To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jaunas tėtis ateina į gimdymo namus...

Jaunas tėtis ateina į gimdymo namus.
- Jau pagimdė?- klausia jis medicinos sesers.
- Taip,- atsako jam.
- Sūnų?- klausia tėtušis.
- Ne,- sako seselė.
- O tai ką tada?..

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Dr. R. Kusteris pirmasis tiksliai aprašė su azartiniais lošimais susijusį sindromą, kurį tuomet pavadino kompulsyviu (patologiniu) lošimu. 1977 metais patologinis potraukis azartiniams ...

Ar įmanoma ŽIV užsikrėsti per durų rankeną?

Ar įmanoma ŽIV užsikrėsti per durų rankeną, jeigu ten buvo užkrėsto žmogaus kraujo, o ant mano rankos yra žaizda?


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Nes ta žaizda yra katino įdrėskimas. Aš tą rankeną paliečiau praėjus 1 val po įdrėskimo.

O jeigu ji yra bet nekraujuoja?

Norėčiau paprieštarauti Angelinai, štai kokią informaciją radau:

"<...> Mokslininkams pavyko ŽIV išskirti iš ašarų, prakaito, šlapimo ir seilių, tačiau tik kraujyje, spermoje, makšties išskyrose bei motinos piene yra tokia viruso koncentracija, kurios užtenka kitam žmogui užkrėsti. Be to, užsikrėsti įmanoma tik ŽIV prasiskverbus pro odą ar tiesiogiai kontaktuojant su gleivine.

Taigi, ŽIV neįmanoma užsikrėsti per durų rankenas, bendrai naudojantis tualetu, indais, baseinais ir geriamaisiais fontanėliais. Nepavojinga važiuoti miesto transportu, su sergančiu AIDS dalytis maistu, jį liesti ir netgi apkabinti bei priglausti.

Daugelyje šalių atlikti tyrimai parodė, kad ŽIV neplinta per įprastinius kasdienius kontaktus. JAV moksininkai stebėjo su sergančiais AIDS gyvenančius 206 vaikus, brolius, seseris, tėvus ir draugus. Dauguma jų gyvena ankštai, taigi sąlygos plisti infekcijai ypač palankios. Tačiau net ir po artimų kontaktų per 23 mėnesius nė vienas iš stebėtų žmonių neužsikrėtė ŽIV, nors su infekuotaisiais bendrai naudojosi daiktais ir įrankiais, kurie galėjo būti sutepti krauju. Žinomi atvejai, kai žmonės ilgą laiką kartu su infekuotu asmeniu gėrė iš vienos stiklinės, tūkstančius kartų su juo apsikabino, bučiavosi ir net kartu maudėsi vonioje bei miegojo vienoje lovoje (žinoma, lytiškai nesantykiavo) ir patys neužsikrėtė.

Iš pradžių buvo nuogąstaujama, kad ŽIV gali perduoti ir kraują siurbiantys vabzdžiai, panašiai kaip perduoda maliariją ir geltonąją karštligę. Epidemiologiniai ir laboratoriniai tyrimai įrodė, jog vabzdžiai neperduoda ŽIV. <...>"

Taip įmanoma. Jei pas tave yra kraujuojanti žaizda, tada užsikrėsti tikrai įmanoma. Užkrėstas kraujas nuo durų rankenos pateks ant tavo kraujuojančios žaizdos ir taip virusas pateks į tavo organizmą.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai