To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plikis atėjo pas daktarą vaistų...

Plikis atėjo pas daktarą vaistų. Daktaras jam davė. Po kiek laiko žiūri, kad plaukai ant delno išaugo. Atėjo vėl pas daktarą ir sako:
- Kad ant delno išaugo plaukai!
- O su kuo tu trynei?
- Su delnu.
- Tai ko tu nori?

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vėžio gydymo efektyvumas yra tiesiogiai proporcingas valstybės investicijoms.

VITAMINAS E Medana

1. KAS YRA VITAMINAS E MEDANA IR KAM JIS VARTOJAMAS Preparatas vartojamas vitamino E trūkumui organizme šalinti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VITAMINAS E MEDANA

VITAMINO E Medana vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) tokoferolio acetatui arba žemės riešutų (arachių)aliejui; - jeigu organizme trūksta vitamino K (gali dažniau pasireikšti kraujavimas).

Specialios atsargumo priemonės

VITAMINO E Medana vartojant (ypač daugiau negu 300 mg per parą) kartu su geriamaisiais kraujo krešėjimą mažinančiais vaistais, reikia stebėti protrombino laiką (Kviko indeksą). Prieš pradedant vartoti VITAMINO E Medana, būtinai praneškite savo gydytojui, jeigu: - esate arba įtariate, jog galite būti nėščia - maitinate krūtimi - praeityje yra buvę ar dabar yra kraujo krešėjimo sutrikimų - vartojate lytinius hormonus, pvz.: hormonines kontracepcijos priemones.

Prieš laiką gimusiems mažos masės (mažesnės nei 1.5kg) naujagimiams, gydytiems vitaminu E, dažniau pasitaikydavo nekrozuojantis enterokolitas.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Dervos, su kuriomis vyksta anijonų kaita, pvz., kolestiraminas, kolestipolis, gali mažinti preparato rezorbciją iš virškinamojo trakto. Jei tokių medikamentų būtina vartoti kartu su vitaminu E, tarp šių vaistų gėrimo turi būti ilgokas laiko intervalas.

Vitaminas E gali stiprinti geriamųjų kraujo krešėjimą mažinančių vaistų poveikį. Kadangi didėja kraujavimo pavojus, šių medikamentų kartu su vitaminu E reikia nevartoti. Jei minėtų preparatų kartu vartoti būtina, reikia stebėti protrombino laiką (Kviko indeksą). Vitaminas E, vartojamas kartu su geležies preparatais geležies trūkumo sukeltai mažakraujystei gydyti, gali mažinti šių medikamentų veiksmingumą. Tokia šių vaistų sąveika pastebėta vaikams. Vitaminas E gali didinti trombozės pavojų pacientams, vartojantiems estrogenų.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines VITAMINO E Medana medžiagas Vaisto sudėtyje yra žemės riešutų aliejaus. Jei esate alergiškas (alergiška) žemės riešutams arba sojai, šio vaisto jums vartoti negalima.

VITAMINO E Medana vartojimas su maistu ir gėrimais

Preparato reikia gerti valgio metu arba po jo.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Preparato galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Informacijos, kad vartojant vitamino E būtų draudžiama vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.

3. KAIP VARTOTI VITAMINAS E MEDANA

VITAMINAS E Medana visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Preparatas yra vartojamas per burną. Jo reikia įlašinti į šaukštą skysčio ir išgerti. Kad dozavimas būtų tikslus, lašinant medikamento, flakoną reikia laikyti 45( kampu. Žinotina. Viename laše yra maždaug 11 mg vitamino E. Preparato dozę nustato gydytojas. Paprastai rekomenduojamas toliau nurodytas dozavimas. Jaunesniems negu 12 mėnesių vaikams didžiausia paros dozė yra 10 – 30 mg, 2 – 3 metų vaikams – 30 – 50 mg, 4 – 7 metų vaikams – 50 – 100 mg. Ją reikia gerti per tris kartus. Vyresniems kaip 8 metų vaikams ir suaugusiems žmonėms patariama gerti 2 – 3 kartus per parą po 100 mg. Žinotina. Viename laše yra maždaug 11 mg vitamino E. Vienkartinę preparato dozę reikia įlašinti į šaukštą skysčio ir išgerti.

Jeigu manote, kad VITAMINAS E Medana veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę VITAMINAS E Medana dozę

Reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ar vaistininką. Medikamento perdozavus, gali išnykti apetitas, atsirasti pykinimas, vėmimas, prasidėti alerginė reakcija padidėti dirglumas, irintrakranialinis spaudimas (pastarieji du simptomai pasireiškia labai retai).

Pamiršus pavartoti VITAMINAS E Medana

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Toliau vitamino E reikia gerti taip, kaip įprasta.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

VITAMINAS E Medana, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Preparatas gerai toleruojamas. Didelė medikamento dozė suaugusiems žmonėms gali sukelti nuovargį, raumenų silpnumą, galvos skausmą, pykinimą. Žmonėms, kurie 7 – 9 savaites kasdien vartojo po 3200 TV vitamino E, pasireiškė pilvo diegliai, pykinimas ir viduriavimas. Pacientams, kurių organizme trūksta vitamino K, gali stiprėti šio vitamino trūkumo simptomai ir pasireikšti kraujavimas.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI VITAMINAS E Medana

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Buteliuką laikyti kartono dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant dėžutės ir buteliuko po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, VITAMINAS E Medana vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pradėto vartoti tirpalo tinkamumo laikas yra 2 mėnesiai. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką

6. KITA INFORMACIJA

VITAMINAS E Medana sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra tokoferolio acetatas. Viename mililitre tirpalo yra 300 mg tokoferolio acetato. Viename laše yra maždaug 11 mg tokoferolio acetato. - Pagalbinė medžiaga yra žemės riešutų (arachių) aliejus.

VITAMINAS E Medana išvaizda ir kiekis pakuotėje

Geltonos spalvos, būdingo kvapo aliejingas skystis be mechaninių priemaišų. Kartono dėžutė, kurioje yra 10 ml tirpalo rudo stiklo buteliuke, uždarytame užsukamu dangteliu su lašintuvu.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Medana Pharma SA Wł. Łokietka 10 98-200 Sieradz, Lenkija Tel. + 00 48 43 827 32 86 El. paštas: medana@medana.pl

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-11-24


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai