To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Mokytoja pasakoja vaikams apie psichologiją...

Mokytoja pasakoja vaikams apie psichologiją:
- Štai, vaikai, jei pasakytumėte, kokia kūno dalis jums labiausiai patinka, aš pasakysiu, kuo jūs tapsite užaugę.
- Man labiausiai patinka plaukai, - sako Marytė.
- Tu užaugusi būsi kirpėja.
- Man labiausiai patinka jūsų suknelė, - tarė Jonukas.
- Tu būsi siuvėjas.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

Magrilan

1. KAS YRA MAGRILAN IR KAM JIS VARTOJAMAS

Magrilan priklauso vaistų, vadinamų antidepresantais, grupei. Šie vaistai gali palengvinti depresijos simptomus.

Magrilan paprastai vartojamas depresijai gydyti. Juo taip pat gali būti gydomas valgymo sutrikimas, vadinamas nervine bulimija. Kodėl Jums paskirtas Magrilan, klauskite gydytojo.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MAGRILAN

Magrilan vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) fluoksetinui arba bet kuriai pagalbinei Magrilan medžiagai; - jeigu gydotės ar neseniai gydėtės vaistais, vadinamais monoamino oksidazės inhibitoriais (MAOI); - jeigu Jums mažiau nei 16 metų.

MAOI ir Magrilan vartoti kartu negalima. Jei vartojate ar per paskutines dvi savaites vartojote MAOI, nepradėkite gydytis Magrilan. Baigę vartoti šį vaistą, bent 5 savaites nepradėkite vartoti MAO inhibitorių.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Specialių atsargumo priemonių reikia: Prieš pradėdami vartoti Magrilan, pasakykite savo gydytojui ar vaistininkui: - jeigu fluoksetinas buvo sukėlęs išbėrimą arba alerginę reakciją; - jeigu sergate inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimu; - jeigu sergate epilepsija; - jeigu sergate diabetu; - jeigu gydotės ar neseniai gydėtės triptofanu; - jeigu buvo traukulių; - jeigu sergate širdies liga; - jeigu yra arba buvo kraujavimo sutrikimų; - jeigu Jums mažiau nei 18 metų.

Antidepresantais gydomiems paaugliams gali pasireikšti su savižudybe susijęs elgesys (bandymai žudytis ir mintys apie savižudybę) ir priešiškumas (dažniausiai agresyvumas, opozicinis elgesys ir pyktis). Su savižudyb susijusiom elgesiorizika išlieka tol, kol būklė žymiai nepagerėja. Anstyvuoju sveikimo laikotarpiu tokia rizika irgi gali padidėti. Taigi gydantis Magrilan, paauglius ir jaunus suagusiuosius reikia atidžiai prižiūrėti, o jeigu atsiranda su savižudybe susijusio elgesio apraiškų, nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos.

Kitų vaistų vartojimas MAOI ir Magrilan negalima vartoti kartu. Jei vartojate kurį nors MAOI ar vartojote jį per paskutines dvi savaites, nepradėkite gydytis Magrilan. Baigę gydytis šiuo vaistu, bent 5 savaites nepradėkite vartoti MAO inhibitorių.

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Magrilan vartojimas su maistu ir gėrimais Sveiką kapsulę nekramtant galima išgerti valgant ar nevalgius, užgeriant vandeniu. Vartojant Magrilan, alkoholio rekomenduojama nevartoti.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Fluoksetino poveikio psichomotoriniam sveikų savanorių aktyvumui nenustatyta, visgi bet kuris psichiką veikiantis vaistas gali sutrikdyti nuovokumą ar sugebėjimus. Vairuoti ar valdyti mechanizmų negalima tol, kol neįsitikinsite, kad šie įgūdžiai nesutrikę.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Magrilan medžiagas Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI MAGRILAN

Gydytojas nuspręs, kokia Magrilan dozė Jums reikalinga. Laikykitės gydytojo nurodymų. Perskaitykite recepte, kiek kapsulių ir kaip dažnai reikia vartoti. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė dozė nuo depresijos — viena 20 mg kapsulė per parą. Įprastinė dozė bulimijai gydyti — trys kapsulės po 20 mg per parą.

Pirmąsias dvi savaites ar ilgiau Magrilan poveikio galite nejusti. Gydykitės tol, kol gydytojas pasakys, kad reikia baigti gydymą. Nesiliaukite gydytis, nepasitarę su gydytoju.

Pavartojus per didelę MAGRILAN dozę Negerkite vaisto daugiau, negu Jums paskirta. Jei atsitiktinai išgėrėte per daug kapsulių ar vaisto išgėrė kas nors kitas, ypač vaikas, tuojau pat praneškite gydytojui ar kreipkitės į artimiausią ligoninę. Būtinai pasiimkite vaistų dėžutę, kad galėtumėte parodyti gydytojui.

Pamiršus pavartoti Magrilan Jei užmiršote išgerti vaisto, išgerkite, kai tik prisiminsite. Toliau jį vartokite nustatytu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Magrilan Gydymo nutraukti staigiai negalima, nes gali atsirasti nutraukimo simptomų. Baigiant gydymą, vaisto dozę reikia sumažinti palaipsniui, ne greičiau kaip per vieną ar dvi savaites. Kaip mažinti dozę, nurodys gydytojas.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Magrilan, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Tai gali būti: • odos išbėrimas. Jeigu Jus išbėrė, nutraukite Magrilan vartojimą ir tuojau pat praneškite gydytojui; • jautrumo šviesai padidėjimas; • prakaitavimas ir niežėjimas; • galvos skausmas, galvos svaigimas, nervingumas, nemiga, raumenų trūkčiojimas, traukuliai, nerimas, apsnūdimas; • galvos svaigimas staigiai atsistojus; • haliucinacijos, manijos reakcija, sumišimas, susijaudinimas, pernelyg pakili nuotaika, nerimas ir nervingumas, dėmesio sukaupimo ir mąstymo sutrikimas (pvz., asmenybės suvokimo sutrikimas), panikos priepuoliai; • mintys apie savižudybę ir savižudiškas elgesys (tai gali būti ligos simptomai); • pykinimas, vėmimas, viduriavimas, virškinimo sutrikimas, skonio pojūčio sutrikimas, burnos džiūvimas; • silpnumas, nuovargis, žiovulys; • šlapimo susilaikymas, dažnas šlapinimasis; • kvėpavimo sutrikimas, dusulys; • lytinės funkcijos susilpnėjimas orgazmo nebuvimas, ilgalaikė skausminga erekcija, pieno išsiskyrimas iš krūtų; • plaukų slinkimas; • miglotas matymas; • sąnarių ir raumenų skausmas; • dėminės kraujosruvos ir kitokie kraujavimo sutrikimai.

Dėl to per daug nerimauti nereikia. Dažniausiai šie reiškiniai per keletą savaičių praeina. Jei jie stiprūs ar Jums kelia nerimą, pasakykite gydytojui.

Jei išryškėjo kitokių sutrikimų ir manote, kad juos galėjo sukelti Magrilan, pasakykite savo gydytojui.

Gydydamiesi Magrilan, galite šiek tiek suliesėti.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI MAGRILAN

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po ,,Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Magrilan vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

6. KITA INFORMACIJA

Magrilan sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra fluoksetinas. Vienoje kapsulėje jo yra 20 mg (fluoksetino hidrochlorido pavidalu). - Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, laktozės monohidratas, magnio stearatas, titano dioksidas (E 171), želatina, Patent mėlynasis (E 131).

Magrilan išvaizda ir kiekis pakuotėje Kietos želatinos kapsulės, kurių korpusas yra mėlynos, o dangtelis – baltos spalvos. Kapsulės viduje yra baltų miltelių.

Tiekiamos 30 kapsulių lizdinės plokštelės kartono dėžutėje.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Medochemie Ltd, p.o. box 1409, Limassol, Kipras.

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Medochemie Ltd. atstovybė Neries kr.16 Kaunas LT48402 Tel. + 370 338358

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-03-06

Bendrinis pavadinimas: 
Fluoksetinas
Vaisto stiprumas: 
20mg
Vaisto forma: 
kietos kapsulės
Vaisto vartojimo būdas: 
vartoti per burną
Vaisto registratorius: 
Medochemie Ltd., Kipras
Ar receptinis: 
Receptinis
Vaistas registruotas: 
1999.07.02
Vaistas perregistruotas: 
2008.03.06


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai