To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi...

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, negaliu daugiau, taip pilvą skauda. Daktaras ir klausia:
- Gal suvalgei ką negero ar ...?
- Kai buvau miške, uogą kažkokią surijau.
- Palauk, palauk. O kas buvo ten per uoga?
- Tai, kad neįžiūrėjau, daktare...
- O, tai tu turėjai eiti ne pas mane, o pas akių gydytoją.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 procentų visų Lietuvoje užregistruotų mirčių susiję su alkoholio vartojimu. Europos valstybėse šis rodiklis yra 6–9 procentai.

tėvų (motinų) atstūmimo sindromas

PAS (Pariental Alienation Syndrom). Šis nerimą keliantis reiškinys, pirmą kartą aprašytas 1987 m prof.Richard A.Gardner'io (Kolumbijos Universiteto Niujorke Vaikų psichiatrijos katedra), šiuo metu įgyjęs vos ne epidemijos mąstą Vakarų valstybėse, Lietuvoje iki šiol labai mažai, arba visiškai nežinomas. Tai yra vieno iš tėvų, gyvenančių po skyrybų su vaiku,sąmoningas vaiko nuteikinėjimas prieš buvusį sutuoktinį.Kitaip sakant, tai - ypatinga vaikų žalojimo rūšis, nes vaiką žaloja vienas iš tėvų. Ir tokio žalojimo pasekmė - čia minimas psichologinis sutrikimas PAS.
Tikėtina, kad PAS sindromas bus pateiktas kaip vienas iš gydytinų sutrikimų naujoje TLK PSO redakcijoje. Nežiūrint į tai, jau ruošiami, o kai kur ir priimti įstatymai (Belgijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose), kuriais taikomos sankcijos tėvams, jei nustatyta, kad jie žaloja vaikus pagal PAS ar nesilaiko nustatytų sąlygų dėl bendravimo su vaikais.Ispanijos psichologų asociacija, nežiūrint, kad PAS neįrašytas į TLK - 10 PSO, šį sindromą pripažino kaip egzistuojantį ir gydytiną.
Manau, Jums,specialistams, į kuriuos kreipiuosi, nereikia aiškinti, kas yra sindromas. Pvz. Dauno. PAS irgi turi tik jam būdingus simptomus, kurie yra nustatomi šį sutrikimą turintiems vaikams.
Tėvų atstūmimo sindromas išsivysto išimtinai dėl vieno iš tėvų valdžios vaikui dominavimo. Dažniausiai tėvų valdžios dalijimasis vyksta tarp motinos ir tėvo, tačiau pasitaiko ir senelių įsikišimo atvejų. Įtakos vaikui siekimas susideda iš 2-jų komponentų:
1)tai reguliarus ir intensyvus vadinamasisi vaiko 'smegenų plovimas", norint ne su vaiku gyvenantį tėvą sumenkinti, nupiešti jį labai neigiamą, net pavojingą.
2)tai paties vaiko pozicija, kuri yra be galo svarbi.
Šis sindromas gali lydėti vaiką visą jo gyvenimą su visom pasekmėm. Taip pat yra ištirta, kad šio sindromo pasekmės persiduoda ir kitai kartai. PAS yra toks sunkus sutrikimas, kad yra įtrauktas į daugelio Vakarų valstybių psichinių sutrikimų diagnozių sąrašą. Specialistų nuomone, ši vaiko žalojimo forma sukelia sunkesnes pasekmes nei fizinis žalojimas ir net seksualinis išnaudojimas!!!!
PAS priežastys ir požymiai yra šie:
1)žeminimo ir pagiežos kompanija prieš atskirai gyvenantį tėvą (motiną)
2)kvaili, absurdiški kaltinimai(kartu su vaiku negyvenančiam tėvui(motinai)), kurių neįmanoma pagrįsti ar įrodyti
3)subjektyvus vaiko ir aplinkinių nuomonės apie tėvą(motiną) formavimas (ji, motina(tėvas), ir jos giminė išimtinai gera;jo (jos) giminė - išimtinai blogi)

4)visiškas kaltės jausmo neturėjimas
5)pykčio prieš atskirai gyvenantį tėvą protrūkiai, veiksmų nekontroliavimas,
6)nepagrįstas baimės jaumas
7)manipuliavimas vaiku ir jo, kaip kovos įrankio, naudojimas prieš atskirai gyvenantį tėvą,
8)karo prieš tėvą(motiną) išplėtimas prieš visą jo(jos) giminę ir draugus
9)kiekvienas tėvo (motinos) apsilankymas pas vaiką baigiasi motinos(tėvo) "žodine ataka", įžeidinėjimais, kaltinimais. Visa tai - girdint vaikui!!!
/naudota medžiaga iš staripsnio internete B.van der Weg - Bradžiūnienė/
Lauksiu atsiliepimų specialistų, susidūrusių su šio sutrikimo apraiškomis. Kur galima būtų kreiptis pagalbos, kovojant su šia bėda. Dėkoju iš anksto.
Pagarbiai Angelė


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Balandzio 25 diena pasaulis pazymi tevu atstumimo sindromo pripazinimo diena.

kokie vaistai siam sindromui?

Gerb. Agnei Daugiau informacijos apie Tevu atstumima ir Tevu Atstumimo Sindroma rasite svetaineje www.atstumimosindromas.info Sekmes.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai