Naujausi straipsniai
Pas gydytoją įbėga pacientė...Pas gydytoją įbėga pacientė:
Vaistų paieška
|
Skausmas dešinėje pusėje prie bambos
2009, Gruodis 29 - 15:39
Sveiki. Prieš kelias dienas pradėjo skaudėti dešinėje pusėje priebambos, skauda tada kai verčiuosi ant kito šono arba kartais padarius staigesni judesį, bet dabar tas skausmas eina nuo bambos aukščiau i desinę pusę ir jis pastovus jau, toks kaip pulsuojantis, kartais lyg duriantis, kartais atrodo kad skauda visur. Užsirasiau pas gydytoją kad padarytu echoskopą, bet gal Jūs ką nors patarsit ar parašysit kas čia gali būti. Esu moteis, virš 35m. Prašau atsakykit greičiau.Dėkui |
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
d — 2010, Rugpjūtis 29 - 15:01
Laba diena,
taip pat susiduriau su analogiska problema. Apie 11 valandu skauda dešinį šona prie bambos(tempimo jausmas), atsirado naktį 4 val. Skausmas taip pat atsiranda verčiantis, tiesiant pilvo raumenis, giliai ikvepiant, nėra labai stiprus. Žarnose beveik nuolat girdimas "burbuliavimas" Spaudžiant skauda tik apie bambos sritį, žemiau skausmo nėra. Skausmas nestiprėja ir nesilpnėja, ramioje padėtyje nejaučiamas, jo lokalizacija nekinta (lieka ties bamba į dešinę, aukštyn ar žemyn kol kas neplinta). Temperatūra subfebrili (37,2, 37,3), tuštinimosi sutrikimų nepastebėta, pykinimo taip pat.
Amžius 33m., moteris.
Kas tai galėtų būti? Apendicitas?
GMP — 2009, Gruodis 29 - 15:39
Sunku pasakyti, nematant paciento ir neatlikus tyrimų. Be to, neparašėte plačiau - ar nesutrikęs tuštinimasis, ar nekarščiuojate, ar nepykina ir pan. Gali būti ligų spektras nuo tulžies pūslės patologijos iki netipinės apendikso padėties.
Skelbti naują komentarą