To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Tas gydytojas daro stebuklus...

- Tas gydytojas daro stebuklus. Per kelias minutes išgydė mano žmoną.
- Kokiu būdu?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos liudija apie besiartinančią senatvę.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pypkės rūkymas sukelia tuos pačius sutrikimus ir pokyčius organizme, kaip ir cigarečių rūkymas.

Algimantas Nekrašas

Algimantas Nekrašas. Šeimos gydytojas.

Licencijos nr: 
MPL-07302
Licencijos išdavimo data: 
2005-08-08
Sritis pagal licenciją: 
Šeimos gydytojas

Komentarai

Sakau jam, dar iki vakar temperatūra penkias paras laikėsi virš 38, nepadeda nei jokie paracetamoliai, nei Ospamox, kurio kursas baigsis dar po 2 dienų, dar kosėju, skrepliuoju, prakaituoju... O jis - nežiūrėk, kas buvo vakar, o ko toks šlapias, gal skubėjai kur? Baigiam sirgt, rytoj į darbą (mat prieš tai išsikamantinėjo ne apie ligą, o kad dirbu paprastu darbininku). Na ir išėjau visas šlapias nuo prakaito gatvėn. Šitas chalatą apsivilkęs "gydytojas" žmogui pasveikti tikrai neleis.

Šis "gydytojas" dirba Dainavos poliklinikoje Kaune. Be jokios abejonės šis žmogus negali tęsti savo darbo, privalo būti atleistas ir vargu ar iš vis gali dirbti šioje srityje. Susirgau gripu (visi požymiai rodo, kad tai gripas, temperatūra iki 39 laipsnių), pirmą dieną gydžiausi namuose. Antrąją diena vakare pasijutus geriau, nuvykau pas šį daktaru dirbantį žmogų. Papasakojau savo ligos eigą. Jis davė sugedusį termometrą, kurio gyvsidabris buvo išsiliejęs dryžiukais, pasakius, kad termometras blogas, jo atsakymas buvo - TU NEMOKI ŽIŪRĖTI. Galiausiai temperatūrą pamatavo ranką pridėjęs prie kaktos. Tada nieko neaiškinęs parašė du receptus. Paklausus kokius vaistus ir nuo ko išrašė, pasakė, kad antibiotikus "Ospamox". Paklausus ar šiuo atveju, kai liga neina blogyn ir yra tik antroji viruso diena jau reikia antibiotikų, jo atsakymas - O TU NORI SIRGTI? Kiek man žinoma iš daugelio kitų daktarų, vaistininkų ir daugybės straipsnių internete - virusas antibiotikais negydomas, ypač kai nėra komplikacijų ir yra tik antra sirgimo diena. Paprašiau biuletenio ir paklausiau ar negali išrašyti atbuline data viena diena atgal - jo atsakymas - VISI ČIA JŲ DABAR NORI... KO TADA NEATĖJAI VAKAR... Galiausiai išrašė biuletenį (rašė ilgai - arba kompiuterinė programa stringa arba naudotojas vis dar neįgudęs). Atlikti kraujo tyrimus net nepasiūlė. Nuėjus pas vaistininkę su receptais, ji taip pat pažiūrėjo keistai, sakė, kad išrašomi antibiotikai nebent kai yra komplikacijos. Dirbi dirbi, daugybe pinigų sumoki sodrai už sveikatos draudimą ir štai ko te sulauki kai susergi per tokius kompetencijos stokojančius gydytojus, kurių beje tokių yra daugybe. Žmonės, nepatingėkite rašyti komentarų ir viešai kalbėti apie tas kas yra blogai, tik ką nors darydama pasieksime gerovės sau ir kitiems žmonėms.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai