To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio...

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio:
- Kodėl jūs pabėgote iš operacinės?
- Todėl, kad seselė pasakė: "Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia..."
- Na ir kas? Tai tiesa!
- Taip, taip. Bet ji pasakė tai ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Uoslės praradimas gali būti ankstyvas Parkinsono ligos požymis, rašoma žurnale Annals of Neurology. Aštuonerių metų trukmės tyrime dalyvavo 2267 vyrai.

Bisacodyl ICN Polfa

Bisacodyl ICN Polfa 5 mg dengtos tabletės Bisakodilis

- Vienoje dengtoje tabletėje yra 5 mg bisakodilio. - Pagalbinės medžiagos yra bulvių krakmolas, laktozės monohidratas, talkas, magnio stearatas, želatina, šelakas, celiuliozės acetatas-ftalatas, polisorbatas 20, gumiarabikas, sacharozė, kochinelas raudonasis (E124).

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas: ICN Polfa Rzeszów S.A. 35-959 Rzeszów ul. Przemysłowa 2 Lenkija

1. KAS YRA BISACODYL ICN POLFA IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Bisacodyl ICN Polfa 5 mg dengtos tabletės yra rožinės spalvos, su baltu grioveliu, apvalios, išgaubtos. Tabletės negali turėti dėmių, atplaišų ar įtrūkimų.

Bisakodilis yra vidurių paleidžiamasis vaistas, tiesiogiai veikiantis storąją žarną. Jis mažina vandens ir elektrolitų rezorbciją iš žarnyno, todėl minkštėja žarnų turinys. Vaistas taip gerai ištuština žarnyną, jog kai kada jį galima vartoti vietoj klizmos. Bisakodilio iš virškinimo trakto rezorbuojama labai mažai. Išgėrus vaisto, dažniausiai išsituštinama maždaug po 6 valandų (išgėrus prieš miegą – po 8 – 12 valandų).

Bisacodyl ICN Polfa 5 mg dengtos tabletės yra tiekiamos supakuotos į lizdines plokšteles (vienoje plokštelėje yra 30 dengtų tablečių). Kartoninėje dėžutėje yra viena lizdinė plokštelė.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT BISACODYL ICN POLFA

Bisacodyl ICN Polfa vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Bisacodyl ICN Polfa medžiagai. - jeigu yra "ūmaus pilvo" sindromas, žarnų nepraeinamumas, apendicitas, žarnyno uždegimas, kraujavimas iš virškinamojo trakto. - jaunesniems nei 6 metų vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia: - kai Bisacodyl ICN Polfa vartojate ilgai ir nuolat, nes vidurių užkietėjimas gali sunkėti ir viduriams laisvinti tektų vartoti stipresnius vaistus. - kai dėl neaiškios priežasties skauda pilvą, pykina ir vemiama. - jeigu ligonis vartoja beta adrenomimetikus, diuretikus arba vaistus, kurių toksinis poveikis, organizme trūkstant kalio, didėja (pvz., širdį veikiančius glikozidus), nes dėl bisakodilio poveikio organizme gali pradėti trūkti kalio.

Bisacodyl ICN Polfa vartojimas su maistu ir gėrimais Bisakodilio poveikį silpnina pienas.

Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo laikotarpiu vaistą galima vartoti tik gydytojui nurodžius.

Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nežinoma ar vaisto patenka į motinos pieną, todėl žindymo laikotarpiu vaisto vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Jei Bisacodyl ICN Polfa vartojamas teisingai, jis neturi įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Bisakodilio poveikį silpnina skrandžio rūgštingumą mažinantys medikamentai.

3. KAIP VARTOTI BISACODYL ICN POLFA

Bisacodyl ICN Polfa visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Preparatas geriamas, jo dozė priklauso nuo paciento reakcijos į vaistą. • Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams: 1 – 3 dengtos tabletės kartą per dieną. • 6 – 12 metų vaikams: 1 dengta tabletė kartą per dieną. Įspėjimas. Dengtų tablečių negalima kramtyti ar smulkinti. Tabletės geriamos vakare prieš miegą arba ryte, 30 min. prieš pusryčius. Bisacodyl ICN Polfa nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 6 metų vaikams, nes duomenų apie saugumą nėra.

Bisacodyl ICN Polfa be gydytojo konsultacijos negalima vartoti ilgiau kaip 7 dienas.

Jeigu manote, kad Bisacodyl ICN Polfa veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

Bisacodyl ICN Polfa, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Kiekvienoje dažnio grupėje nepageidaujamas poveikis išvardytas naudojant tokius dažnio apibūdinimus: dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis).

Virškinimo trakto sutrikimai Dažnis nežinomas: pilvo diegliai, diskomfortas pilve (negalavimai, susiję su virškinimo trakto raumeninio sluoksnio spazmais), vidurių užkietėjimo pasunkėjimas (po ilgalaikio vartojimo), viduriavimas, gaubtinės žarnos atonija.

Metabolizmo ir mitybos sutrikimai Dažnis nežinomas: dehidracija, elektrolitų sumažėjimas (ypač kalio trūkumas) dėl viduriavimo.

5. laikymo SĄLYGOS

Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

Meda Pharma SIA Veiverių g. 134 LT-46352 Kaunas Telefaksas: +370 37 330 509

Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-12-02

--------------------------------------------------------------------------- --------------------------------


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai