To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką...

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką:
- Kiek jūs šį mėnesį pardavėte motociklų?
- Dvidešimt.
- Įdomu, kur dar trys?

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet daugiau nei 40 000 moterų miršta nuo krūties vėžio, iš jų daugiau nei 500 Lietuvoje.

Imodium instant

1. KAS YRA IMODIUM INSTANT IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Imodium instant yra vaistas ūmaus viduriavimo simptomams slopinti. Dėl jo poveikio suretėja tuštinimasis, o išmatos tampa kietesnės.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT IMODIUM INSTANT

Imodium instant negalima gydyti jaunesnių nei 12 metų vaikų.

Imodium instant negalima vartoti: - pacientams, kurių išmatose yra kraujo arba kurių didelė temperatūra; - ligoniams, sergantiems storosios žarnos uždegimu (pvz., opiniu kolitu, antibiotikų sukeltu pseudomembraniniu kolitu); - ligoniams, kuriems gydytojas dėl kitos ligos yra rekomendavęs nevartoti vaistų, lėtinančių maisto slinkimą žarnyne, pvz., kurių užkietėję viduriai arba išsipūtęs pilvas. - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Imodium instant medžiagai.

Jeigu dėl vaisto vartojimo kyla klausimų, reikia kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Specialių atsargumo priemonių reikia: Nors Imodium instant stabdo viduriavimą, tačiau jo priežasties vaistas nepašalina, todėl, jei įmanoma, ją reikia šalinti kitu būdu.

Viduriuojantis žmogus netenka daug skysčių, todėl jam reikia gerti jų daug. Vaistinėse galima įsigyti specialių miltelių, kuriuose yra cukraus ir druskų. Jeigu geriamas jų vandeninis tirpalas, organizmas gauna ne tik skysčių, bet ir druskų, kurių netenkama viduriuojant. Jeigu viduriavimas ūminis, Imodium instant terapinį poveikį paprastai sukelia per 48 valandas. Jeigu per šį laikotarpį vaistas viduriavimo nesustabdo, jo vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.

Jeigu Jūs sergate AIDS ir vartojate Imodium instant nuo viduriavimo – pajutus pilvo tinimą ar pūtimą reikia iš karto nutraukti Imodium instant vartojimą ir kreiptis į gydytoją.

Kepenų funkcijos nepakankamumas

Ligoniams, sergantiems kepenų ligomis, prieš Imodium instant vartojimą reikia kreiptis į gydytoją, kadangi gydymo metu gali būti reikalinga gydytojo priežiūra.

Kitų vaistų vartojimas Vartojant medikamentų, lėtinančių skrandžio ir žarnų motoriką (pvz., anticholinerginių preparatų), reikia apie tai pasakyti gydytojui, kadangi jie gali per daug sustiprinti Imodium lingual poveikį.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėščioms arba manančioms, kad yra pastojusios, moterims prieš šio vaisto vartojimą reikia kreiptis į gydytoją, kad jis pasakytų, ar juo gydytis galima. Kūdikį žindančioms moterims vartoti Imodium instant nerekomenduojama, kadangi šiek tiek veikliosios medžiagos patenka į motinos pieną.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Viduriuojant gali atsirasti nuovargis, galvos svaigimas arba mieguistumas. Dėl to yra patariama atsargiai vairuoti arba valdyti mechanizmus.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Imodium instant medžiagas Imodium instant sudėtyje yra aspartamo - medžiagos, iš kurios susidaro fenilalaninas. Dėl to šis vaistas gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.

3. KAIP VARTOTI IMODIUM INSTANT

Imodium instant yra greitai tirpstančios tabletės, dedamos ant liežuvio. Kadangi padėtos ant liežuvio jos greitai suyra, todėl galima nuryti neužsigeriant skysčiu. Vaisto galima vartoti bet kuriuo paros metu.

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams Pradžioje reikia iš karto nuryti 2 (4 mg) Imodium instant tabletes, po to gerti po vieną (2 mg) po kiekvieno tuštinimosi.

Daugiau negu 6 tablečių per parą gerti negalima!

Jeigu per 24 valandas viduriavimas nepraeina, reikia ištirti jo priežastį. Tokiu atveju kreipkitės į gydytoją.

Norint iš lizdinės plokštelės išimti tabletes reikia:

• suimti folijos kraštelį; • pilnai nuplėšti foliją nuo tabletės;; • tabletę išstumti iš lizdinės plokštelės ir paimti.

Per foliją iš lizdinės plokštelės greitai tirpstančių tablečių stumti negalima, kadangi jos yra trapios ir gali suirti

Pavartojus per didelę Imodium instant dozę Išgėrus per daug Imodium instant, reikia kviesti gydytoją, ypač jeigu stingsta raumenys, atsiranda nekoordinuotų judesių ar mieguistumas, pasunkėja šlapinimasis ar susilpnėja kvėpavimas. Vaikams didelių vaisto dozių poveikis yra stipresnis negu suaugusiems žmonėms. Jeigu jie išgeria per didelę dozę arba jiems atsiranda minėtų simptomų, gydytoją reikia kviesti nedelsiant.

Informacija gydytojui

Perdozavimo gydymas Injekuoti naloksono. Jei būtina, po 1-3 val. naloksono reikia leisti pakartotinai. Ligonį būtina stebėti mažiausiai 48 val.

4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

Imodium instant, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.

Toliau išvardinti savanoriški pranešimai apie nepageidaujamus reiškinius įvairiose organizmo sistemose yra suskirstyti pagal dažnumą naudojant sekančią klasifikaciją:

Labai dažni (>1/10) Dažni (>1/100, <1/10) Nedažni (>1/1,000, <1/100) Reti (>1/10,000, <1/1,000) Labai reti (<1/10,000), tarp jų pavieniai atvejai.

Pateikiamas nepageidaujamų reiškinių dažnumas atspindi savanoriškų pranešimų apie nepageidaujamą poveikį dažnumą ir neparodo tikslaus nepageidaujamų reiškinių skaičiaus ar dažnumo, kas yra nustatoma klinikinių tyrimų ar epidemiologinių studijų metu.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai Labai reti: Išbėrimas, dilgėlinė, niežulys.

Pavieniai atvejais vartojant loperamido hidrochloridą buvo pranešta apie angioedemą (staigus gilesnių odos sluoksnių, poodžio ir gleivinių paburkimas), pūslinio tipo išbėrimą, įskaitant ir Stivenso-Džonsono sindromą (atsisluoksniuojantis odos uždegimas), daugiaformę eritemą (odos ir gleivinių kraujagyslių liga) ir toksinę epidermio nekrolizę.

Bendri sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai

Labai retai buvo pranešimų apie su loperamido hidrochlorido vartojimu susietas sunkias hiperergines reakcijas įskaitant anafilaksinį šoką ir anafilaktoidines reakcijas.

Virškinimo trakto sutrikimai Labai reti: Pilvo skausmas, žarnų nepraeinamumas, pilvo pūtimas, pykinimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, megakolon, įskaitant toksinę megakolon (storosios žarnos išsiplėtimas, kai dėl uždegimo žarnyno sienelė pasidaro labai plona, trapi ir gali nes suplyšti), gausus dujų išėjimas ir dispepsija (nevirškinimas).

Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai. Lytinės sistemos sutrikimai

Pavieniai atvejai kada buvo šlapimo susilaikymas.

Psichikos sutrikimai Labai reti: Mieguistumas.

Nervų sistemos sutrikimai Labai reti: Svaigimas.

Dalis klinikinių tyrimų metu ar savanoriškai praneštų nepageidaujamų reiškinių, susijusių su loperamido vartojimu, yra dažnai sergant viduriavimu pasitaikantys simptomai (pilvo skausmas arba nemalonus pojūtis pilve, pykinimas, vėmimas, burnos džiūvimas, nuovargis, mieguistumas, galvos svaigimas, vidurių užkietėjimas ir vidurių pūtimas). Šiuos simptomus dažnai būna sunku atskirti nuo nepageidaujamų reiškinių.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI IMODIUM INSTANT

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės, po santrumpos "Tinka iki/EXP" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Imodium instant vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Imodium instant sudėtyje yra

1. Veiklioji medžiaga yra loperamidas. Vienoje tabletėje yra 2 mg loperamido hidrochlorido. 2. Pagalbinės medžiagos yra želatina, manitolis (E421), aspartamas (E951), mėtų kvapo medžiagos ir natrio-vandenilio karbonatas.

Imodium instant išvaizda ir kiekis pakuotėje

Baltos ar beveik baltos spalvos, apvalios tabletės. Imodium instant tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis po 6, 10 arba 20 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas

McNeil Products Limited c/o Johnson &Johnson, Foundation park Roxborough Way, Maidenhead Berkshire, SL6 3UG Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Janssen-Cilag S.p.A., Via C. Janssen, Borgo S. Michele, IT-04010 Latina, Italija

Daugiau informacijos apie šį vaistą gali suteikti vietinis rinkodaros teisės turėtojo atstovas.

UAB Johnson & Johnson, Geležinio Vilko g. 18A, LT-08104 Vilnius, Lietuva, Tel.: +370 5 2496039

Pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-09-20


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai