To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo...

Vyrutis atėjo į gimdymo skyrių, žiūri pro stiklą į savo naujagimį, kažką švelniai murma. Paskui kumšteli draugui į pašonę ir džiugiai šūkteli:
- Žiūrėk – šypsosi, šypsosi!
- Bet gi jis į tave nė nežiūri!
- Aš kalbu apie seselę!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Cheminės medžiagos, esančios kai kuriuose plastikinėse maisto ir gėrimų pakuotėse, įskaitant ir kūdikių buteliukus, gali sukelti ankstyvą brendimą bei prostatos ar krūties vėžį, ...

Essentiale forte N

1. KAS YRA ESSENTIALE forte N IR KAM JIS VARTOJAMAS

Gydomoji medžiaga kepenims. Skiriamas simptomų, susijusių su apetito stoka, spaudimu dešinėje pošonkaulinėje srityje, atsiradusių dėl toksinio-mitybos kepenų pažeidimo ir sergant hepatitu, mažinimui.

Šio vaisto sudėtyje yra daug lengvai panaudojamų didelės energinės vertės būtinųjų fosfolipidų, skirtų pažeistoms kepenims, kurių metabolizmas sutrikęs. Šie būtinieji fosfolipidai idealiai atitinka gyvybiškai svarbių endogeninių fosfolipidų cheminę struktūrą.

Daugiausia jų patenka į kepenų ląsteles, nepakitusių molekulių pavidalu inkorporuojamos į kepenų ląstelių membranas, taip pat išsiskiria į tulžį.

Dėl tokių savybių Essentiale forte N sukelia fiziologinį poveikį: - normalizuoja sutrikusią kepenų funkciją ir fermentų aktyvumą; - palengvina energijos išsiskyrimą iš kepenų; - skatina kepenų audinio regeneraciją; - paverčia neutralius riebalus ir cholesterolį tinkamomis pernešimui ir metabolizavimui formomis; - stabilizuoja tulžį.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Essentiale forte N

Essentiale forte N vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) fosfatidilcholinui ir/arba bet kuriai pagalbinei Essentiale forte N medžiagai.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Sąveika su kitais vaistais nežinoma.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys neaktualūs.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Essentiale forte N medžiagas Šio vaisto sudėtyje yra mažas etanolio kiekis (8,1 mg vienoje kietoje kapsulėje). Essentiale forte N sudėtyje yra sojų aliejaus ir hidrinto ricinos aliejaus. Jei esate alergiškas (alergiška) žemės riešutams arba sojai, Jums šio vaistinio preparato vartoti negalima. Ricinos aliejus gali sukelti skrandžio sutrikimų ir viduriavimą.

3. KAIP VARTOTI Essentiale forte N

Essentiale forte N visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo būdas Essentiale forte N kapsulės geriamos valgio metu, nekramtytos, užgeriant dideliu skysčio kiekiu (pvz., stikline vandens).

Dozavimas Suaugusiems, paaugliams bei vyresniems kaip 12 metų vaikams (sveriantiems apie 43kg) Vienkartinė dozė: dvi kietos kapsulės (600mg sojų fosfolipidų). Paros dozė: po dvi kietas kapsules tris kartus per parą (1800 mg sojų fosfolipidų).

Vartojimo trukmė Vartojimo trukmė neribojama.

Pavartojus per didelę Essentiale forte N dozę Neaprašyta nei Essentiale forte N kapsulių perdozavimo, nei apsinuodijimo jomis simptomų.

Pamiršus pavartoti Essentiale forte N Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą kapsulę. Jei Essentiale forte N nevartojote visą dieną, pamirštųjų kapsulių nevartokite, o kitą dieną šį vaistą gerkite gydytojo nurodyta tvarka.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Essentiale forte N, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Retais atvejais didesnės dozės gali sukelti virškinimo sutrikimų (viduriavimą). Labai retais atvejais gali atsirasti alerginių reakcijų, tokių kaip egzantema ar bėrimai ir dilgėlinė. Niežulys (dažnis nežinomas).

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI Essentiale forte N

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Essentiale forte N vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus matomų gedimo požymių, Essentiale forte N vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Essentiale forte N sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra sojų fosfolipidai. Vienoje kapsulėje yra 300 mg sojų pupelių fosfolipidų, kuriuose yra 76% (3-sn-fosfatidil)cholino. Pagalbinės medžiagos yra: kietieji riebalai, sojos pupelių aliejus, hidrintas ricinos aliejus, etanolis, etilo vanilė, 4- metoksiacetofenonas, želatina, dažikliai E171 ir E172, DL-(- tokoferolis. - Essentiale forte N išvaizda ir kiekis pakuotėje Kietos kapsulės. Kartono dėžutėje yra 30 kietų kapsulių lizdinėse plokštelėse.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas UAB "SANOFI-AVENTIS LIETUVA" A.Juozapavičiaus g. 6/2 LT-09310 Vilnius Lietuva

Gamintojas A.Nattermann ( Cie. GmbH Nattermannallee 1 50829 Koln Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į rinkodaros teisės turėtoją

UAB "SANOFI-AVENTIS LIETUVA" A.Juozapavičiaus g. 6/2 LT-09310 Vilnius Tel. +370 5 275 5224

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-12-30


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai