To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojo kabinete...

Gydytojo kabinete:
- Kaip jūs jaučiatės?
- Ačiū, kur kas geriau. Manau, kad tos tabletės, kurias aną kartą išrašėte man padėjo. Aš laikiausi nurodymų, kurie ant buteliuko užrašyti buvo.
- O kas ten buvo parašyta?
- "Laikyti sandariai uždarytą."

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

ARDUAN

1. KAS YRA ARDUAN IR KAM JIS VARTOJAMAS

ARDUAN yra nedepoliarizuojantis ilgai veikiantis miorelaksantas, blokuojantis impulso perdavimą iš nervų į griaučių raumenis ir sukeliantis raumenų atsipalaidavimą. Preparato, sušvirkšto pasibaigus sukcinilcholinu sukeltai depoliarizacijai, poveikis pasireiškia po 4-5 min. Veikimo trukmė priklauso nuo dozės ir organizmo jautrumo vaistui. Jis vartojamas kaip bendrosios anestezijos sudedamoji dalis chirurginių operacijų metu, kai per operaciją raumenys turi būti atsipalaidavę ilgiau nei 20-30 min. Kol vaisto poveikis tęsiasi, reikalinga dirbtinė plaučių ventiliacija.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ARDUAN

ARDUAN vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) pipekuroniui ir/ar bromido jonams arba bet kuriai pagalbinei ARDUAN medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu sergama sunkia kepenų liga; - jeigu sergama sistemine liga, pažeidžiančia skeleto raumenis, pvz., sunkiąją miastenija; - jeigu sergama sunkia inkstų liga; - jeigu vartojant bet kurių kitų miorelaksantų pasireiškė piktybinė hipertermija (retkarčiais lydima raumenų sustingimo ir stipraus karščiavimo). - Kitų vaistų vartojimas Kiti vaistai, vartojami prieš operaciją ar jos metu, gali daryti įtaką ARDUAN poveikiui. Vartojant kai kurių vaistų (pvz., digitalio, diuretikų), sumažėjus kalio, kalcio kiekiui arba padidėjus magnio kiekiui kraujyje, sutrikus rūgščių – šarmų pusiausvyrai, netekus daug skysčių arba labai sumažėjus kūno svoriui, ARDUAN poveikis gali pailgėti.

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas

Nėra pakankamai duomenų apie žalingą ARDUAN poveikį žmogaus ar gyvūno vaisiui. Gydytojas nėščiai moteriai šio vaisto skirti gali, jei nusprendžia, kad nauda bus didesnė už galimą pavojų.

Žindymo laikotarpis

Nėra duomenų apie ARDUAN vartojimą žindymo laikotarpiu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Pacientas gali vairuoti ir valdyti mechanizmus, kai tai leidžia chirurgas ir anesteziologas.

3. KAIP VARTOTI ARDUAN

ARDUAN vartojamas į veną. ARDUAN, kaip ir kitų periferinių miorelaksantų, dozė kiekvienam pacientui nustatoma individualiai.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

ARDUAN, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Imuninės sistemos sutrikimai.Visi miorelaksantai gali sukelti anafilaksinę ar histamino atpalaidavimo reakciją. Nors duomenų, kad ją sukeltų ARDUAN nėra, tačiau, jei taip atsitiktų, reikia būti pasiruošusiems ją gydyti. ARDUAN reikia skirti atsargiai, jei anksčiau pacientui buvo miorelaksantų sukelta anafilaksinė reakciaj, nes miorelaksantai gali sukelti kryžminę alerginę reakciją. ARDUAN neišlaisvina histamino, anafilaksinė reakcija prasideda labai retai. Širdies ir kraujagyslių sutrikimai. Ne didesnė kaip 0,10 mg/kg kūno svorio dozė neblokuoja ganglijų ir nesukelia vagolizinio poveikio, gali pasireikšti tik silpnas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai (kraujospūdžiui ar širdies susitraukimų dažniui). Pacientams, kuriems įvadinė bendroji anestezija sukeliama halotanu ar fentaniliu, gali atsirasti bradikardija, sumažėti kraujospūdis. Raumenų, kaulų ir jungiamojo audinio sutrikimai. Po preparato vartojimo gali pasireikšti raumenų silpnumas.

5. KAIP LAIKYTI ARDUAN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti 2 ºC - 8 ºC temperatūroje (šaldytuve). Buteliuką laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Paruošto tirpalo tinkamumo laikas 6 valandos, laikant ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

ARDUAN sudėtis

- Veikioji medžiaga yra pipekuronio bromidas. Viename buteliuke jo yra 4 mg. - Pagalbinės medžiagos. Buteliuke yra manitolio. Tirpiklio ampulėje yra natrio chlorido ir injekcinio vandens.

ARDUAN išvaizda ir kiekis pakuotėje ARDUAN 4 mg milteliai yra balti arba beveik balti. Tirpiklis yra skaidrus ir bespalvis tirpalas. Kartono dėžutėje yra 25 buteliukai miltelių ir 25 ampulės tirpiklio (2 ml).

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Gedeon Richter Plc. Gyömröi út 19-21 1003 Budapest Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau ,kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą. Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 261 01 54

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-04-28


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai