To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, ar Jūs gydote nuo sklerozės?

- Daktare, ar Jūs gydote nuo sklerozės?
- Taip.
- Tuomet padėkite mano vyrui. Jis pastaruoju metu vis dažniau pamiršta, kad yra vyras.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kiekvienas pusrutulis valdo priešingą kūno pusę. Ranka, kuria rašote, priklauso nuo to, kuri smegenų pusė valdo kalbą. Jei valdo dešinė, būsite kairiarankis. Jei valdo kairė pusė, ...

Travocort

1. KAS YRA TRAVOCORT IR KAM JIS VARTOJAMAS

Travocort yra vaistas nuo grybelio (antimikozinis vaistas) ir uždegimo (kortikosteroidas), gaminamas kremo pavidalu odos ligai gydyti.

Viena Travocort veikliųjų medžiagų – izokonazolio nitratas – veikia įvairių rūšių grybelius: dermatofitus ir mieles, į mieles panašius grybelius (įskaitant įvairiaspalvės dedervinės sukėlėją) ir pelėsius, taip pat ir eritrazmos sukėlėjus (eritrazma- infekcinė odos liga, pažeidžia raukšles, kai atsiranda aiškiai apibrėžtos gelsvai rožinės arba rudai raudonos dėmės, dažniausiai po krūtine). Kita veikli medžiaga – diflukortolono valeratas – slopina odos uždegimą ir alerginę reakciją ir mažina simptomus – niežulį, deginimo jausmą, skausmą.

Travocort vartojamas pradiniam arba tęstiniam paviršinių grybelinių odos infekcinių ligų gydymui, kai yra smarkus uždegimas arba egzeminė odos reakcija (oda parausta, patinsta, gali atsirasti pūslelių ir vargina stiprus niežulys), pvz., rankų, kojų tarpupirščiuose, taip pat kirkšnių ir lytinių organų srityse. Pakuočių dydžiai: 5, 10, 15, 20, 30 g tūbelės. Lietuvoje registruota tūbelė po 15 g.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT TRAVOCORT

Travocort vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) izokonazolio nitratui, diflukortolono valeratui arba bet kuriai pagalbinei Travocort medžiagai; - jeigu yra gydytinų vietų tuberkuliozė arba sifilis; - virusinės ligos (pvz., vėjaraupiai, juostinė pūslelinė); - raudonieji spuogai; - dermatitas aplink burną ir povakcinacinė gydytinos vietos odos reakcija; - jeigu yra išplitusi žvynelinė.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- Jeigu gydytojas diagnozuoja, kad yra ir bakterinė odos infekcija, reikia papildomai gydyti tinkamais vaistais.

- Jeigu tepate veidą, reikia saugotis, kad Travocort kremo nepatektų į akis.

- Jeigu sergate glaukoma, pasakykite apie tai gydytojui. Kaip ir gydant bendrojo poveikio kortikosteroidais, glaukoma gali pasireikšti ir vartojant vietinio poveikio kortikosteroidus (pvz., gydant didelėmis dozėmis arba ilgai, vartojant dengiamuosius tvarsčius arba tepant odą aplink akis).

Tepant didelį kiekį vietinio poveikio kortikosteroidų ant didelių kūno odos plotų arba vartojant juos ilgai, ypač pateptą vietą aptvarsčius, žymiai padidėja šalutinio poveikio rizika.

Jei yra tarpupirščių infekcija, patariama tarp pirštų dėti sulankstytą ir Travocort kremu pateptą marlės juostelę.

Kad infekcija neatsinaujintų, reikia kasdien keisti ir skalbti labai karštame vandenyje ar net virinti asmeninės higienos reikmenis: nosines, rankšluosčius, apatinius drabužius (geriau dėvėti medvilninius).

Kad gydymas Travocort vaistu būtų sėkmingas, būtina pastoviai laikytis asmens higienos. Jei grybelinė liga apėmusi pėdas, nusiplovus kojas reikia gerai iššluostyti tarpupirščius ir kasdien keisti kojines arba puskojines.

Nesigydykite Travocort kremu ilgiau nei 2 sav. (geriausia, ne ilgiau 1 sav.), kadangi ilgesnis jo vartojimas gali sąlygoti infekcinių odos ligų sukėlėjų atsparumo vaistui išsivystymą arba sukelti odos sudirginimą.

Nėštumas

Jeigu esate nėščia arba įtariate, kad pastojote, pasakykite apie tai gydytojui, nes prieš skirdamas Jums Travocort gydytojas turės tai apsvarstyti ir įvertinti galimą gydymo naudą ir keliamą pavojų. Nėštumo metu Travocort vartoti nerekomenduojama. Ypač reikia vengti tepti didelį odos plotą ir vartoti ilgai.

Žindymo laikotarpis

Jeigu žindote kūdikį, Travocort kremu netepkite krūtų. Pasakykite gydytojui, kad žindote kūdikį, nes prieš skirdamas Jums Travocort gydytojas norės tai apsvarstyti. Ypač reikia vengti tepti didelį odos plotą ir vartoti ilgai.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Poveikio nepastebėta.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

3. KAIP VARTOTI TRAVOCORT

Jei gydytojas nenurodė kitaip, Travocort kremu pažeistas odos vietas tepkite plonu sluoksniu du kartus per parą. Venkite tepti iš karto didelį odos plotą.

Pasitarus su gydytoju, Travocort kremu baikite gydytis, kai uždegimas arba egzeminė odos reakcija (paraudimas, patinimas, pūslelės ir niežulys) praeina, bet ne vėliau kaip po dviejų savaičių. Po to gydytojas gali skirti toliau vartoti Travogen vaistą, kuriame nėra kortikosteroidų. Tai ypač svarbu vartojant vaistą kirkšnių ir lytinių organų sričių odos uždegimui gydyti. Ypač reikia vengti tepti didelį odos plotą ir vartoti ilgai. Venkite Travocort tepti raukšlėse ir kur oda yra pažeista.

Jeigu manote, kad Travocort veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

• Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams specialių dozavimo rekomendacijų nėra.

( Senyviems žmonėms

Pagyvenusiems žmonėms specialių dozavimo rekomendacijų nėra.

• Ligoniams, sergantiems inkstų arba kepenų funkcijos sutrikimu

Specialių dozavimo rekomendacijų nėra.

Pavartojus per didelę Travocort dozę

Vienkartinis perdozavimas (t. y. didelio odos ploto patepimas vieną kartą) arba atsitiktinis prarijimas jokio pavojaus neturėtų kelti. Jei iškiltų bet kokių abejonių, nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją.

Pamiršus pavartoti Travocort

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos nevartokite didesnės Travocort dozės.

Pokyčiai nutraukus Travocort vartojimą

Jei vartojate Travocort kaip nurodyta, ligos simptomai gydymosi laikotarpiu turėtų išnykti, o nustojus gydytis – neatsinaujinti. Jei simptomai neišnyksta arba vėl kartojasi, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Travocort, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai Retai: folikulitas (plaukų folikulų uždegimas), hipertrichozė (padidėjęs plaukuotumas), dermatitas (odos uždegimas) aplink burną, odos spalvos pakitimas. Labai retai: niežulys, deginimo jausmas, paraudimas, pūslelių susidarymas. Gydant didelius kūno paviršiaus plotus (apie 10 % ir didesnius) arba ilgai (ilgiau kaip 4 savaites), gali pasireikšti: odos atrofija (sunykimas), teleangiektazija (kraujagyslių išsiplėtimas), atrofiniai ruožai (strijos), spuogai, taip pat bendrasis poveikis nuo kortikoidų absorbcijos.

Bendrieji sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai Retai: alerginė odos reakcija į kurią nors sudedamąją vaisto medžiagą.

Gausiai arba ilgai gydant moteris nėštumo arba žindymo laikotarpiu, gali pasireikšti šalutinis poveikis naujagimiams, pavyzdžiui, susilpnėti antinksčių veikla, jei Travocort vartojamas paskutinėmis nėštumo savaitėmis.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI TRAVOCORT

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Ant tūbelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

6. KITA INFORMACIJA

Travocort sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra izokonazolo nitratas ir diflukortolono valeratas.1 g kremo yra 10 mg izokonazolo nitrato ir 1 mg diflukortolono valerato.

- Pagalbinės medžiagos yra minkštasis baltas parafinas, skystasis parafinas, cetilo ir stearilo alkoholis, polisorbatas 60, sorbitano stearatas, dinatrio edetatas, išgrynintas vanduo.

Travocort išvaizda ir kiekis pakuotėje

Travocort yra bekvapis, baltas kremas. Travocort tiekiamas tūbelėmis, kuriose yra 15 g kremo.

Rinkodaros teisės turėtojas

Intendis GmbH, D-10589 Berlin, Vokietija

Gamintojas

Intendis Manufacturing SpA., 20090 Segrate, Italija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "Bayer" Žirmūnų 68A LT-09124 Vilnius Tel. + 370 5 2336868

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-03-05


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai