To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti...

- Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti?- klausia ligonis.
- Nereikės, jau per vėlu!

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio

1. KAS YRA ECOLAB CHLORHEXIDINE ORIGINALAUS SKONIO IR KAM JIS VARTOJAMAS

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio (veiklioji medžiaga chlorheksidino gliukonatas) - gydomasis burnos gleivinės tirpalas dantenų ligų gydymui ir profilaktikai. Tai nereceptinis vaistinis preparatas. Jis antimikrobiškai veikia kenksmingas bakterijas, esančias ant dantų ir dantenų paviršiaus jungdamasis su bakterijų ląstelės citoplazmos membrana ir ją suardydamas. Vaistas vartojamas kaip:

Pagalbinis burnos ertmės infekcinių ligų (pvz.:gingivito, dantų protezų sukelto stomatito) gydymas ir profilaktika po chirurginių apydančio procedūrų.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ECOLAB CHLORHEXIDINE ORIGINALAUS SKONIO

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) chlorheksidino gliukonatui arba bet kuriai pagalbinei Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio medžiagai;

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs esate alergiškas bent vienai iš sudedamųjų dalių, nevartokite šio preparato; - šis vaistas skirtas tik burnai skalauti; - saugokitės, kad tirpalo nepatektų į ausis ir akis. Jei taip atsitiko, išplaukite jas vandeniu. - Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio reaguoja su medžiagomis, esančiomis kai kuriose dantų pastose. Todėl šį vaistą reikia vartoti po to, kai išsivalėte dantis dantų pasta ir gerai išskalavote burną arba tada, kai nevalote dantų pasta.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju. Gydytojas skirs šį vaistą tik atidžiai įvertinęs naudos ir rizikos santykį.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio medžiagas Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI ECOLAB CHLORHEXIDINE ORIGINALAUS SKONIO

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio vaikai, suaugę ir pagyvenę žmonės turėtų vartoti ne dažniau kaip du kartus per dieną. Skalauti burną su 10 ml tirpalo 2 kartus per dieną po vieną minutę. Negerti. Gingivitui gydyti rekomenduojamas vieno mėnesio kursas (t. y. du buteliukai). Protezinio stomatito atveju išvalytus protezus mirkyti tirpale du kartus per dieną po penkiolika minučių. Opinio stomatito ir burnos kandidozės atveju tęsti gydymą dar 48 valandas po klinikinių simptomų išnykimo.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Retais atvejais Ecolab Chlorhexidine gali sudirginti odą.

Labai retais atvejais gali pasireikšti alerginės reakcijos.

Vartojant tirpalą gali pakisti liežuvio spalva, kuri atsistato nustojus vartoti vaistą. Taip pat gali nusidažyti dantys, silikatinės ar kompozicinės plombos. To galima išvengti, jei prieš skalavimą tirpalu išsivalysite dantis pasta. Kai kuriais atvejais gali prireikti profesionalios pagalbos (apnašų šalinimo, poliravimo), o nuspalvintas priekinių dantų plombas, kurios nenusivalo, gali tekti keisti. Kai dantų valymas šepetėliu yra neįmanomas, pvz. jeigu fiksuoti žandikauliai arba nešiojamas ortodontinis įtaisas, gali prireikti šalinti apnašas ir poliruoti. Pradėjus vartoti vaistą, gali atsirasti laikinas skonio pokytis ir liežuvio deginimas, kuris sumažėja ilgiau jį vartojant. Retais atvejais gali atsirasti burnos gleivinės lupimasis, tokiu atveju reikėtų vartoti tirpalą praskiedus jį tokiu pačiu kiekiu vandens. Labai retais atvejais gali pasireikšti seilių liaukų patinimas. Pakitimai išnyksta nustojus vartoti vaistą.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI ECOLAB CHLORHEXIDINE ORIGINALAUS SKONIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Ant buteliuko etiketės ir po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra chlorheksidino gliukonatas. 1 ml tirpalo yra 2 mg chlorheksidino gliukonato. - Pagalbinės medžiagos yra etanolis (96 %), sorbitolis, makrogolglicerolio hidroksistearatas, originalaus skonio medžiaga E2309 10 N1, Ponceau 4R (E124), išgrynintas vanduo.

Ecolab Chlorhexidine originalaus skonio išvaizda ir kiekis pakuotėje

Burnos gleivinės tirpalas. 300 ml rausvos spalvos, skaidraus tirpalo plastikiniame butelyje.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Ecolab Ltd., Lotherton Way, Garforth, Leeds, LS25 2JY, Jungtinė Karalystė Tel. +0044 113 232 0066 Faksas +0044 113 287 1317 el. paštas: joanne.sproule@ecolab.com

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB Getz Medical Baltic Europos pr.73 LT-46333 Kaunas Tel. +370 37 321 118 el. paštas farmacija@getz.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-07-31


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai