To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pone daktare, ar tikrai aš visiškai negalėsiu išgerti...

- Pone daktare, ar tikrai aš visiškai negalėsiu išgerti?
- Visiškai!- atsakė gydytojas.- Juk jau praeitą mėnesį aš jums šitai išaiškinau.
- Na, taip, tačiau, daktare, negi medicina per tą mėnesį taip ir nepadarė jokios pažangos?

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

VEROSPIRON

VEROSPIRON 50 mg kietos kapsulės VEROSPIRON 100 mg kietos kapsulės Spironolaktonas

- Veiklioji medžiaga yra spironolaktonas. Vienoje kapsulėje jo yra 50 mg arba 100 mg. - Pagalbinės kapsulių turinio medžiagos yra natrio laurilsulfatas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas. - Pagalbinės VEROSPIRON 50 mg kapsulių korpuso medžiagos yra chinolino geltonasis E 104, titano dioksidas, želatina. - Pagalbinės VEROSPIRON 100 mg kapsulių korpuso medžiagos yra oranžinis geltonasis E 110, titano dioksidas, želatina, chinolino geltonasis E 104.

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas Gedeon Richter Plc., Gyömröi út 19-21, 1103 Budapest, Vengrija

1. KAS YRA VEROSPIRON IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

VEROSPIRON 50 mg kietos kapsulės. Kapsulės turinys: balti granuliuoti milteliai. Kapsulės korpusas: dydis Nr.3; viršutinė dalis: geltona, nepermatoma, apatinė dalis: balta, nepermatoma.

VEROSPIRON 100 mg kietos kapsulės. Kapsulės turinys: balti granuliuoti milteliai. Kapsulės korpusas: dydis Nr.0; viršutinė dalis: oranžinė, nepermatoma, apatinė dalis: geltona, nepermatoma.

Kapsulės tiekiamos lizdinėmis plokštelėmis. Kartono dėžutėje yra 30 kapsulių.

VEROSPIRON kapsulės yra diuretikas, skiriamas didelio kraujospūdžio ligai (hipertenzijai) gydyti bei tam tikros rūšies pabrinkimams mažinti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VEROSPIRON

VEROSPIRON vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) spironolaktonui arba bet kuriai pagalbinei VEROSPIRON kapsulių medžiagai; - jeigu yra anurija (neišsiskiria šlapimo), ūminis inkstų nepakankamumas ar kitoks jų veiklos sutri- kimas; - jei yra hiperkalemija (kraujyje per daug kalio) ar hiponatremija (kraujyje per mažai natrio); - jeigu sergate Adisono liga.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- jeigu sutrikusi inkstų ar kepenų veikla. Tokiems ligoniams VEROSPIRON kapsulių reikia varto- ti atsargiai, be to, būtina reguliariai atlikinėti laboratorinius tyrimus; - jeigu sutrikusi elektrolitų ir vandens ar rūgščių ir šarmų pusiausvyra; - jeigu sergate porfirija;

VEROSPIRON gali turėti įtakos nustatant digoksino koncentraciją kraujyje, todėl prieš tyrimą gydytojui būtina pasakyti apie šių vaistų vartojimą.

VEROSPIRON vartojimas su maistu ir gėrimais

Vartojant VEROSPIRON kapsulių, alkoholio gerti nepatariama. Be to, gydymo metu nerekomenduojama vartoti kalio papildų ir valgyti maistą, įskaitant druskos pakaitalus, kuriuose yra daug kalio.

Nėštumas

Nėštumo metu VEROSPIRON vartoti galima tik gydytojo leidimu.

Žindymo laikotarpis

Žindymo laikotarpiu VEROSPIRON vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Gydymo VEROSPIRON kapsulėmis pradžioje, t.y., kol paaiškės, kokį poveikį vaistas daro, vairuoti ir valdyti mechanizmų nepatariama. Ar minėta veikla galima užsiimti tolesnio gydymo metu, nurodys gydytojas.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines VEROSPIRON medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą, kadangi VEROSPIRON kapsulėse yra laktozės monohidrato.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jei vartojate kitų diuretikų, kraujospūdį mažinančių, skausmą malšinančių vaistų ar preparatų nuo uždegimo, taip pat vaistų, kurių sudėtyje yra kalio ar digoksino, nitratų, triciklių vaistų nuo depresijos, antihistamininių ar imunitetą slopinančių preparatų, VEROSPIRON kapsulėmis reikia gydytis atsargiai, nes minėti vaistai gali turėti įtakos VEROSPIRON poveikiui ar sąveikauti su juo. Sąveika galima net tokiu atveju, jeigu šių vaistų vartojote anksčiau ar vartosite artimiausiu metu. Aukščiau išvardytų vaistų galite vartoti tik gydytojui paskyrus.

3. KAIP VARTOTI VEROSPIRON

VEROSPIRON 50 mg ir 100 mg kapsulių reikia vartoti tokią dozę ir tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Paros dozė priklauso nuo ligos ir vartojimo trukmės. Paros dozę galima gerti iš karto arba lygiomis dalimis per du kartus, užsigeriant skysčiu, pvz., stikline vandens, po valgio.

Pavartojus per didelę VEROSPIRON dozę

Jei VEROSPIRON kapsulių išgėrėte daugiau nei skirta, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Pavartojus pernelyg didelę vaisto dozę gali apimti mieguistumas, suglumimas, sutrikti elektrolitų pusiausvyra. Specifinio priešnuodžio nėra, taikomas simptominis gydymas.

Pamiršus pavartoti VEROSPIRON

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

VEROSPIRON, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Vartojant šio vaisto, gali atsirasti skrandžio ir žarnyno veiklos sutrikimų (pykinimas, vėmimas, viduriavimas), nereguliarios mėnesinės, vyrams - padidėti krūtys, sutrikti lytinis pajėgumas, vyrams ir moterims gali pakisti balsas, sutrikti centrinės nervų sistemos veikla (galvos skausmas, mieguistumas), retai gali berti odą. Padidėjusio jautrumo reakcijų gali sukelti bet kuris vaistas. Jei pajutote čia paminėtų ar kitokių neįprastų simptomų, pasitarkite su gydytoju. Šalutinis VEROSPIRON 50 mg ir 100 mg kapsulių poveikis paprastai esti nestiprus ir išnyksta, nutraukus vaisto vartojimą.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. VEROSPIRON LAIKYMO SĄLYGOS

Specialių laikymo sąlygų nereikia. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas. Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 261 01 54

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-18


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai