To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas psichiatrą ateina žmogelis ir sako...

Pas psichiatrą ateina žmogelis ir sako:
- Mano namuose krokodilai naktį miegamajame bėgioja. Psichiatras:
- Tai jums pas veterinarą.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Sodium Chloride B.Braun

1. KAS YRA SODIUM CHLORIDE B.BRAUN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Šis vaistinis preparatas – tai natrio chlorido infuzinis tirpalas, lašinamas infuzijos būdu į Jūsų veną per į ją įstatytą mažą vamzdelį. Tirpale esančio natrio chlorido koncentracija panaši į žmogaus kraujyje esančios druskos koncentraciją.

Tirpalas Jums skiriamas skysčių ir elektrolitų kiekiui organizme papildyti, kai: - Jūsų organizme yra skysčių arba skysčių ir natrio trūkumas (izotoninė arba hipotoninė dehidracija) - Jūs netekote daug chloridų - Jūsų organizme yra chloridų trūkumas ir per didelis kraujo pH - Jūs netekote daug kraujo ir reikia nedelsiant atstatyti kraujo tūrį Jūsų organizme. Tirpalas gali būti vartojamas elektrolitams ir kitiems vaistiniams preparatams skiesti; žaizdų gydymui ir tamponams bei tvarsčiams drėkinti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SODIUM CHLORIDE B.BRAUN

Sodium Chloride 0,9% B.Braun vartoti negalima: - jeigu Jūsų organizme yra per daug vandens (hiperhidracija).

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūsų kraujyje yra kalio trūkumas (hipokalemija); - jeigu Jūsų kraujyje yra per daug natrio (hipernatremija); - jeigu Jūsų kraujyje yra per daug chloridų (hiperchloremija); - jeigu Jūs sergate širdies ligomis; - jeigu Jūs sergate sunkiomis inkstų ligomis; - jeigu yra galūnių patinimas dėl vandens pertekliaus Jūsų organizme (generalizuota edema); - jeigu Jūs sergate plaučių ligomis ar yra vandens sankaupos plaučiuose (plaučių edema); - Jums yra aukštas kraujo spaudimas (hipertenzija); - eklampsija ar kitokie nėštumo sutrikimai, kai yra per aukštas kraujo spaudimas, mėšlungis ir patinimai (edema).

Kad išvengti Jūsų būklės pablogėjimo, reikia labia atsargiai mažinti infuzijos greitį tuo atveju, jeigu organizmas yra netekęs daug skysčių ir Jūsų kraujo plazmoje yra labai daug druskų.

Infuzijos metu turi būti nuolat kontroliuojamas elektrolitų kiekis Jūsų kraujo serume, skysčių bei rūgščių – šarmų pusiausvyra.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Specialių atsargumo priemonių reikia laikytis, jeigu Jums pasireiškia specifiniai nėštumo laikotarpio sutrikimai, įskaitant eklampsiją: per didelis kraujo spaudimas, mėšlungis, patinimas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šio vaistinio preparato vartojimas neturi įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

3. KAIP VARTOTI SODIUM CHLORIDE B.BRAUN

Sodium Chloride B.Braun 0,9% lašinamas į veną infuzijos būdu per į Jūsų veną įstatytą kaniulę arba vartojamas praplovimams bei tvarsčių drėkinimui.

Dozavimas Jūsų gydytojas paskirs Jums tinkamą vaistinio preparato dozę, atsižvelgdamas į Jūsų amžių, kūno svorį bei organizmo būklę.

Didžiausia paros dozė Įprasta didžiausia dozė suaugusiam žmogui yra 40 ml vienam kilogramui kūno svorio per parą, tai atitinka 6 mmol vienam kilogramui kūno svorio per parą.

Infuzijos greitis gali būti iki 5 ml vienam kilogramui kūno svorio per valandą, tai atitinka 1,7 lašo vienam kilogramui kūno svorio per minutę.

Jeigu Jums skubiai reikia atstatyti prarastą kraujo tūrį, tirpalas gali būti lašinamas greitesniu būdu, panaudojant slėginę infuziją. Tokiu atveju būtina imtis visų galimų priemonių, kad prieš pradedant infuziją iš tirpalo talpyklės ir infuzinės sistemos būtų pašalintas visas jame esantis oras.

Pavartojus per didelę Sodium Chloride B.Braun dozę

Tirpalo perdozavus, Jūsų organizme ženkliai padaugėja skysčių, kraujyje padidėja natrio, chloridų bei rūgščiųjų medžiagų kiekis (Jūsų kraujas tampa rūgštus). Dėl natrio pertekliaus organizme gali pasireikšti tokie klinikiniai simptomai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas, spazmai pilvo srityje, troškulys, susilpnėjęs seilių ir ašarų išsiskyrimas, prakaitavimas, karščiavimas, tachikardija, hipertenzija, inkstų funkcijos nepakankamumas, periferinė ir plaučių edema, galvos skausmas, svaigimas, nerimas, traukuliai, koma, kvėpavimo sustojimas ir mirtis.

Tokiu atveju būtina nedelsiant nutraukti infuziją. Papildomai gali būti skiriama diuretikų, kad pagreitinti šlapimo išsiskyrimą. Būtina nuolat sekti elektrolitų koncentraciją Jūsų kraujyje. Reikalui esant gydytojas Jums skirs reikalingą gydymą ar imsis kitokių reikalingų priemonių kad palaikyti tinkamą elektrolitų, vandens bei rūgščių – šarmų pusiausvyrą kraujyje.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl šio produkto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Sodium Chloride B.Braun 0,9%, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Suleidus per didelį tirpalo kiekį, gali ženkliai padidėti chloridų ir natrio kiekis Jūsų kraujyje.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI SODIUM CHLORIDE B.BRAUN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės, buteliuko etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Sodium Chloride B.Braun vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus, kad tirpalas yra neskaidrus arba buteliukas yra pažeistas, Sodium Chloride B.Braun vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Sodium Chloride B.Braun sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra natrio chloridas Viename mililitre yra 9,0 mg natrio chlorido

- Pagalbinė medžiaga yra injekcinis vanduo.

Sodium Chloride B.Braun išvaizda ir kiekis pakuotėje

Sodium Chloride B.Braun infuzinis tirpalas yra skaidrus, bespalvis.

Mažo tankio polietileno 100 ml talpos buteliukas (Ecoflac plus), kartono dėžutėje yra 20 buteliukų. Mažo tankio polietileno buteliukai (Ecoflac plus) po 250 ml, 500 ml arba 1000 ml, kartono dėžutėse yra po 10 buteliukų.

Rinkodaros teisės turėtojas

B.Braun Melsungen AG Carl-Braun-Strasse 1 34212 Melsungen Vokietija

Pašto adresas B.Braun Melsungen AG 34209 Melsungen Vokietija Tel. +49-5661-71-0 Faksas +49-5661-71-4567

Gamintojai

B.Braun Melsungen AG Carl-Braun-Strasse 1 34212 Melsungen Vokietija

arba

B.Braun Medical SA Carretera de Terrassa 121 08191 Rubi, Barselona Ispanija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB B.Braun Medical Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius Tel. +370 5 2374 333 office@bbraun.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-07-21


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai