To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti...

- Gydytojau, o man reikės mesti rūkyti?- klausia ligonis.
- Nereikės, jau per vėlu!

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Soliariumai asmenims iki 35 metų amžiaus didina odos vėžio riziką 98 proc., o melanomos riziką 22 proc., teigia Australijos mokslininkai. Australijoje daugiausiai pasaulyje nustatomas odos ...

Acetylcystein STADA

1. KAS YRA Acetylcystein STADA 600 mg IR KAM JIS VARTOJAMAS

Kas yra Acetylcystein STADA 600 mg? Acetylcystein STADA 600 mg yra vaistas, kuris skystina klampias gleives kvėpavimo takuose ir skatina atsikosėjimą.

Nuo ko Acetylcystein STADA 600 mg vartojamas? Acetylcystein STADA 600 mg vartojamas gleivėms suskystinti ir atsikosėjimui lengvinti sergant kvėpavimo organų ligomis, kurių metu atsiranda klampių gleivių.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Acetylcystein STADA 600 mg

Acetylcystein STADA 600 mg vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) acetilcisteinui arba bet kuriai pagalbinei Acetylcystein STADA 600 mg tablečių medžiagai; pacientams, kuriems yra reta paveldima galaktozemija, įgimtas laktazės trūkumas arba sutrikęs gliukozės-galaktozės pasisavinimas. vartoti jaunesniems kaip 14 metų vaikams, nes vaisto sudėtyje yra per didelis veikliosios medžiagos kiekis. Tokio amžiaus pacientams galima vartoti vaistą, kuriame yra mažesnis veikliosios medžiagos kiekis.

Specialių atsargumo priemonių reikia: pacientams, sergantiems fenilketonurija (įgimtu metaboliniu sutrikimu) žiūrėti "Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Acetylcystein STADA 600 mg tablečių medžiagas"; nėštumo ir žindymo laikotarpiu;

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitus vaistus, įskaitant įsigytus be recepto, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Acetylcystein STADA 600 mg tabletes vartojant kartu su toliau išvardytais vaistais gali keistis šių vaistų poveikis.

Kosulį slopinantys vaistai Kosulį slopinantys vaistai blogina acetilcisteino suskystintų gleivių šalinimą iš kvėpavimo takų, todėl, prieš vartojant minėtų vaistų kartu su Acetylcystein STADA 600 mg tabletėmis, reikia pasitarti su gydytoju.

Vaistai, kurių sudėtyje yra antibiotiko tetraciklino hidrochlorido Acetylcystein STADA 600 mg tabletės ir tetraciklino hidrochloridą vartojant kartu, šio antibiotiko poveikis gali susilpnėti. Tarp šių vaistų vartojimo turi būti ne mažesnė kaip 2 val. pertrauka.

Vaistai, kurių sudėtyje yra glicerolio trinitrato (vaisto nuo širdies ligų) Yra duomenų, kad Acetylcystein STADA 600 mg tabletės stiprina kartu vartojamų vaistų, kurių sudėtyje yra glicerolio trinitrato (nitroglicerino), kraujagysles plečiantį bei trombocitų agregaciją slopinantį poveikį.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nenustatyta, ar acetilcisteiną vartoti nėštumo it žindymo laikotarpiu yra saugu, todėl nėščioms moterims Acetylcystein STADA 600 mg tabletes vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Acetylcystein STADA 600 mg tabletės gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Acetylcystein STADA 600 mg medžiagas Šiame vaistiniame preparate yra laktozės, todėl jo negalima vartoti pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas – Lapp laktazės stygius arba gliukozės ir galaktozės malabsorbcija. Sudėtyje yra medžiagos (aspartamo), iš kurios susidaro fenilalaninas. Gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija.

3. KAIP VARTOTI Acetylcystein STADA 600 mg

Acetylcystein STADA 600 mg visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo metodas

Tabletės yra dalomos. Acetylcystein 600 STADA tabletės geriamos po valgio. Jas reikia išgerti nekramtytas, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu arba ištirpintas stiklinėje vandens. Jei nepaskirta kitaip, Acetylcystein 600 STADA rekomenduojama dozuoti taip, kaip nurodyta informaciniame lapelyje.

Dozavimas

Vyresni kaip 14 metų pacientai Reikia gerti po pusę tabletės du kartus per parą arba vieną tabletę kartą per parą.

Jei po 4-5 parų vartojimo būklė negerėja ar net blogėja, kreipkitės į gydytoją. Pacientai, sergantys lėtiniu bronchitu ar cistine fibroze, infekcinės ligos profilaktikai vaistą turi vartoti ilgiau.

Pavartojus per didelę Acetylcystein STADA 600 mg dozę Atsitiktinai arba tyčia išgėrus per didelę dozę, gali pasireikšti vietinis dirginantis poveikis: rėmuo, skausmas skrandžio srityje, pykinimas, vėmimas bei viduriavimas, tačiau iki šiol nenustatyta nė vieno pavojingo šalutinio poveikio ar toksinio poveikio simptomų net išgėrus daug didesnę dozę negu leidžiama. Jei išgėrėte per daug Acetylcystein STADA 600 mg tablečių, kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Acetylcystein STADA 600 mg Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jei laiku neišgėrėte vaisto arba išgėrėte mažiau Acetylcystein STADA 600 mg tablečių negu skirta, toliau vartokite vaistą taip, kaip Jums skirta.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Acetylcystein STADA 600 mg tabletės, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nepageidaujami reiškiniai suskirstyti pagal pasireiškimo dažnumą: - labai dažni (daugiau kaip vienam iš 10 pacientų, vartojusių šį vaistą), - dažni (mažiau kaip vienam iš 10, bet daugiau kaip vienam iš 100 pacientų, vartojusių šį vaistą), - nedažni (mažiau kaip vienam iš 100, bet daugiau kaip vienam iš 1000 pacientų, vartojusių šį vaistą), - reti (mažiau kaip vienam iš 1000, bet daugiau kaip vienam iš 10000 pacientų, vartojusių šį vaistą), - labai reti (mažiau kaip vienam iš 10000 pacientų, vartojusių šį vaistą, tarp jų pavieniai atvejai).

Nedažnai gali pasireikšti burnos gleivinės uždegimas (stomatitas), galvos skausmas ir spengimas ausyse. Retai pasireiškia virškinimo trakto sutrikimai (pvz., rėmuo, pykinimas, vėmimas ir viduriavimas). Pastebėta labai retų atvejų, kai, vartojant acetilcisteiną, atsirado padidėjusio jautrumo (alerginių) reakcijų, pvz., niežulys, dilgėlinė, odos išbėrimas, pasunkėjęs kvėpavimas (dažniausiai bronchine astma sergantiems pacientams), padažnėjęs pulsas, kraujospūdžio sumažėjimas. Labai retai stebėtas bronchų spazmas dažniausiai pasireiškė bronchine astma sergantiems pacientams, kurių bronchų sistema yra hiperreaktyvi (t.y. padidėjęs bronchų jautrumas įvairiems dirgikliams). Retai acetilcisteiną vartojantiems pacientams gali atsirasti kraujavimas, kuris kartais prasideda padidėjusio jautrumo reakcijos metu. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Atsiradus pirmiesiems padidėjusio jautrumo reakcijų požymiams, Acetylcystein STADA 200 mg tablečių vartojimą nutraukite. Pasakykite apie tai gydytojui, kad jis nustatytų reakcijų sunkumą ir, jei tai būtina, imtųsi reikalingų priemonių.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI Acetylcystein STADA 600 mg

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Acetylcystein STADA 600 mg tablečių vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Acetylcystein STADA 600 mg sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra acetilcisteinas. Vienoje tabletėje yra 600 mg acetilcisteino. - Pagalbinės medžiagos yra aspartamas, mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė citrinų rūgštis, krospovidonas, laktozė monohidratas, makrogolis 4000, magnio stearatas, sacharino natrio druskos dihidratas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, vyno rūgštis, pipirmėčių skonio medžiaga (pipirmėčių eterinis aliejus, mentolis, butilhidroksianizolas, gumiarabikas, dekstrinas).

Acetylcystein STADA 600 mg išvaizda ir kiekis pakuotėje

Pailga baltos spalvos tabletė su vagele. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis. Aliuminio folijos ir PVC/PVDC lizdinės plokštelės sudėtos į kartoninę dėžutę, kurioje yra 10, 20 arba 50 tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

STADA Arzneimittel AG Stadastrasse 2-18 D-61118 Bad Vilbel Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "STADA-Nizhpharm-Baltija" Goštauto 40A LT-01112 Vilnius Tel. +370 5 2603948 ofisas@stada.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2007-11-30


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai