To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ligonis ant operacinio stalo. Jis mato ateinantį chirurgą su kauke ant veido...

Ligonis ant operacinio stalo. Jis mato ateinantį chirurgą su kauke ant veido.
Ligonis sako:
- Daktare, galite nusiimti kaukę, aš jus iš karto pažinau.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Gyvenimo eigoje kas antram australui nustatoma kuri nors odos vėžio forma. Kasmet nuo šios ligos Australijoje miršta 1600 asmenų.

OXYCORT

1. KAS YRA OXYCORT IR KAM JIS VARTOJAMAS

OXYCORT sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos: oksitetraciklinas ir hidrokortizonas. Oksitetraciklinas yra plataus spektro antibiotikas. Jis stabdo gramteigiamų ir gramneigiamų bakterijų dauginimąsi. Hidrokortizonas yra kortikosteroidas. Jis slopina uždegimą, niežulį, alerginę reakciją, mažina audinių pabrinkimą bei kraujagyslių pralaidumą. OXYCORT veikia jautrias tetraciklinui bakterijas, esančias odos uždegimo židiniuose, slopina lokalias uždegimines reakcijas, mažina paraudimą ir niežulį.

Terapinės indikacijos Trumpalaikis neišplitusios ir lydimos bakterinės infekcijos odos ligos gydymas, kai silpno kortikosteroido poveikio pakanka

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OXYCORT

OXYCORT vartoti negalima, jeigu: - yra alergija (padidėjęs jautrumas) oksitetraciklinui, hidrokortizonui arba bet kuriai pagalbinei OXYCORT medžiagai; - sergate virusų ar grybelių sukelta odos liga arba odos tuberkulioze; - yra odos navikų ir priešpiktybinių būklių; - sergate ūmios eigos pūline odos liga.

Specialios atsargumo priemonės vartojant OXYCORT - Vaistas yra skirtas tik vartojimui ant odos. - Reikia saugoti, kad vaisto nepatektų ant gleivinės. - Būtina apsaugoti akis nuo kontakto su vaistu. Jeigu jo pateko ant akių gleivinės, ją reikia kruopščiai nuplauti vėsiu vandeniu. - Purškalą draudžiama inhaliuoti. - Jei atsiranda odos, ant kurios užpurkšta preparato, dirginimas, reikia pasakyti gydytojui. Jis nuspręs, ar nereikia nutraukti gydymo. - Odos, ant kurios užpurkšta preparato, negalima aprišti ar uždengti sandarinamuoju tvarsčiu. Jo naudojimas didina vaisto absorbciją per odą į kraują, todėl gali pasireikšti sisteminis šalutinis kortikosteroidų poveikis. - Hidrokortizonas gali absorbuotis per odą į kraują ir sukelti imuniteto slopinimą (sumažinti organizmo atsparumą). Vadinasi, pacientams, kurie gydomi šiuo vaistu, reikia būti atsargiems ir vengti užsikėtimo užkrečiamosiomis virusinėmis ligomis (vėjaraupiais, tymais). - Jei preparatu gydoma ilgiau ir/ar jo purškiama ant didelio odos ploto, vaisto sudėtyje esantis steroidas hidrokortizonas gali absorbuotis į kraują ir sukelti sisteminį poveikį, įskaitant pagumburio, hipofizės ir antinksčių sistemos slopinimą (pvz., gali atsirasti Kušingo sindromo simptomų, glikozurija, hiperglikemija). Jei atsiranda sisteminio kortikosteroidų poveikio simptomų, gydytojas nuspręs, ar nereikia nutraukti gydymo QXYCORT. - Kadangi preparato sudėtyje yra oksitetraciklino, reikia vengti saulės spindulių ar nenatūralaus ultravioletinio spinduliavimo (pvz., soliariumo), kadangi dažniau gali padidėti jautrumas šviesai. - Užsitęsęs preparato vartojimas gali skatinti oksitetraciklinui atsparių bakterijų padermių dauginimąsi ir alergijos vaistui atsiradimą. - Pasireiškus oksitetraciklinui atsparių bakterijų ar grybelių sukeltai infekcinei ligai, gydytojas paskirs reikiamą antibakterinį ar priešgrybelininį gydymą. - Jei vaisto skiriama vaikams, dėl oksitetraciklino ar preparato steroidinės veikliosios medžiagos hidrokortizono sisteminio poveikio rizikos, reikia laikytis ypatingo atsargumo. Kadangi vaikų, palyginti su suaugusiais žmonėmis, kūno paviršiaus ir kūno masės santykis yra didesnis, jiems sisteminio kortikosteroidų poveikio, įskaitant pagumburio, hipofizės ir antinksčių sistemos sutrikimą (pvz., Kušingo sindromą) rizika yra didesnė, negu suaugusiems žmonėms. Be to, užsitęsęs kortikosteroidų vartojimas gali sutrikdyti vaiko augimą bei raidą.

Su gydytoju reikia pasitarti net tokiu atveju, jei minėtos atsargumo priemonės siejamos su buvusiais reiškiniais.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vaistu gydant lokaliai remiantis rekomenduojamomis indikacijomis ir vartojimo metodu, sąveikos nepastebėta. Tuo pat metu gydyti lokaliai dviem ar daugiau preparatų nerekomenduojama, kadangi tai gali paveikti vartojimo vietoje esančios veikliosios medžiagos koncentraciją ar sukelti odos paraudimą.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų apie vaisto įtaką gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra.

3. KAIP VARTOTI OXYCORT

OXYCORT visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Patologiškai pakitusius odos plotus reikia purkšti suspensija, talpyklę laikant stačią, 15 – 20 cm atstumu nuo pažeistos vietos,1 – 3 sekundes. Paprastai vaisto vartojama lygiais laiko tarpais 2 – 4 kartus per parą.

Įspėjimas. Reikia saugotis, kad purškalo nepatektų į akis ir kvėpavimo takus.

Prieš vartojant talpyklę reikia kelis kartus stipriai supurtyti.

Pavartojus medikamento, rankas kiekvieną kartą reikia kruopščiai nusiplauti muilu ir vandeniu.

Jeigu manote, kad vaistas sukelia per silpną ar per stiprų poveikį, reikia kreiptis į gydytoją.

Pavartojus per didelę OXYCORT dozę Jei preparato vartojama ant didelio odos ploto, didelėmis dozėmis, po sandarinamuoju tvarsčiu ar ant pažeistos odos, vaistas gali absorbuotis į kraują, todėl gali pasireikšti kortikosteroido ar oksitetraciklino sisteminis poveikis (žr. 2 skyriaus "Kas žinotina prieš vartojant OXYCORT" poskyrį "Specialios atsargumo priemonės vartojant OXYCORT"). Jeigu yra lėtinis apsinuodijimas kortikosteroidu, gydymą vaistu rekomenduojama nutraukti laipsniškai.

Suvartojus didesnę negu rekomenduojama dozę, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką.

Pamiršus pavartoti OXYCORT Jeigu negalėjote vaisto suvartoti įprastiniu, nustatytu paros laiku ir iki kitos dozės vartojimo yra pakankamai daug laiko, dozę reikia suvartoti kiek galima greičiau arba toliau vaisto vartoti taip, kaip rekomenduojama. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

OXYCORT, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. - Hidrokortizonas, t. y. preparato sudėtyje esantis steroidas, gali sukelti tokį lokalų šalutinį poveikį: deginimo pojūtį, niežėjimą, preparato vartojimo vietos dirginimą, pernelyg didelį sausumą, atrofinius odos pokyčius, kontaktinį dermatitą, apyburnio dermatitą, odos maceraciją, į aknę panašius pokyčius, drūžes, prakaitinę, išbėrimą, plaukuotumo padidėjimą, odos nublukimą, antrinę odos infekciją ir folikulitą. Preparato vartojant ilgiau ir/ar jo purškiant ant didelio odos ploto, hidrokortizonas gali absorbuotis į kraują ir sukelti kortikosteroidams būdingą sisteminį poveikį. Be to, gali sutrikti vaikų, įskaitant kūdikius, augimas ir raida. - Ilgalaikis preparato vartojimas ant veido odos gali sukelti jos kraujagyslių išsiplėtimą ir odos atrofiją. - Preparato sudėtyje esantis oksitetraciklinas gali sukelti odos dirginimą, alerginę reakciją ir/ar mieliagrybių aba atsparių bakterijų padermių dauginimąsi.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI OXYCORT

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės ir talpyklės po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, OXYCORT vartoti negalima.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje.

Preparatas lengvai užsiliepsnoja. Talpyklę saugoti nuo ugnies.

6. KITA INFORMACIJA

OXYCORT sudėtis

- Veikliosios medžiagos. Viename grame suspensijos yra 9,3 mg oksitetraciklino hidrochlorido ir 3,1 mg hidrokortizono. - Pagalbinės medžiagos yra sorbitano trioleatas, lecitinas, izopropilo miristatas, propano, butano ir izobutano mišinys.

OXYCORT išvaizda ir kiekis pakuotėje

Geltona, vienalytė, būdingo kvapo suspensija. Kartono dėžutėje yra aliuminio talpyklė, kurioje yra 32,25 g suspensijos.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Tarchominskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S. A. ul. A. Fleminga 2 03–176 Warszawa Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-03-13


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai