To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Matai tą gydytoją?...

- Matai tą gydytoją?
- Aha, o kas yra?
- Jis išgydė mano žmoną nuo visų ligų iškarto.
- Bet tai nesąmonė.
- Sąmonė, tikrai sąmonė
- Kokiu būdu jis tai padarė?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos - senatvės požymis.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pasyvus rūkymas - tai reiškinys, kuomet rūkančio žmogaus įkvėptus ir iškvėptus rūkalų dūmus įkvepia kitas žmogus.

QUAMATEL

quamatel 20 mg plėvele dengtos tabletės quamatel 40 mg plėvele dengtos tabletės Famotidinas

- Veiklioji medžiaga yra famotidinas, vienoje tabletėje yra 20 mg arba 40 mg. Pagalbinės medžiagos: Tablečių šerdis: bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, povidonas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, talkas, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas. Tablečių plėvelė: raudonasis geležies oksidas (E 172), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, titano dioksidas (E 171), makrogolis, septifilm (hipromeliozė ir makrogolio stearatas).

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas Gedeon Richter Plc., Gyömröi út 19-21, 1103 Budapest, Vengrija

1. KAS YRA QUAMATEL NUO KO JIS VARTOJAMAS

QUAMATEL 20 mg plėvele dengtos tabletės yra rausvos spalvos, apvalios, abipusiai išgaubtos, su įspaudu "F20" vienoje pusėje. Laužimo paviršius yra baltas. Vaistas tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis. Kartono dėžutėje yra 28 tabletės.

QUAMATEL 40 mg plėvele dengtos tabletės yra tamsiai rausvos spalvos, apvalios, abipusiai išgaubtos, su įspaudu "F40" vienoje pusėje. Laužimo paviršius yra baltas. Vaistas tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis. Kartono dėžutėje yra 14 tabletės.

Veiklioji preparato medžiaga famotidinas mažina rūgšties ir pepsino gamybą skrandyje. Vaistu gydomos dvylikapirštės žarnos ir nepiktybinės skrandžio opos, taip pat simptomai, atsiradę dėl skrandžio sulčių refliukso į stemplę, ir kitos ligos, susijusios su padidėjusia skrandžio rūgšties gamyba (pvz., Zolingerio sindromas).

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT QUAMATEL

QUAMATEL vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) famotidinui arba bet kuriai pagalbinei QUAMATEL medžiagai. - vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims, kadangi neturima patirties.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Privalu išsiaškinti, ar skrandžio opa nėra piktybinė. Jei kepenų veikla nepakankama, reikia vartoti mažesnę vaisto dozę. Kadangi gali pasireikšti padidėjęs kryžminis jautrumas kitokiems skrandžio rūgštingumą mažinantiems vaistams, todėl pacientams, kurių jautrumas minėtiems vaistams yra padidėjęs, famotidino skirti reikia atsargiai.

Jei inkstų veikla sutrikusi, gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų būklę, skirs Jums mažesnę dozę.

QUAMATEL vartojimas su maistu ir gėrimais

Valgymas ir gėrimas neturi įtakos QUAMATEL rezorbcijai.

Nėštumas

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu vaisto vartoti nerekomenduojama.

Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Famotidino patenka į motinos pieną, todėl vartojant šio vaisto, negalima žindyti kūdikio.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

QUAMATEL gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines QUAMATEL

medžiagas

QUAMATEL 20 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 105 mg laktozės, o QUAMATEL 40 mg plėvele dengtoje tabletėje jos yra 90 mg. Tai svarbu žinoti, jei vaisto vartoja pacientas, kuris netoleruoja laktozės.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Famotidinas kitų preparatų metabolizmo kepenyse neveikia. Vartojant QUAMATEL kartu su kitais vaistais, jų rezorbcija gali sumažėti dėl sumažėjusio skrandžio rūgštingumo. Kitų rūgštingumą mažinančių vaistų galima vartoti tik praėjus 2 valandoms po QUAMATEL pavartojimo. Maistas ir gėrimai QUAMATEL rezorbcijai įtakos neturi.

3. KAIP VARTOTI QUAMATEL

Reikia vartoti tokią vaisto dozę, tokiu būdu ir tiek laiko, kaip nurodė gydytojas. QUAMATEL tabletes reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant vandeniu. Jeigu manote, kad QUAMATEL veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę QUAMATEL dozę

Vaisto vartojant po 800 mg ir daugiau per dieną, neatsiranda jokio ryškaus šalutinio poveikio. Jei pavartojote vaisto daugiau nei gydytojo skirta, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę. Kartu pasiimkite šį lapelį. Gydymas perdozavus: reikia plauti skrandį, skirti simptominį gydymą ir stebėti pacientą.

Pamiršus pavartoti QUAMATEL

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

QUAMATEL, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Vartojant šio vaisto, gali atsirasti: Retai: galvos skausmas, svaigulys, viduriavimas arba vidurių užkietėjimas. Labai retai: Bendri sutrikimai: nestiprus karščiavimas, apetito netekimas, nuovargis. Širdies ir kraujagyslių sistema: nereguliarus širdies susitraukimas (aritmija). Skrandis ir žarnynas: gelta, kepenų fermentų kiekio pokyčiai, vėmimas, pykinimas, burnos džiūvimas. Kaulų-raumenų sistema: raumenų mėšlungis, sąnarių skausmas. Nervų sistema: haliucinacijos, suglumimas, sujaudinimas, depresija ir nerimas. Kvėpavimo sistema: bronchų spazmas. Oda: niežulys,odos sausmė, bėrimas. Kiti: krūtų padidėjimas vyrams, kuris paprastai išnyksta baigus gydymą. Kraujo laboratorinio tyrimo rodiklių pokyčiai. Kaip ir kiti vaistai, QUAMATEL gali sukelti padidėjusio jautrumo reakcijų. Jei pajutote tokių simptomų kaip odos bėrimas ar kitokių neįprastų simptomų (pvz., karščiavimą, gerklės skausmą, pasunkėja kvėpavimas), nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. QUAMATEL LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas. Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 261 01 54

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-18


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai