To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas kalba su pacientu...

Gydytojas kalba su pacientu:
- Tamsta turi mesti rūkyti. Tada prailginsi gyvenimą 20 metų.
- Bet ar ne per vėlu, pone gydytojau?
- Pasitaisyti niekuomet ne vėlu.
- Na gerai, tai aš dar 10 metų palauksiu.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

STUGERON

STUGERON 25 mg tabletės

Cinarizinas

- Veiklioji medžiaga yra cinarizinas. Vienoje tabletėje jo yra 25 mg. - Pagalbinės medžiagos yra bevandenis koloidinis silicio dioksidas, bulvių krakmolas, magnio stearatas, povidonas, talkas, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas.

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas:

Gedeon Richter Plc., Gyömröi út 19-21, 1103 Budapest, Vengrija Pagaminta pagal Belgijos (Beerse) firmos "Janssen Pharmaceutica N. V" licenciją

1. KAS YRA STUGERON IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

STUGERON tabletės yra beveik baltos, bekvapės, disko formos, plokščios, nuožulniomis briaunomis, vienoje pusėje yra įspaustas simbolis "STUGERON", kitoje – laužimo linijos žymė. STUGERON tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis, kuriose yra 25 tabletės. Kartoninėje dėžutėje yra 50 tablečių.

STUGERON slopina svaigulį, pykinimą, ūžimą ausyse ir judėjimo sukeltus pykinimą ir vėmimą.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT STUGERON

STUGERON vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) cinarizinui arba bet kuriai pagalbinei vaisto medžiagai, - jeigu krūtimi maitinate kūdikį.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- Parkinsono liga sergantiems pacientams ligos simptomai gali pasunkėti, todėl tokie ligoniai STUGERON gali vartoti tik tuomet, kai nauda bus didesnė už galimą ligos pasunkėjimo pavojų. Jei sergate Parkinsono liga, gydytojas turi nuspręsti, ar Jūs galite vartoti STUGERON tablečių.

Nėštumas

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nors tyrimų metu gyvūnams teratogeninio poveikio STUGERON nesukėlė, nėštumo metu jo galima vartoti tik nustačius naudos ir galimos žalos vaisiui santykį.

Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Ar STUGERON patenka į motinos pieną, nežinoma, todėl vartojant šio vaisto kūdikio žindyti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Kadangi nuo STUGERON, ypač gydymo pradžioje, gali pasireikšti mieguistumas, todėl reikia būti atsargiems vairuojant ir valdant mechanizmus.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines STUGERON medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, pasitarkite su juo, kadangi vaisto sudėtyje yra laktozės monohidrato.

Kitų vaistų vartojimas

Pasakykite gydytojui, jei vartojate ar neseniai vartojote kokių nors kitų, net ir be recepto įsigytų vaistų. STUGERON gali sukelti mieguistumą, ypač gydymo pradžioje, todėl migdomųjų, raminamųjų ar kitų centrinę nervų sistemą slopinančių vaistų, taip pat alkoholio kartu su STUGERON vartoti reikėtų atsargiai.

3. KAIP VARTOTI STUGERON

STUGERON visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei gydytojo nepaskirta kitaip, rekomenduojama paros dozę išgerti per tris kartus; tabletes reikia nuryti nekramtytas. Kaip ir visi antihistamininiai vaistai, STUGERON tabletės gali sukelti nemalonių pojūčių pilvo srityje (skrandyje), todėl jų patartina gerti po valgio.

STUGERON galima gydytis keletą mėnesių. Judėjimo sukeltų pykinimo ir vėmimo atveju: Suaugusiesiems reikia išgerti vieną tabletę (25 mg), šią dozę galima gerti kartotinai kas 6 val.

5–12 metų vaikams rekomenduojama pusė suaugusiojo dozės. Jeigu manote, kad STUGERON veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę STUGERON dozę

STUGERON tablečių reikia vartoti tiek, tokiu būdu ir tiek laiko, kaip paskyrė gydytojas. Jei išgėrėte tablečių daugiau nei skirta, nedelsdami kreipkitės į gydytoją

Pamiršus pavartoti STUGERON

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

STUGERON, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Gali atsirasti mieguistumas, nemalonių pojūčių skrandyje ir žarnyne. Šių poveikių dažnai galima išvengti, palaipsniui didinant dozę iki tinkamiausios. Retkarčiais gali skaudėti galvą, džiūti burna, padidėti kūno svoris, prakaitavimas, atsirasti alerginių reakcijų. Labai retai gali atsirasti odos pažeidimai (plokščioji kerpligė) ar atsirasti į vilkligę panašūs požymiai. Ilgą laiką vartojant vaisto gali sutrikti judesiai (ekstrapiramidinės sistemos sutrikimai) arba jie pasunkėti. Pavieniais atvejais gali pasireikšti gelta. Jei pajutote šiuos ar kitokius neįprastus poveikius, pasakykite gydytojui ar vaistininkui. Jei kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. STUGERON LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas. Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 261 01 54

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-18


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai