To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras.- Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nėščios moterys, kurios serga dantenų ligomis ir dėl šios priežasties kraujyje yra nustatomas padidėjęs C reaktyvaus baltymo kiekis, turi didesnę preeklampsijos riziką gimdymo metu.

Edmundas Žurauskas

Edmundas Žurauskas. Gydytojas chirurgas.

Licencijos nr: 
MPL-05790
Licencijos išdavimo data: 
2004-12-30
Sritis pagal licenciją: 
Gydytojas chirurgas

Komentarai

Gydytojas Edmundas Žurauskas profesionalas, kurio pagrindinis rūpestis ligoniai, ypatingai neįgalūs ir bejėgiai. Tai gydytojas iš pašaukimo, kuris visą save atiduoda ligoniams, rūpinasi jais kiek tik įmanoma. Turi puikų jumoro jausmą, ligonius gydo ne tik operacijos, bet gydytojo šypsena ir paprasti padrąsinantys žodžiai. Tai gydytojas, kuriam drąsiai gali patikėti savo gyvybę. Duok Dieve, kad Lietuvoje visi gydytojai būtų tokie. Man atliko operaciją, jaučiuosi puikiai ir rekomenduoju visiems operuotis pas Žurauską, puikų ir atsakingą gydytoją. Ačiu Jums už puikiai atliktą operaciją ir linkiu paprastos, žmogiškos laimės ir sėkmės. Tesaugo Jus Dievas Palmira.

Gydytojas Žurauskas profesionalas, kurio pagrindinis rūpestis ligoniai, ypatingai neįgalūs ir bejėgiai. Tai gydytojas iš pašaukimo, kuris visą save atiduoda ligoniams, rūpinasi jais kiek tik įmanoma. Turi puikų jumoro jausmą, ligonius gydo ne tik operacijos, bet gydytojo šypsena ir paprasti padrąsinantys žodžiai. Tai gydytojas, kuriam drąsiai gali patikėti savo gyvybę. Duok Dieve, kad Lietuvoje visi gydytojai būtų tokie. Man atliko operaciją, jaučiuosi puikiai ir rekomenduoju visiems operuotis pas Žurauską, puikų ir atsakingą gydytoją. Ačiu Jums už puikiai atliktą operaciją ir linkiu paprastos, žmogiškos laimės ir sėkmės. Tesaugo Jus Dievas Palmira.

Edmundas Zurauskas chiurgas gydytojas,sakyciau labai geras,jis nepalieka ligonio nei minutes, pas ji rekomenduosiu dar is savo klientus,as jam dekoju uz operacija kad jis man padejo atsikelti man is lovos,o bijoti operuotis nereikia.kirpejas-stilistas Deiwidas

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai