pradžioje rekomenduoju mažiausiai dešimt kartų.
Po kažkiek laiko gerklės raumenys ims lengvai plėstis. Taip mankštindami jūs galėsite įvesti penį vis giliau ir giliau.
Paskui pailsėkite kelias minutes ir vėl pakartokite. Pirmą kartą darykite tai ne daugiau dešimties minučių. Tiesiog spręskite pačios, kiek jums pakanka. Svarbiausia – neskubėkite.
Тaip treniruokite gerklės raumenis maždaug 4 kartus per savaitę. (O gal ir daugiau). Pamažu ilginkite treniruotės laiką nuo 10 minučių iki pusvalandžio. Kaip sakiau, tai gali užimti savaitę, dešimt dienų ir dar daugiau. Kol galų gale pastebėsite, kaip jūsų gerklėje telpa visas mylimojo penis ir galite laikyti ten kiek norite. Tiesa, reikėtų daryti pertrauklėles, kad galėtumėte giliai pakvėpuoti. Jums abiems tai bus ilgai nepamirštamas momentas!


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

As ir taip viska zinau :) che che :DDD

Patiko straipsniukas labai ;) patarimai tikrai pravers ;)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai