To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kaimo keliuku didžiuliu greičiu važiuoja gydytojas...

Kaimo keliuku didžiuliu greičiu važiuoja gydytojas. Šalia sėdinti jo žmona sako:
- Važiuok lėčiau, nes dar policininkas sustabdys.
- Nesustabdys, aš jam liepiau visą dieną gulėti lovoje.

 

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vidutinio spindžio arterijose spaudimas svyruoja apie 120-130 mm Hg (maksimalus, sistolinis spaudimas) ir 70-80 mm Hg (minimalus arba diastolinis spaudimas); skirtumas tarp sistolinio ir ...

Seksualiniai sutrikimai

10 prostatos vėžio požymių, kuriuos ignoruoja vyrai

10 prostatos vezio pozymiu kuriuos ignoruoja vyrai.jpg

Deja, šiuo metu prostatos vėžys dažnai diagnozuojamas tik tuomet, kai jau yra išplitęs. Taip yra dėl to, jog vyrai dažnai ignoruoja simptomus, kurie sufleruoja apie galimą ligą.

Nesaugus seksas: 10 pavojų, tykančių moterų

sekso pavojus.jpg

Spontaniškas seksas suteikia didelį malonumą, o gaunamas adrenalinas tik sustiprina pojūčius. Atsargiai, už malonumų tyko milžiniški pavojai - ypač, jei partnerius nuolat keičiate.

Kas trukdo moterims mylėtis?

moterims trukdo myletis.png

Sociologai atlikę apklausą išsiaiškino, kas labiausiai trukdo moterims mylėtis ir sudarė jų atsakymų reitingą. Kaip praneša portalas alfa.lt, po 16 proc. moterų mylėtis trukdo antsvoris bei menstruacijos. 15 proc. moterų neapsidžiaugtų sulaukusios netikėtų svečių, o 14 proc. moterų nesimylėtų, jei partneris neturėtų prezervatyvo.

Kaip įveikti seksualinį neatitikimą?

Seksualinis neatitikimas iveikti.jpg

Seksologų tvirtinimu, idealų sekso partnerį gyvenime galima sutikti dviem atvejais: romanuose apie meilę ir savo fantazijose. Kaip įveikti poros seksualinį neatitikimą pataria seksologas Liudvikas Petravičius.

Transvestitai ir transseksualai

Transvestitai ir transseksualai.jpg

Transvesticizmas – tai potraukis rengtis priešingos lyties atstovo drabužiais. Transvestitai dažnai nesiskiria nuo kitų žmonių. Potraukis prasideda nuo įkyrių minčių (obscesijų), fantazijų apie kitos lyties drabužius ir rengimąsi jais. Vėliau pradedama jais rengtis, gėrėtis savimi prieš veidrodį.

Meilės ligos grasina rimtais sveikatos sutrikimais

Lytiskai plintanti liga.jpg

Nūdienos visuomenėje seksas yra normalaus gyvenimo dalis, tačiau lytiškai plintančios ligos vis dar priklauso tai ligų grupei, apie kurias mieliau nutylima arba kalbama pašnibždomis. Žinių apie jas stoka sukelia ne tik bereikalingą įtampą, nerimą bei baimę, bet ir ilgalaikius ar net nepranykstančius sveikatos pakitimus.

Kokia sperma yra kokybiška?

kokybiska sperma.jpg

Vaisinga ir kokybiška sperma turi tam tikras normos ribas, sveikumo kriterijus. Kai kuriuos spermos požymius galite įvertinti patys, kiti nustatomi laboratorijoje.

Gerontofilija

Gerontofilija.jpg

Gerontofilija - tai lytinio potraukio sutrikimas, kai seksualinio susijaudinimo objektu tampa senas žmogus. Šiuo atveju „senas" žmogus apibrėžiamas kaip asmuo, kuriam būdingi akivaizdūs senėjimo požymiai. Gerontofilus traukia raukšlėta oda, paliegęs kūnas, žili plaukai, bejėgiškumas ir kiti panašūs bruožai.

Frigidiškumas

Frigidiskumas.jpg

Frigidiškumas - tai lytinio potraukio sumažėjimas, kai nerandama jį galėjusių sukelti fizinių ar psichinių ligų. Frigidiškumas labiau būdingas moterims (vyrams jis beveik nebūdingas).

Neorganinis vaginizmas

Neorganinis vaginizmas.jpg

Vaginizmas - tai aplink makštį esančių raumenų spazmas, dėl kurio užsiveria makšties anga. Neorganiniu vaginizmas vadinamas tada, kai jis vyksta dėl psichogeninių priežasčių, o konkrečios ligos, galinčios jį sukelti, nėra. Toks raumenų susitraukimas nepriklauso nuo moters valios.

Pirmalaikė ejakuliacija

Pirmalaike ejakuliacija.jpg

Pirmalaikė ejakuliacija - tai vyro nesugebėjimas ejakuliuoti sėklą tokiu metu, kuriuo abu partneriai pasitenkintų lytiniu aktu. Sunkiais atvejais ejakuliacija gali įvykti dar nesant erekcijos, tik susijaudinus ar glamonių metu. Dažnai ejakuliacija ištinka tik įvedus į makštį.

Nimfomanija

Nimfomanija.jpg

Nimfomanija - tai padidėjęs lytinis potraukis vadinamas erotomanija. Moterų erotomanija vadinama nimfomanija.

Dispareunija

Dispareunija.jpg

Dispareunija - tai būklė, kurios metu atsiranda skausmas ar kitokie nemalonūs pojūčiai lytiškai santykiaujant. Dispareunija dažniausiai trukdo pasiekti orgazmą abiem partneriam.

Erekcijos sutrikimas

Erekcijos sutrikimas.jpg

Erekcijos sutrikimas - tai nuolatinis nesugebėjimas pasiekti ir palaikyti varpos erekciją, kurios užtektų lytiniam aktui atlikti. Tai pakankamai rimtas sutrikimas, tačiau tik maža dalis sergančiųjų kreipiasi į specialistus. Nesėkmingas seksas mažina vyro pasitikėjimą savimi, prastina gyvenimo kokybę. Dalis vyrų net bando dėl to žudytis. Erekcijos sutrikimas dažniau pasitaiko vyresniame amžiuje.
Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai