To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau...

- Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau.
- Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Gerkite, bus priežastis.

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Smegenys sudaro tik 3 proc. žmogaus kūno masės, tačiau jos sunaudoja šeštadalį visos kūno energijos.

Nizoral

1. KAS YRA NIZORAL ŠAMPŪNAS IR KAM JIS VARTOJAMAS

Nizoral šampūnas yra vaistas nuo infekcinių odos ligų, kurias sukėlė grybeliai Juo galima gydyti galvos ir kūno odos pažeidimą, pvz.: - seborėjinę alopeciją (sėleninį galvos odos pleiskanojimą); - veido arba krūtinės seborėjinį dermatitą (rausvai rudas dėmes, padengtas gelsvomis arba baltomis pleiskanomis).

Nizoral šampūnas tinka ir minėtų ligų profilaktikai.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NIZORAL ŠAMPŪNĄ

Nizoral šampūno vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ketokonazolui arba bet kuriai pagalbinei Nizoral šampūno medžiagai (sudrėkinta šampūnu oda parausta, pradeda niežėti).

Specialių atsargumo priemonių reikia: Reikia saugotis, kad Nizoral, kaip ir kitokio šampūno, nepatektų į akis. Jeigu taip atsitinka, jas reikia praplauti vandeniu.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kortikosteroidų kremas, tepalas arba losjonas.

Jeigu vartojate tokių vaistų, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami gydymą Nizoral šampūnu. Nizoral šampūną galima pradėti vartoti iš karto, bet vaisto su kortikosteroidais vartojimo iš karto nutraukti negalima, kadangi oda gali parausti ir niežėti.

Toliau kortikosteroidų reikia vartoti taip: - pirmą savaitę odą reikia tepti tokiu pat jų kiekiu; - kitas 1-2 savaites vartojimą reikia retinti; - tada visiškai nutraukite vaisto su kortikosteroidais vartojimą.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu arba kūdikio maitinimo krūtimi laikotarpiu Nizoral šampūnu gydytis galima. Nėra žinoma apie riziką vartojant Nizoral šampūną nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

3. KAIP VARTOTI NIZORAL ŠAMPŪNĄ

Nizoral šampūną visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pažeistą odą reikia sudrėkinti Nizoral šampūnu ir palaikyti 3-5 minutes, kad įsigertų (paprastai vienam kartui užtenka vienos saujos šampūno). Po to odą ir plaukus reikia gerai nuplauti vandeniu.

Odos drėkinimo šampūnu dažnis priklauso nuo grybelių rūšies ir nuo to, ar vaistas vartojamas ligai gydyti, ar jos profilaktikai.

Gydant galvos odos seborėjinį dermatitą

Odą Nizoral šampūnu reikia plauti 2 kartus per savaitę 2-4 savaites, ligos atsinaujinimo profilaktikai ( 1 kartą per savaitę arba kas dvi savaitės.

Gydant įvairiaspalvę dedervinę

Odą Nizoral šampūnu reikia plauti 1 kartą per dieną 5 dienas iš eilės, ligos atsinaujinimo profilaktikai ( kasmet prieš vasarą 3 dienas iš eilės po 1 kartą per dieną.

Pavartojus per didelę Nizoral šampūno dozę

Nizoral šampūno negalima nuryti. Atsitiktinai nurijus Nizoral šampūno, reikia kreiptis į gydytoją.

Informacija gydytojui

Perdozavimo gydymas

Ligoniui, atsitiktinai nurijusiam šampūno, reikia taikyti tik palaikomąjį ir simptominį gydymą. Kad šampūno nepatektų į kvėpavimo takus, pacientui negalima iššaukti vėmimo ar plauti skrandžio.

4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

Nizoral šampūnas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vartojimo vietoje nedažnai gali pasireikšti vietinės reakcijos, tame tarpe pūlinėliai, odos lupimasis, plauko šaknies uždegimas, niežulys, sudirginimas, odos deginimo pojūtis, paraudimas, sausumas ar jautrumas, išbėrimas, plaukų slinkimas, akne (riebalų liaukų uždegimas), akių sudirginimas ar sustiprėjęs ašarojimas, lokali edema ar skonio pojūčio sutrikimas. Labai retais atvejais, kurių pasireiškimo dažnis nežinomas gali atsirasti plaukų spalvos ar struktūros pokyčiai, pasireikšti padidėjusio jautrumo (alerginės) reakcijos: staigus odos ar gleivinių pabrinkimas (dažniausiai veido, akių ar lūpų), dilgėlinė. Jeigu netoleruojate šampūno, jo vartojimą reikia nutraukti. Apie bet kurį šalutinį poveikį nedvejodami praneškite gydytojui arba vaistininkui.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI NIZORAL ŠAMPŪNĄ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje.

Ant dėžutės ir buteliuko po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Nizoral šampūno vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Nizoral šampūno sudėtis

2. Veiklioji medžiaga yra ketokonazolas. Viename grame šampūno yra 20 mg ketokonazolo. 3. Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, dinatrio monolaurilo sulfosukcinatas, kokosų riebalų rūgščių dietanolamidas, laurdimoniu hidrintas gyvulių kolagenas, makrogolio 120 metilgliukozės dioleatas, kvapiosios medžiagos, imidurėja, vandenilio chlorido rūgštis, natrio hidroksidas, eritrozino natrio druska, natrio chloridas ir išgrynintas vanduo.

Nizoral šampūno išvaizda ir kiekis pakuotėje Šampūnas yra rožinės spalvos klampus skystis. Vaistas tiekiamas buteliukuose po 60 ml šampūno.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

McNeil Products Limited c/o Johnson & Johnson, Foundation park, Roxborough Way, Maidenhead, Berkshire, SL6 3UG Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Janssen Pharmaceutica N.V. Turnhoutseweg 30 B-2340 Beerse Belgija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "Johnson & Johnson" Geležinio Vilko g. 18A LT-08104 Vilnius Tel. +370 5 2496039

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-11-15


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai